Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Sally @ 2005 05 08, 17:40)
Bet juk mano suknele visiskai kitokia  laugh.gif

sally, tavo suknele laabai graži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2005 05 08, 21:46)
Karmen ačiū ačiū ačiū clap_1.gif  first.gif Tau medalis, kad papasakojai viską apie Gariūnus.


blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 05 08, 18:40)
Bet juk mano suknele visiskai kitokia  laugh.gif



bet juk labai labai panaši, pati tokią buvai įdėjus, kaip pavyzdį.. wub.gif

Atsakyti
Labutis, savaidgali buvau garunuose ,nusipirkau sau nuometa labai garzu .Tokio nuometo nemaciau nei vienam nuomos salone. Nusipirkau toki apie koki ir svajojau. Ir dar nusipirkau vestuvėm budžiterija , labai garzi ir nebrangi. Pasirodo ir garunuose galima rasti geru prekiu.
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2005 05 09, 10:55)
bet juk labai labai panaši, pati tokią buvai įdėjus, kaip pavyzdį.. wub.gif

Nes kotame paveiklelyje buvo kotoks virsus o tame kuri buvau idejusi buvo be sleikuciu del to idejau ta paveiksliuka tongue.gif o ne del to kad mano tokia pat suknele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 08, 23:17)
sally, tavo suknele laabai graži smile.gif

Aciu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Buvau ir as savaitgali gariunuose biggrin.gif
del kostiumu, tai g.gif - nu nemaciau as nei vieno normalaus sviesaus:oh
o sijona ir as nusipirkau tongue.gif
Atsakyti
hm.. Del vyrisku kostiumu... Tai Gariunuose is gerokai prastesniu medziagu.. ir pasiuti prasciau... Na gal kiekvienai dienai i darba ir galima rasti, bet tik ne vestuvems...

Manau, kad Gariunuose daugiau galima pirkti vienkartinius ar neissiskiriancius rubus ar batus.. na, maikutes visokias, kojines, batus "vienam kartui"... o visa kita - labai jau kartojasi.. Na nezinau, cia tik mano nuomone,nes nelabai as tu gariunu ir zinove.. kokius 4 -5 k. per savo gyvenima buvus..
Atsakyti
Geriausi komentarai tų, kurios Gariūnuose seniai buvo. Kai parašo, kad ten viskas š... o paskui priduria buvu prieš dešimt metų blink.gif doh.gif
Nenervinkit, geriau nuvažiuokit, pamatykit ir tada sakykit tongue.gif
Atsakyti
..tai kad buvau uzpraeita savaitgali...
Atsakyti
Netaikiau konkrečiai tau 4u.gif
Atsakyti
galiu ir aš apie gariunus pasisakyti, pirkau ten batelius tkrai geros kokybes baltas, odines 140Lt. maniškis pirko kostiuma pernai švesų už 380Lt, pet nebuvome įsitikinę ar tikrai geras, taoi pardavėja davė vizitine su parduoruves adresu Vilniuje ir sakė, jei norit ateikit pakeisim. tai va o parduotuvese tuos pacios prekes tik su antkainiais, juk reikia užnuomą ir kt. mokėt. teisios tos kurios sako , kad parduotuvese geresne kokybė, bet tai priklauso kiek gali sau lesiti ir ka lygini, man pvz. labai patiko Europoj kostiumas už 1500Lt, bet kai gariunuose pamačiau už 500Lt, aišku ne tokio pat medžiaga bet tikrai ne 3 kartus blogesne, čia viskas priklauso nuo kišenės.
be to kapinai ant mašinų Gariūnuose kainuoja 30Lt didelis, ir po 15 mažesnės juostelės su mažais kaspiniukais.
Atsakyti