Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Ją palikau pas tėvelius kad jaunikis nepamatytų tongue.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, aš taip pat savaidgali buvau garunuose ir žiurėjau vestuvines sukneles. Tai dauguma sukneliu baisios senovines doh.gif , bet pas 2 moteriškes radau tikrai garžiu atlasiniu sukneliu biggrin.gif biggrin.gif .Aš labai džiaugiuosi , kad liutuke.m rado sau suknelia mirksiukas.gif mirksiukas.gif , nu ir kas garunuose ,gal jos suknute yra daug gražesnė negu musu.Linkiu liutuke.m tau sekmės ir nekreip dėmesio į merginu šnekas. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
na as iki sukneliu ir nenuejau sad.gif
kazkaip pagalvojau kad salonuose ju bus daugiau.
bet del bateliu galiu pasakyt kad gariunuose ju yra labai labai daug.tikrai galima issirinkt.
Atsakyti
nu va kiekvienos skonis skyriasi, o as turiu batukus, bet vis nuvaziavus pasiziuriu ar yra panasu i mano, tai toki kokiu noreciau gariunuose kainavo 120, o as pirkau uz 80 pardej, beveik visi toki kur paprasta diena nelabai uzsidesi ir visi smaili sad.gif o kai mano koja didele tai atrodau net nezinau kaip kas, kaip nykstukas su riestai batais biggrin.gif
o nusipirkau sau balta rankinuka uz 10 litu, maziuka ir ziurejau suknuciu, na maciau tik tas kas buvo pakabinta, nes jei nori i vidu uzeit pasiziuret, tai nelabai iseina, nes visur nuotakos matavosi biggrin.gif
Sally suknutes irgi nemaciau, bent jau nebuvo iskabinta, na o del spalvos, tai nepasakyciau, kad visos geltonos is arti ziurejau, dar tycia ziurejau, gal is tikro jau nunesiotos, bet kazkaip nemaciau sunesiotu, gal ne ant tokiu uzsiroviau smile.gif
o ir man patikusiu suknuciu buvo. tik vienoj vietoj buvo tokios senovines, o kitur buvo netgi tokiu kur maciau salonuose ant lango iskabintos, vadinasi ir gariunai ir salonai vezasi jas is ten pat, tik salone antkaini dviguba uzsideda.
o beja jei buciau norejus pirkt suknute, tai panasu modeliuka kokio noriu ir siunuosi man butu kainavus apie 350lt. taigi tiek kiek ir dabar nuomosiuos, tik is geresnes medziagos, nes ten buvo tokia su blizguciu, man nepatiko schmoll.gif , o ne atlasas.
Liutuke.m., dziugu kad nusipirkai suknute ir manau reik maziau kreip demesi i kitu nuomone, mano suknute bus ne is vilniaus salonu, bet is utenos, kaina per puse mazesne ir bus nauja, nes pagal mano norus siuna. taigi nemanu, kad atrodysiu prasciau nei tos kurios suknute nuomuojasi vilniuje uz 700, nes butent tiek man butu ta suknute kainavusi vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toja: 16 gegužės 2005 - 09:59
QUOTE(toja @ 2005 05 16, 10:53)

Sally suknutes irgi nemaciau, bent jau nebuvo iskabinta, na o del spalvos, tai nepasakyciau, kad visos geltonos is arti ziurejau, dar tycia ziurejau, gal is tikro jau nunesiotos, bet kazkaip nemaciau sunesiotu, gal ne ant tokiu uzsiroviau  smile.gif

Liutuke.m., dziugu kad nusipirkai suknute ir manau reik maziau kreip demesi i kitu nuomone, mano suknute bus ne is vilniaus salonu, bet is utenos, kaina per puse mazesne ir bus nauja, nes pagal mano norus siuna. taigi nemanu, kad atrodysiu prasciau nei tos kurios suknute nuomuojasi vilniuje uz 700, nes butent tiek man butu ta suknute kainavusi vilniuje. 


