Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Lemona` @ 2009 06 02, 08:03)
Na su savo skelbimais jūs tikrai merginos "pataikėt" į temą fool.gif



hihihi.gif teisngai.Tam yra skirtos temos.

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

nematancioms temos pavadinimo paryskinu mirksiukas.gif .
Atsakyti
reiks ir man lekti i Gariunus vyrisko kostiumo smile.gif gal kartais zinote ar gariunuose kostiumus i iskomplektuoja?
Atsakyti
sveikos, na o as nusivylus gariunais.... verysad.gif sekmadieni vaziavau bateliu-basuciu antrai dienai, juodu kazko su blizguciais... ir nieko grazaus, sau ar MB patinkancio neradau.
Atsakyti
Mes šeštadienį planuojam i Belestoka važiuot, nes nei aš suknelės neturiu doh.gif , nei MB, kostiumo, tikuosi rasim viską ko reikia.. blush2.gif
Atsakyti
o kaip del masiniciu papuosimu,kokios kainytes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva27 @ 2009 06 08, 19:00)
reiks ir man lekti i Gariunus vyrisko kostiumo smile.gif  gal kartais zinote ar gariunuose kostiumus i iskomplektuoja?


Viską jie daro, kad tik parduotų prekę mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, o sakykit jei tokiu metu vaziuociau, ar rasciu kazka? Turiu omeny vestuviniu sukneliu pasirinkimas pavasari gal didesnis? Labai laiko nebeturiu, galvoju arba vaziuot pasiziuret y gariunus dabar arba is kokio ebay sakytis. Tik galvoju ar ziema gariunuose ka rasciau? Gal kas neseniai buvo?
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 02 10, 13:42)
Merginos, o sakykit jei tokiu metu vaziuociau, ar rasciu kazka? Turiu omeny vestuviniu sukneliu pasirinkimas pavasari gal didesnis? Labai laiko nebeturiu, galvoju arba vaziuot pasiziuret y gariunus dabar arba is kokio ebay sakytis. Tik galvoju ar ziema gariunuose ka rasciau? Gal kas neseniai buvo?


Savo suknelę pirkau Gariūnuose žiemą. Yra ten daug tų suknelių visokių. Man buvo prasčiau, nes esu stambaus sudėjimo, tai nelabai daug radau tokių suknelių, kur man tiktų, bet išsirinkau. O pasirinkimas, manau, ir žiemą, ir pavasarį vienodas, nes ten, kur tas sukneles parduoda jie turi tokius kaip kioskus, kur viską laiko. Ir ten pašildo, kad nebūtų šalta matuojantis.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma, ir norejau paklausti dar ar didelis pasirinkimas? Ar verta vaziuoti is Klaipedos, kad nebutu jog rasiu ten viena kioskeli?
Atsakyti
Laba,
rasit ne vieną, o kokius 5 kioskus gariūnuose. Dėl pasirinkimo, tai manau, kad priklauso ko norit. Garsių firmų ir naujausių kolekcijų, tai kažin biggrin.gif Šiaip tai aš irgi pirkau savo suknelę gariūnuose. Be to, jei reikia, jie ir patrumpina ir pailgina ir petnešėles prisiuva ir nuima, ir švarkelį arba kailinukus (baisiukus, kaip man pasirodė) prideda ir nuometą už tą pačią kainą..žodžiu, kaip mini salone. Bet ar verta iš Klaipėdos važiuoti, tai nežinau g.gif .
P.S. Jei atvirai, aš tikriausiai, nevažiuočiau dėl vienos suknelės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citrinutė: 10 vasario 2010 - 22:56
O jei nepaslaptis uz kiek pirkai? kokios sukneliu ten kainos? Ar ymanoma uz 600lt kazka gauti?
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 02 13, 18:05)
O jei nepaslaptis uz kiek pirkai? kokios sukneliu ten kainos? Ar ymanoma uz 600lt kazka gauti?

manau,galima.tik ji bus paprastute mirksiukas.gif
Atsakyti