Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Apklausa: Kelintų metų Jūsų gražuolis BMW modeliukas? (131 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mes turim BMW 525i SE , 2001 metu. Siaip labai patenkinti kolkas. Isbandem labai daug ir ivairiu masinu, bet dziaugiames kolkas sita labiausiai... tfu tfu tfu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Turiu 97m BMW 316.
man BMW patinka:) Kaune teko lankytis Rustedoj ne viena karta. Tvarko greitai,bet... del kainu tarkites is anksto. nes paskui ui,kiek gali nuplest tongue.gif
.

Savo masiniuka turiu jau pusantru metu,ir visai jau gal ir noreciau naujesnio modeliuko.
.
jei ka sudomintu 97 M BMW 316- P A R D U O C I A U 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.bite @ 2008 05 20, 11:55)
Turiu 97m BMW 316.
man BMW patinka:)  Kaune teko  lankytis Rustedoj ne viena karta. Tvarko greitai,bet... del kainu tarkites is anksto. nes paskui ui,kiek gali nuplest tongue.gif


Rustedoj ir mes taisome, dėl kainos nesitardavome, bet mano vyras moka su jais derėtis. Bet paskutinį sykį jie mus uvylė, neprašyti pakeitė tepalus ir dar labai š... supylė. Tai teko jiems didelę nuolaidą daryti.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 05 20, 13:28)
Rustedoj ir mes taisome, dėl kainos nesitardavome, bet mano vyras moka su jais derėtis. Bet paskutinį sykį jie mus uvylė, neprašyti pakeitė tepalus ir dar labai š... supylė. Tai teko jiems didelę nuolaidą daryti.

.
siaip paskutini karta man irgi 'broko'pridare....na gal kad viena atvariau masina,viena pasiemiau,tai pagalvojo,kad mergina gal nieko nesusigaudo g.gif . bet kai uzsukau pareiksti pretenziju del atlikto darbo(keite radijatoriu ir blogai istate), tai perdaug nesigincyjo...o atejes direktorius atsiprase,ir sake sekanti karta duos labai geras nuolaidas...siaip direktorius malonus zmogus ir jo zodziu tikiu... ax.gif aisku uz savo darbuotoju sazininga darba jis negali atsakyt...
Atsakyti
O kaip jum su remonto išlaidom? Neduoda per kišenę?
Vat aš keičiau radiatorių -700 lt, termomovą -400 lt. Klimos ventiliatorius kainuoja -550 lt, varžos -150lt, kondiškės užpildymas -200lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 05 21, 09:37)
O kaip jum su remonto išlaidom? Neduoda per kišenę?
Vat aš keičiau radiatorių -700 lt, termomovą -400 lt. Klimos ventiliatorius kainuoja -550 lt, varžos -150lt, kondiškės užpildymas -200lt doh.gif

man baisiausia,kai remontas trunka pusvalandi,o uz ji sumoki daugiau nei uz detales,tai vat tada labiausiai gaila buna ax.gif uzdirba tie servisiukai neblogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.bite @ 2008 05 22, 10:29)
man baisiausia,kai remontas trunka pusvalandi,o uz ji sumoki daugiau nei uz detales,tai vat tada labiausiai gaila buna ax.gif  uzdirba tie servisiukai neblogai g.gif

Nu man taip dar nebuvo, kad darbas kainuotų daugiau už detales. Čia juk ne prancūzas.
Atsakyti
Jungiuosi prie Jusu 4u.gif
Turiu BMW 530,2003 metu.labai patenkinta wub.gif
Atsakyti
oj turėtų būti taviškė labai jau gera penktukas ir dar 2003m
Atsakyti
oj turėtų būti taviškė labai jau gera penktukas ir dar 2003m bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 07 birželio 2008 - 13:11
Na,del gedimu tikrai nesiskundziu:)tikrai vokiska kokybe superine thumbup.gif
ir pakankamai ekonomiska mirksiukas.gif

Papildyta:
Kompas rodo vidutiniskai 6 litriukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kiaune007 @ 2008 06 07, 14:30)
Kompas rodo vidutiniskai 6 litriukus 4u.gif

O kiek realiai? Nes kompas tai tikrai meluoja. Man meluoja ~0,4 l.
Atsakyti