Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Sally, ar aš rašiau, kad man nepatiko tavo suknelė? Priešingai, man ji patinka, labai graži, įdomesnė nei daugelis, kurias mačiau. Beje, jei važiuosi į Gariūnus tos suknelės jau tikriausiai nepamatysi, pardavėja sakė, kad tik po vieną turi, o nuotakų daug ten, ypač 6niais net eilės būna.
Atsakyti
Va siandien nusipirkau sau batelius thumbup.gif gan patogus ir nebrangus kai turesiu galimybe nufotkinsiu,Dar suknute antrai dienai nusipirkau raudona su raisteliais is sonu,nes kai vaiksciojau tik sita suknele i akis krito aisku neiskaitant tu kurios 400lt kainuoja blush2.gif
Atsakyti
Įterpsiu ir aš savo trigrašį. Dėl vestuvinių suknelių, buvau kovą ir po to balandį, nieko gero tikrai. Iš toli gal ir nieko atrodo, bet iš arčiau, siūlės kreivos šleivos, medžiaga irgi nekokia. Neteigiu vienareikšmiškai, žinoma iš kokių 20 gal vieną ir padorią galima surast. O kai užklausiau kas jas siuva, sako čia gi fabrikinės, nu tai tuom mano paieškos gariūnuose ir baigėsi. Pbijpjau, kad dar vestuvių dieną ims ir iširs kur šonas:)

Vyrui pirkom kostiumą, mokėjom 240 + liemenę ir kaklaskarę už 100. Nu gi ir visai fainas kostiumas. Žiūrėsim ar nešiosis gerai.

Batai vyrui 115 lt ir visai faini, bet irgi neaišku ar ilgam. Nors šiaip sau avalynę visada perku gariūnuose, tai kol kas tfu tfu neblogai nešiojasi. Svarbiausia reik mokėt išsirinkt:)

Medžiagų tikrai visokių ir visokiam skoniam yra, ir kainos įvairių įvairiausios. Aš kadangi siuvuosi vest suknelė, tai pradžioj medžiagą ibrahim žiūrėjau - 1m - 50 lt, oturguj tokią pačią pirkau po 19 lt už metrą, šiaip po 22, bet pažystami nuderėjo.

VAžiuosiu sau batelių per kitas išeigines pasidairyt, pažiūrėsim ką ten rasim.

Beje aksesuarų manau turguj ir nemažai yra. Aš nusižiūrėjau tokius auskariukus su kaklo papuošalu ir tik už 12 lt.
Atsakyti
Tiek prisiskaičiau čia apie tuos gariūnus, jau noriu ir aš greičiau nuvažiuot ir pažiūrėt ar tikrai ką nors isirinksiu, o važiuosim tik kitą savaitgalį. Gal priveš dar visokių šmutkių. rolleyes.gif
Atsakyti
Mes šiandien gariūnuose labai faina šviesų kostiumą nupirkom už 480Lt thumbup.gif Buvo ir pigesnių, bet jie tokie paprasti g.gif Nu gal čia tik man taip pasirodė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Migluzee @ 2005 05 14, 13:44)
Įterpsiu ir aš savo trigrašį. Dėl vestuvinių suknelių, buvau kovą ir po to balandį, nieko gero tikrai. Iš toli gal ir nieko atrodo, bet iš arčiau, siūlės kreivos šleivos, medžiaga irgi nekokia. Neteigiu vienareikšmiškai, žinoma iš kokių 20 gal vieną ir padorią galima surast. O kai užklausiau kas jas siuva, sako čia gi fabrikinės, nu tai tuom mano paieškos gariūnuose ir baigėsi. Pbijpjau, kad dar vestuvių dieną ims ir iširs kur šonas:)


