Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Del tu parduotuviu... Visiska tiesa. Pati zinau zinoma batu partuotuve, kurios asortimentas yra ir turguje, o dar skelbiasi, kad batai portugaliski ir kiti -ski, o is tiesu veza viska is Rytu, o parduotuvej tiesiog uzkelia dvigubai kaina. Tai va, neapsigaukit ax.gif
Atsakyti
Pilnai tikiu,kad gali taip būti.Dažnai parduotuvėje kokybė netgi prastesnė. doh.gif Manau,kad nereikėtų bijoti žodžio "turgus",svarbu mokėti išsirinkti ir turėti skonį,nors ir pirkdamas turguje,nebūtinai atrodysi turginio stiliaus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2009 02 20, 15:28)
Pilnai tikiu,kad gali taip būti.Dažnai parduotuvėje kokybė netgi prastesnė.  doh.gif Manau,kad nereikėtų bijoti žodžio "turgus",svarbu mokėti išsirinkti ir turėti skonį,nors ir pirkdamas turguje,nebūtinai atrodysi turginio stiliaus

visiskai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
O mes apvaiksciojom visas prabangias parduotuves beieskodami gero, grazaus vyrisko kostiumo... neradom... net kazko panasaus neradom...
Nuvaziavom i turgu: pasirinkimas zymiai didesnis, viename kioske radom net 3 kostiumus kurie labai patiko, dydis tiko, dar ir apsisprest kuris grazesnis negalejom... biggrin.gif
O bateliu pasirinkimas... thumbup.gif
Atsakyti
As tai ketinu gariunuose pirkti juosteles, kaspinelius, gelytes, organza automobiliams, salei puosti, pagalvelei pasisiuti. sie dalykai tikrai pigiau nei parduotuvese. o sukneliu buvau pasiziureti pries koki menesi, tai nei vienos bent kiek panasios i ta kurios noreciau nemaciau. Seip ka galima nupirkti, tai vyrui kostiuma nebloga, tai tikrai zinau smile.gif
Atsakyti
nu vat pabuvojom ir mes gariunuose ir tikrai nenusivylem ax.gif ko ieskojom ta ir radom papirkom vyriskiui kostiuma wub.gif o kas labiausiai apsimokejo ir kuom labai dziaugemes tai nupirkta medziaga staltiesei thumbup.gif bigsmile.gif uz tokia kaina niekur nerasi o ir grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
As siap suknele issinuomojau salone, bet bateliu ruosiuosi pasizvalgyti turguje:)
Atsakyti
sveikutės, merginos 4u.gif

aš pati savo suknelę vestuvinę pirkau Gariūnuose ax.gif dabar laukiu kol biškį atšils ir tada mausim ten atgal, ieškosim MB kostiumo, medžiagų salės puošimui, automobilio puošimui... man reikia korseto (praeitą kartą neradau, neprarandu vilties rasti šį kartą blush2.gif ). mums važiuoti per visą LT reikia, bet paskaičiavom, kad vis tiek apsimoka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruzava @ 2009 03 29, 19:24)
sveikutės, merginos  4u.gif

aš pati savo suknelę vestuvinę pirkau Gariūnuose  ax.gif dabar laukiu kol biškį atšils ir tada mausim ten atgal, ieškosim MB kostiumo, medžiagų salės puošimui, automobilio puošimui... man reikia korseto (praeitą kartą neradau, neprarandu vilties rasti šį kartą  blush2.gif ). mums važiuoti per visą LT reikia, bet paskaičiavom, kad vis tiek apsimoka  4u.gif

Kokią suknelę pirkai?Pūstą?Vistiek žvalgeisi,tai turėjai matyt,ar yra nepūstų,laisvai krentančių? 4u.gif
Atsakyti
Gal ir juokingai nuskambės, tačiau kaip reiktų nusigauti iki Gariūnų rolleyes.gif ? Kokiu autobusu važiuoti ir kokioj stotelėj lipti.
Atsakyti
Jei esi vilniete tai tikriausiai patogiausia butu isvaziuot is stoties ten kur sustoja 16 trulas kitoje gatves puseje yra mikriukai kurie vaziuoja i gariunus (bent jau stovejo pries 3metus) berods 3 ar 4 litai neatsimenu. tai va isesi ir nuves wink.gif
Atsakyti
Pabuvojus Gariūnuose, susidariau tokį įspūdį, kad vis gi Humana geriau - bent jau būsiu apsirengus originaliai smile.gif
Atsakyti