Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

nezinau kaip jums mergaites, bet gariunuose galima tikrai geru dalyku nupirkti, ir kokybisku. Tik zinoma, negalvokit kad kas 3 pavilione tokie dalykai parduodami. Tik reikia laiko paieskai smile.gif Vasaros pradzioj sese nusipirko suknele, mokejo apie 500 lt, bet su tokia negeda eit ir ant raudono kilimo, suknele tikrai not ordinary smile.gif O visai neseniai pusesere buvo pamerge ir ieskojo sau sukneles salonose, rado viena raudona iki keliu- nuoma 220, gerai kad tada neisinuomavo, nes kai nuvaziavo i gariunus lygiai tokia pacia nusipirko uz 270 smile.gif paskaiciuokit koks skirtumas smile.gif Apie vyriskus kostiumus irgi daug girdejau, kad grazus modeliai ir medziaga kokybiska buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaknike @ 2008 09 01, 20:43)
Bet tai kostiumu kainos tada kaip ir bazej pas mus. MB bendradarbis pirko, tai 370Lt sumokejo. Galvojau, Gariunuose pigiau bus, bet pasirodo  schmoll.gif Mum tai ziauriai bateliu reikia, o ypac man, nes nieko gero ir grazaus nerandu. Kaip ten pasirinkimas vestuviniu bateliu?  g.gif

na mes nusipirkom Juoda toki neklasikini kostiuma sumokejom 290lt smile.gif mums ji labai patiko, bet be lemenes, nes pagalvojm, kad jos nereikes, o siaip kokstiumus galima isisgyti nuo 250-400lt Kas nori svesaus kostiumo, tai su lemene kainuoja 300lt yra ir labai fainu smile.gif batelius man labai patikusius nusipirkau uz 57lt smile.gif ir nesigailiu smile.gif dar nusipirkom dirza ir kaklaraisti prie kostiumo, uz juos uzmokejom api40lt bet ir patiko labai smile.gif MB kai viska gryzes namo apsivilko negalejau nustoti ziuret blush2.gif
Tad reikia tik zinoti ko nori ir tikrai rasi pigiau smile.gif ir graziau, tiesa net parduotuvej tokio kirpimo ir medziagos kostiumo nemaciau, o MB ir norejo negryn juodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2008 09 04, 21:43)
na mes nusipirkom Juoda toki neklasikini kostiuma sumokejom 290lt smile.gif mums ji labai patiko, bet be lemenes, nes pagalvojm, kad jos nereikes, o siaip kokstiumus galima isisgyti nuo 250-400lt Kas nori svesaus kostiumo, tai su lemene kainuoja 300lt yra ir labai fainu smile.gif batelius man labai patikusius nusipirkau uz 57lt smile.gif ir nesigailiu smile.gif dar nusipirkom dirza ir kaklaraisti prie kostiumo, uz juos uzmokejom api40lt bet ir patiko labai smile.gif MB kai viska gryzes namo apsivilko negalejau nustoti ziuret  blush2.gif
Tad reikia tik zinoti ko nori ir tikrai rasi pigiau smile.gif ir graziau, tiesa net parduotuvej tokio kirpimo ir medziagos kostiumo nemaciau, o MB ir norejo negryn juodo smile.gif



Oho, tai visai neblogai, sakyciau thumbup.gif varysim ir mes tada kuri sestadieni, kai paskaitos nevyks smile.gif

Beje, kaip matau, nors jums dar 9 menesiai liko, bet jau neblogai apsipirke ok.gif
Atsakyti
Norim sutaupyt ant tokiu dalyku bent, nes kitaip nesugebam, ir visai gerai gauna smile.gif
Siaip patarciau, aks kalba pirma apsilankyti, aiksu nevisi randa ko iesko, bet as nej vienoje Kauno parduotuveje neradau vestuviniu bateliu, net i ta puse ko norejau...
TAi ten kai man pardejo nesti, ir viskas kas man patiko, net fainai buvo smile.gif turi visokiu ilgaauliu baltu, siuvinetu smile.gif yra aukstakulniu labai garziu, maniskai tai neauksti, labai papasti smile.gif nes sakau nereikia saves traumuoti ax.gif nes labai daug prisiakiciau, kaip merginos kencia del nauju batuku nutrinimo iki krauju, nepatogumo, grizus i sale jau negalejimas pajudet ir t.t. doh.gif

