Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

na cia visos tai snekat apie gariunus kad yra graziu batu , tai reikes kada nuvaziuoti, nes nerandu savo kojai patogiu ir graziu batu kad atitiktu mano skoni schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2008 08 16, 14:17)
Mes prieš porą savaičių nupirkom jaunikiui ir vyr. pabroliui kostiumus. Prieš tai išvaikščiojom parduotuves, bet kažkaip niekas neprilipo arba kaina buvo labai didelė schmoll.gif
O Gariūnuose nupirkom labai dailų kostiumą, marškinius, kaklaskarę ir tikrai nepasakysi, kad GARIŪNAI, tuo labiau, kad kai kuriose parduotuvėse kabo lygiai tokie patys  doh.gif

O va su bateliais tai man buvo taip: nusipirkau už 120 lt, o kitoje vietoje (ne po stogais) lygiai tokie patys 55 !  doh.gif Kaip supykau ant tos moters, įsivaizduokit - dviguba kaina ir dar nenorėjo derėtis, tik  1 lt nuleido  doh.gif bet negi gražinsi  schmoll.gif  Todėl išvada tokia - kad ne angaruose - pigiau  smile.gif
Bet šiaip vestuvių batelių tikrai yra visokiausių, ko pasigedau parduotuvėse.

Gero Jums apsipirkimo  4u.gif




o kokios mazdaug kostiumu kainos? Mes su busimuoju vis neapsisprendziam, verta ten vaziuot ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(milaknike @ 2008 08 29, 06:35)
o kokios mazdaug kostiumu kainos? Mes su busimuoju vis neapsisprendziam, verta ten vaziuot ar ne  g.gif



Verta. Ir del kainos, ir del pasirinkimo. Kainos ivairios, bet manau uz 300-500lt tikrai ka nors issirinktumet.
Atsakyti
QUOTE(Dinushka @ 2008 08 29, 09:45)
Verta. Ir del kainos, ir del pasirinkimo. Kainos ivairios, bet manau uz 300-500lt tikrai ka nors issirinktumet.



O, tai tada kita sestadieni reikia pakuotis i Gariunus smile.gif tuo paciu ir batelius pasiziuresiu, gal ka rasiu, ir kaklaraiscio paieskosim thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,
buvome si savaitgali gariunuose. nupirkom MB kostiuma, lemene, kaklaskare batus ir man batus. na kostiuma manau tikrai galima issirnkt, o su batais sunkiai. uz kostiuma mokejom 380 lt, kaklaskare su lemene - 100 lt. ir kiekvieno batai tiek pat. tai mano busimas vyras bus visas gariuniskas biggrin.gif

taip pat ieskojau niekuciu vestuvems, tai nieko gero neradau. tik juostele bantams nusipirkau, o visokios plastmasenes geles ir bantai tai ir atrodo niekaip ir kainuoja nemazai.
Atsakyti
Bet tai kostiumu kainos tada kaip ir bazej pas mus. MB bendradarbis pirko, tai 370Lt sumokejo. Galvojau, Gariunuose pigiau bus, bet pasirodo schmoll.gif Mum tai ziauriai bateliu reikia, o ypac man, nes nieko gero ir grazaus nerandu. Kaip ten pasirinkimas vestuviniu bateliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(milaknike @ 2008 09 01, 20:43)
Bet tai kostiumu kainos tada kaip ir bazej pas mus. MB bendradarbis pirko, tai 370Lt sumokejo. Galvojau, Gariunuose pigiau bus, bet pasirodo  schmoll.gif Mum tai ziauriai bateliu reikia, o ypac man, nes nieko gero ir grazaus nerandu. Kaip ten pasirinkimas vestuviniu bateliu?  g.gif


aisku kiekviena is musu turi savo skoni, bet as tik kokias 3 poras maciau neblogu bateliu. o tokiu disovu tai labai labai daug. pati ieskojau uzdaru, tai nusipirkau klasikinius be jokiu blizguciu.
Atsakyti
Man tai irgi reiktu uzdaru, nes vis delto spalio menuo bus, nebe vasara lotuliukas.gif noreciau su raistukais per blauzda.. ax.gif
ai, dar - gal matet ar ten nera tauriu??? g.gif
Atsakyti
paskaitinejau si skyreli ir nusprendziau parasyti.kelios mane issakytos nuomones papiktino(cia anksciau).jus kalbat apie kokybe ir tt.na gerai jos ten nelabai yra,bet jei zmogus neturi pinigeliu.o nori baltos grazios suknytes kodel gi ne.aisku,as pati nelabai noreciau pirkti suknyte gariunuose, bet pries nieko neturiu.kiekvienas renkasi pagal pinigines storuma.na pvz mergaite taupe suknytei ir sutaupe 800lt tai tegu ir nusiperka ja.manau,jei ji atrodys pati pati graziausia,o ir be to ne,manau, jog visi pastebes kur ji pirkta.juk nera ant nugaros parasyta.zinau, viena mergaite kuri tekejo su suknyte is gariunu ir patikekit ji buvo tikrai grazi nuotaka,juk ne suknyte puosia zmogu,o zmogus. thumbup.gif o bateliu tikrai graziu ten maciau thumbup.gif netgi pati zadejau ten pirkti jei nerasciau,juk negaila sumejus 50-150lt juos ismesti. thumbup.gif deja,savuosius jau radau wub.gif ir mokejau 120euru cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2008 09 03, 16:34)
paskaitinejau si skyreli ir nusprendziau parasyti.kelios mane issakytos nuomones papiktino(cia anksciau).jus kalbat apie kokybe ir tt.na gerai jos ten nelabai yra,bet jei zmogus neturi pinigeliu.o nori baltos grazios suknytes kodel gi ne.aisku,as pati nelabai noreciau pirkti suknyte gariunuose, bet pries nieko neturiu.kiekvienas renkasi pagal pinigines storuma.na pvz mergaite taupe suknytei ir sutaupe 800lt tai tegu ir nusiperka ja.manau,jei ji atrodys pati pati graziausia,o ir be to ne,manau, jog visi pastebes kur ji pirkta.juk nera ant nugaros parasyta.zinau, viena mergaite kuri tekejo su suknyte is gariunu ir patikekit ji buvo tikrai grazi nuotaka,juk ne suknyte puosia zmogu,o zmogus. thumbup.gif o bateliu tikrai graziu ten maciau thumbup.gif netgi pati zadejau ten pirkti jei nerasciau,juk negaila sumejus 50-150lt juos ismesti. thumbup.gif deja,savuosius jau radau wub.gif ir mokejau 120euru cool.gif




Aha, sitai nuomonei as irgi pritariu visu simtu procentu - kiekvienas atsizvelgia i savo galimybes ir skoni ok.gif
blyn, zadejau si sestadieni vaziuot i Gariunus bateliu, bet ziuriu, kad man paskaitos.. Vel nepavyks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milaknike @ 2008 09 03, 22:45)
Aha, sitai nuomonei as irgi pritariu visu simtu procentu - kiekvienas atsizvelgia i savo galimybes ir skoni  ok.gif
blyn, zadejau si sestadieni vaziuot i Gariunus bateliu, bet ziuriu, kad man paskaitos.. Vel nepavyks  doh.gif


seip klaipedoi graziu pigiu sukneliu jaunajai ir progines yra PAJURIO mugei, miesto centre, antram aukste sales gale. Treciam aukste irgi yra ir sukneliu ir batu graziu.
Atsakyti
Nu cia, zinoma, skonio reikalas, bet buvau as tam PAJURY ir nemaciau nieko net normalaus schmoll.gif
Atsakyti