Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

gal galit pasakyti kokiom dienom dirba gariunai ir iki kelintos valandos.Pvz iki nuo keliu iki keliu rytoj t.y. penktadieni dirba gariunai, ir ar rytoj didelis turgus?
ir kokiom dienom jis yra didziausias
Atsakyti
QUOTE(ALMUŠKA @ 2005 05 03, 22:43)
Aš pernai gariūnuose nusipirkau labai gražius baltus batelius su blizgančiom akutėm, kaip dabar madinga. Mokėjau 60 Lt. Pirkau, nes ėjom į draugų vestuves, šiais metais pravers ir manosioms  biggrin.gif


zinau prietara,kad jei nuotakos bateliai yra seni tai tik i gera: atseit lengvai eisis (na juk seni pranesioti buna) ax.gif
as ir maniau savo naujus panesiot kad nebenauji butu tongue.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Buvau savaitgalį gariūnuose, mačiau kur kas didesnį batelių psirinkimą
nei parduotuvėse biggrin.gif , o ką kalbėt apie spalvotus geros kokybės batelius.
Suknelių vestuvinių begalė thumbup.gif , tik važiuok ir pirk. Aš pati kažkada galvojau
pirkti, tik mane sustabdė tai, kad galiu jos neparduoti ir tikrai bus gaila, kad gulėtų,
o jos turi savybę pagelsti po kurio laiko schmoll.gif Gariūnuose pirkau baltus batelius,
esu labai patenkinta, nes nors ir aukštas, plonas kulna, bet jie be galo patogūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(studente @ 2005 05 10, 19:33)
Man keista, kad tu taip purtais nuo gariūnų. Batus nepatogius nusipirkai kažkada, o parduotuvėse nepatogių nebūna?
Beje, kur prie savo suknelės skelbimo buvai įdėjus foto labai panašios suknelės, kurios apačia kaip ir taviškės, aš tą suknelę mčiau gariūnuose  mirksiukas.gif

as sakiau kad jie man nepatogus nes spaudzia,paskaityk geriau doh.gif nesakau kad nieko ten gero nera.O tu nors matei mano suknele g.gif ?Ar tik panasia i mano suknia? g.gif
Atsakyti
Tavo suknelę mačiau tik nuotraukoj, kurią prie skelbimo pridėjai. Apačia jos tokia kaip ir Gariūnuose mačiau. Kažin ar jos labai skirias, nes ten irgi buvo anna bellos.
Atsakyti
QUOTE(studente @ 2005 05 12, 19:08)
Tavo suknelę mačiau tik nuotraukoj, kurią prie skelbimo pridėjai. Apačia jos tokia kaip ir Gariūnuose mačiau. Kažin ar jos labai skirias, nes ten irgi buvo anna bellos.

Saunuole kad viska pastebi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(studente @ 2005 05 12, 20:08)
Tavo suknelę mačiau tik nuotraukoj, kurią prie skelbimo pridėjai. Apačia jos tokia kaip ir Gariūnuose mačiau. Kažin ar jos labai skirias, nes ten irgi buvo anna bellos.

sveikute,o ką turguje dar yra ir iš katalogų suknučių, tai kokios tada jų kainos. Labai ačiū blush2.gif
Atsakyti
Anna bella sukneles parduoda salone Klaipėdos g. salone ir gariūnuose. Ne visas sukneles iš jų www ten galima rasti. Mačiau tą panašią i Sally ten. Kainos sakė iki berods 670lt. Kaina be pasijonių. Jie berods apie 40lt kainuoja yra ir nuometų, pirštinių, gėlyčių dirbtinių į plaukus.
Atsakyti
nuometas pats maziausias koks tik buvo turguj kainavo 30 litu, bet labai graziai pasiutas, su sukomis i plaukus.
batelius nusipirkau baltus su blizganciais akmenukais uz 95 litus. kulnas 9 cm, bet labai patogus
Atsakyti
na as gal vaziuosiu sekmadieni i gariunus.bet noriu sau suknele antrai dienai pasiziuret.
kazkaip del vestuvines neapsisprendziu nes atrodo kad salonose jos grazesnes turetu but.
Atsakyti
QUOTE(studente @ 2005 05 12, 22:26)
Anna bella sukneles parduoda salone Klaipėdos g. salone ir gariūnuose. Ne visas sukneles iš jų www ten galima rasti. Mačiau tą panašią i Sally ten. Kainos sakė iki  berods 670lt. Kaina be pasijonių. Jie berods apie 40lt kainuoja yra ir nuometų, pirštinių, gėlyčių dirbtinių į plaukus.

O kuo au taip mano suknele istrigo... blink.gif nepatinka tavo problemos...visa laika reikia mano suknele kazkur prikisti dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 05 13, 09:20)
na as gal vaziuosiu sekmadieni i gariunus.bet noriu sau suknele antrai dienai pasiziuret.
kazkaip del vestuvines neapsisprendziu nes atrodo kad salonose jos grazesnes turetu but.

Nu jeigu nebus lietaus irgi nuvaziuosiu pasiziuresiu kas gero yra,gal bateliu pasiieskosiu
Ir taip studentes ispeikta mano suknele ten pasiieskosiu g.gif
Atsakyti