Vat siandien as ieskojau tokios pat suknios kaip manoji,nes studente man pasake jog ten tokia pat kaip mano yra doh.gif apejau visus gariunus tokios pat neradau tongue.gif
Is visu apziuretu sukneliu normalesnes tik 2i buvo. Is tolo jos atrodo gerai bet kai priejau ir pasiziurejau i ja is arciau mega_shok.gif tai jos pageltusios.Bet tai savime aisku jeigu suknele ne nauja tai jinai bus pageltusi,nesakau vien tik apie gariunus ir nuomose tokiu sukeliu yra tik ant manekenu tokios normalesnes sukneles.Taigi sakau is visu sukniu tik viena buvo normali tai cia supermaoj maciau kazkas tokia parduoda jeigu neklystu g.gif Ir velgi sukneliu kokybe dry.gif gal ir yra panasiu kaip ir nuomose ir parduotuvese g.gif nes labai jau kazko isskirtinio niekur nerasi nebent pasiusi,bet kad kokybe nuomose/parduotuvese geresne tai 100%.
Aisku kasdieniski rubai nelabia skiriasi ira tikrai labai thumbup.gif ir proginiu sukneliu yra tik kad velgi jeigu nori kazko ipatongi rasti sunkiai sekasi,bateliu daug.Jeigu mergina neitin isranki tai labai lengvai ir greitai galima issirinkti
Tai vat tokie mano ispudziai
P.S. tik kai kuriose vietose bobulkos labai nemalonios ir zmones kazkokie irzlus nemandagus schmoll.gif tai man labai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
NA ka, buvau ir ash shiandien Gariunuose tu sukneliu paziureti. Nezinau, ar cia skonioreikalas, bet man tai kazkoks kaledinis koshmaras doh.gif jau sukneles tai ka as zinau...neaishku, ish kur ishtrauktos blink.gif visokiu gelyciu,rozyciu,kvarbatku jau tiek prikarstyta,kad net baisu. Gal kokias tris sukneles maciau, kurios dar visai nieko, bet as ne tokio stiliaus ieshkojau unsure.gif Viena bandziau matuotis, tai kai ivilko mane, tai su drauge vos garsiai nepradejom juoktis,kaip i karnavala ishsipuschiusi jauciausi ir atrodziau cool.gif Zodziu, galutinai apsisprendziau, neieskosiu sukneles turguje.
NA o bateliu irgi neradau sad.gif Jei tik kokie grazesni ir man patinka, tai kulniukas nerealiai aukshtas:(( O as kadangi siaip nelabai nesioju aukshtakulniu, tai man su tokiais ir stovet sunku butu,o ka jau kalbet apie vaikshchiojima ar ntgishokima doh.gif
Tai va, nuvaziavom i Gariunius, apatiniu prisipirkom ir grizom su baisiais ispudziais tongue.gif

Atsakyti
Na vat aš radau sau labai thumbup.gif gražią vestuvinę suknelę, nusipirkau ir dabar esu patenkinta iki ausų galų, nekreipiant dėmesio į jūsų pasisakymus tongue.gif Aišku čia kiekvienos reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Teko pabuvoti siandien Vilniuje, uzlekiau i gariunus paziureti vestuviniu sukneliu wacko.gif fear.gif verysad.gif kaip galima su tokiomis suknelemis tuoktis. as net i karnavala neisdrisciau tokios apsivilkt.
Atsakyti
Pritariu kad yra daug neskoningų ir blogos medžiagos suknelių, na tokios kaip pats veliumas, bet yra ir tikrai neblogų suknelių. Nemanau kad smerkti tas kurios negali suknelei leisti tūkstantį ir daugiau yra verta, nusipirkau suknelę ir esu laiminga, tik gaila kad visokie tokie komentarai apie cirką ir pan. yra labai skaudūs ir nemalonūs sad.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2005 05 15, 19:00)
Pritariu kad yra daug neskoningų ir blogos medžiagos suknelių, na tokios kaip pats veliumas, bet yra ir tikrai neblogų suknelių. Nemanau kad smerkti tas kurios negali suknelei leisti tūkstantį ir daugiau yra verta, nusipirkau suknelę ir esu laiminga, tik gaila kad visokie tokie komentarai apie cirką ir pan. yra labai skaudūs ir nemalonūs  sad.gif


labai saunu, kad ten radai sau patinkancia suknele. 4u.gif as ju nesmerkiu, tiesiog isakau savo nuomone. ax.gif
visu zmoniu skoniai skirtingi.
uztat nusipirkau labai grazius perlinius karoliukus, prie kuriu pasikabinsiu vestuvini medaliona.
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2005 05 15, 19:00)
Pritariu kad yra daug neskoningų ir blogos medžiagos suknelių, na tokios kaip pats veliumas, bet yra ir tikrai neblogų suknelių. Nemanau kad smerkti tas kurios negali suknelei leisti tūkstantį ir daugiau yra verta, nusipirkau suknelę ir esu laiminga, tik gaila kad visokie tokie komentarai apie cirką ir pan. yra labai skaudūs ir nemalonūs  sad.gif




Liutuke, sveikinu, kad radai savo svajoniu suknele wub.gif wub.gif
Gal gali cia mums visoms foto ikelt kaip ji atrodo? labai jau smalsu wub.gif
Atsakyti