Siaip visom siuliciau apsilankyti, nes nebutinai kas vienam nepatinka ir kitam nepatiks, man bateliu kiekis ir kokybe tenkino smile.gif sukniu ir maciau gana garziu vestuviniu smile.gif ir pamergiu yra galibe sukneliu smile.gif kaklaraisciu ir kostiumu tai siulyciau pirma pavaikscioti tada tik pirkti nes cia yrgi yra tas bazes principas, vienam 100lt brangiau kitam 50lt, tas pats smile.gif aiksu jei gerai susnekesit ir nuolaidele padarys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-onely: 04 rugsėjo 2008 - 21:23
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuftis: 06 rugsėjo 2008 - 09:34
Sveikos,
Mes irgi vaziavom i gariunus. Vaziavom su mintim ir noru nupirkti MB kostiuma, tacaiu gavosi, kad as ir suknute parsiveziau 4u.gif Uz vyriska kostiuma sumokejom 420 Lt, taciau mano MB ugis 190, tai ne taip paprasta tokiam ugiui surasti juoda grazu kostiuma smile.gif siaip vyrisku kostiumu kainos nuo 300 iki 600 Lt, ziurint ko ieskote. Mes norejom visiskai juodo, be jokiu juosteliu - tokiu labai mazas pasirinkimas g.gif
Ikalbejau MB ir prie sukneliu nueiti, tik pasizvalgyti. Siaip labai daug suknuciu yra su koresetukais ir atvirais peciais, taciau as norejau suknutes su rankovytem - tokia ir suradau pas viena moteryte - taip giliai kamputyje paslepta - pasimatavau ir tiko ir patiko, tai is nusipirkau, sumokejau 480 Lt rolleyes.gif
Tai vat tokie musu ispudziai is gariunu mirksiukas.gif
Atsakyti

Ikalbejau MB ir prie sukneliu nueiti, tik pasizvalgyti. Siaip labai daug suknuciu yra su koresetukais ir atvirais peciais, taciau as norejau suknutes su rankovytem - tokia ir suradau pas viena moteryte - taip giliai kamputyje paslepta - pasimatavau ir tiko ir patiko, tai is nusipirkau, sumokejau 480 Lt rolleyes.gif
Tai vat tokie musu ispudziai is gariunu mirksiukas.gif
[/quote]


Gal kartais matei prieky trumpa, nugaroj ilga suknele?? g.gif
Atsakyti
Nepamenu is tos gausos, lyg ne.. g.gif

[quote=milaknike,2008 09 06, 12:12]
Ikalbejau MB ir prie sukneliu nueiti, tik pasizvalgyti. Siaip labai daug suknuciu yra su koresetukais ir atvirais peciais, taciau as norejau suknutes su rankovytem - tokia ir suradau pas viena moteryte - taip giliai kamputyje paslepta - pasimatavau ir tiko ir patiko, tai is nusipirkau, sumokejau 480 Lt rolleyes.gif
Tai vat tokie musu ispudziai is gariunu mirksiukas.gif
[/quote]
Gal kartais matei prieky trumpa, nugaroj ilga suknele?? g.gif
[/quote]
Atsakyti
kadangi mes su būsimuoju beveik vienodo ūgio, tai mano batukai turi būti be kulno, o tokius baltus ir gražius surasti laaabai sunku parduotuvėse, ten vien aukštakulniai, nuvažiavau į gariūnus ir radau ko ieškojau biggrin.gif ir kaina tikrai labai gera 50lt tik tai, jei suplyš kur tą dieną, tai ne gaila bus ir išmesti biggrin.gif
be to mano mylimajam ir kostiumą gariūnuose pirksime ir batukus, kainos ten prieinamesnės ir žinome vieną gerą paviljoną, kur jam pirkome paltuką ir jo kokybė tikrai gera, tikrai niekas nepasakytų, kad yra ne iš parduotuvės smile.gif
Atsakyti
Dar klausimelis - gal kartais ten kuri matet trumpu baltu kailinuku?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(milaknike @ 2008 09 08, 08:01)
Dar klausimelis - gal kartais ten kuri matet trumpu baltu kailinuku??  g.gif


Maciau kailinukus. Kadangi pacios nedomino, tai kainu nepasakysiu, bet tikrai yra bent vienoje vietoje
Atsakyti
Mergytes,o jus savo suknytes rodysit savo jaunikiam iki vestuviu?Nium zinot ta nuostatus iki vestuviu nesirodyti,M? g.gif
Atsakyti