Suknelės kurios yra ant manekenu tai jos yra naujos,bet viduj tai kai kurios yra nelabia naujos,na tokios kaip ir kiakuriuose nuomos salonose,bet as pvz. jau geriau pirkčiau naują suknelę gariūnuose negu nuomočiau kokią labai panesiotą(nesakau kad visuose nuomose yra tokios sukneles,bet kai kur tokių mačiau)
O del liutuke.m. tai tik džiaugiuosi, kad rado TĄ suknelę,nes mano skoniui atitiko tik 2 ar tris suknelės,ypač istrigo viena thumbup.gif labai originali buvo,bet norėčiau pabriežti kur tik geresnė suknelė gariūnuose tai ir kaina ne 400 lt o kokių
700/800 smile.gif
Beje mes dvi dienas is eilės gariūnose buvome,nes dar jaunikiui kostiumą pirkom.Tai tik vinoje vietoje radome gerą kostiumą toki kos mums patiko.Kadangi jo mama siūveja tai daugybėje kostiumu rado broko blink.gif man tai jie visi buvo vienodi tongue.gif tik kažkaip keistai ziūreti buvo i mano busimąjį,kai jis stovėjo taip gražiai apsirengės wub.gif kadangi viską pirkome vienoje vietoje(kostiumą,kaklaskarę,marškinius)tai ir nuolaida 50 lt gavome.Daugiausiai tai bėdų turėjome kai pirkomė kaklaskarę,jau labai nepatinka jaunajam tas dalykas sako,graužtukas kažkoks,o man tai labai gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sally: 16 gegužės 2005 - 13:20
nu kadangi viduje nebuvau tai kokybes viduje negaliu pasakyt, as tik tas kurias maciau iskabintas, o salonuose tikrai yra baisesniu nei gariunuose, cia tai teisybe. o kaina as pasakiau sau tai is tu vakariniu, nes ten buvo viena panasi i mano norima ir jos kaina butu apie 200,na dar plius pasijonis, veliumas, svarkelis ir susidarytu apie 350. o tos kur iskabintos vestuvines tai taip sukneliu kainos buvo viena kur klausiau 750, o jos klausiau tai todel, kad mano suknutes korsetukas is tokios pat pasiuvinetos medziagos kaip ir tos sukneles priekis. kitos kur man patiko viena buvo 500, o kita berods 650, nu nepamenu tiksliai. o kainos dabar suknuciu tikrai pabrange, nes as kovo menesi, kai buvau tai kainavo brangiausia 600lt.
Atsakyti
as nesuprantu, ko jus tas gariunu sukneles peikiat. normalios ten sukneles. aisku, visokiu yra. bet kiek cia forumuose ziurejau vestuviu nuotrauku, nemaciau nieko tokio stebuklingo, ko negalima butu rasti turguj
Atsakyti
Aš už savo suknelę su pasijoniu, pirštinaitėmis ir veliumu mokėjau 670 lt smile.gif beje sukneles rinkausi iš trijų modeliukų, nes tik tiek atitiko mano skonį mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergytės, nu pasakykit man ar yra Gariūnuose vyriškų šviesių kostiumų, bet su ilgu švarku. smile.gif
Nu va kažkas panašaus. Nes nežinom ar važiuoti ar ne g.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai tokių nemačiau, bet vienoj vietoj žinau, kad siūna pagal užsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Migluzee @ 2005 05 16, 19:00)
Aš asmeniškai tokių nemačiau, bet vienoj vietoj žinau, kad siūna pagal užsakymą.


mano nuomone ilgi svarkai tinka tik labai aukstiems ir liekniems vyrams, nes teko matyti vidutinio ugio vyra apsirengusi ilgu svarku, atrode dar zemesnis. ilgas svarkas labai trumpina kojas, o vyra kabluku juk negali uzsideti.
Atsakyti
QUOTE(vertigo @ 2005 05 16, 15:39)
as nesuprantu, ko jus tas gariunu sukneles peikiat. normalios ten sukneles. aisku, visokiu yra. bet kiek cia forumuose ziurejau vestuviu nuotrauku, nemaciau nieko tokio stebuklingo, ko negalima butu rasti turguj

Nieks niejo blogo nesako,mes tik išsakome savo nuomones ir dalynames ispudžiais rolleyes.gif
Atsakyti