Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Gariūnuose pirkau batelius, ir buvo thumbup.gif Ir gražūs, ir labai patogūs. Nors kulnas aukštas, bet visą dieną su jais vaikščiojau nejausdama nuovargio. Buvau įsidėjus žemakulnius batelius persiauti, bet neprireikė thumbup.gif Sumokėjau tik 55 Lt biggrin.gif Ir kam pirkti brangius batelius, kai paskui juos vis tiek tenka išmesti, juk balti bateliai greitai susidėvi. Aš saviškius be jokios graužaties kitą dieną išmečiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2008 08 05, 11:10)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  noreciau foto butu labai saunu wub.gif


Galiu kelias atsiusti i el. pasta, dar neleidzia ikelt foto..
Atsakyti
QUOTE(schatzi @ 2008 08 08, 12:00)
Galiu kelias atsiusti i el. pasta, dar neleidzia ikelt foto..



parasiau i az mirksiukas.gif
Atsakyti
nuotraukos 4u.gif
Papildyta:
ir dar
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2008 08 09, 03:10)
nuotraukos 4u.gif
Papildyta:
ir dar

nu man kasko nelabai jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2008 08 09, 10:48)
nu man kasko nelabai jos g.gif


Tai jo, man irgi nekokios..O kainos ju kaip jau rasiau anksciau 800 - 1000 lt... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(schatzi @ 2008 08 09, 13:21)
Tai jo, man irgi nekokios..O kainos ju kaip jau rasiau anksciau 800 - 1000 lt...  4u.gif

Tikrai tada per daug, bent jau man taip atrodo g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
zinokit vakar buvau Gariunuose, ir nusprendziau uzsukti i sukneliu skyriu (nors saviske jau issirinkus ir uzsisakius salone)...ir kaip nustebau!!! bigsmile.gif net netikejau, kad gariunuose esu, tokiu fainu, net neriniuotu sukneliu, zuvytes formos maciau, kad net pamasciau, jei netureciau savos, tai tikrai kuria nors is ju bent pasimatuociau paziuret, kaip atrodo, nes nusipirkti suknele ne tas pats, kas ja issinuomoti smile.gif del kainu neklausiau, bet tikrai likau suzaveta, o tos nuotraukos, kur liutuke su sypsena idejo, tikrai ne visas pasirinkimas, matyt ji savo skonio suknytes parode, kadangi man patinka zuvytes formos, tai i pustas nelabai kreipiau demesio, bet tikrai yra visokiu, viena net pusta man istrigo, tokia lengvute, apacioje tiulis, kaip balerinos suknyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DiD @ 2008 08 10, 15:38)
zinokit vakar buvau Gariunuose, ir nusprendziau uzsukti i sukneliu skyriu (nors saviske jau issirinkus ir uzsisakius salone)...ir kaip nustebau!!! bigsmile.gif  net netikejau, kad gariunuose esu, tokiu fainu, net neriniuotu sukneliu, zuvytes formos maciau, kad net pamasciau, jei netureciau savos, tai tikrai kuria nors is ju bent pasimatuociau paziuret, kaip atrodo, nes nusipirkti suknele ne tas pats, kas ja issinuomoti smile.gif  del kainu neklausiau, bet tikrai likau suzaveta, o tos nuotraukos, kur liutuke su sypsena idejo, tikrai ne visas pasirinkimas, matyt ji savo skonio suknytes parode, kadangi man patinka zuvytes formos, tai i pustas nelabai kreipiau demesio, bet tikrai yra visokiu, viena net pusta man istrigo, tokia lengvute, apacioje tiulis, kaip balerinos suknyte 4u.gif



nu man patinka pustos,bet tikrai ne tokios kaip nuotraukose mirksiukas.gif o as pati gariunuose nebuvau,tai nekomentuoju ko ten yra tongue.gif jei nuvaziuosiu ,butinai nufotkinsiu ir idesiu ko gero yra drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2008 08 11, 14:07)
nu man patinka pustos,bet tikrai ne tokios kaip nuotraukose  mirksiukas.gif  o as pati gariunuose nebuvau,tai nekomentuoju ko ten yra  tongue.gif  jei nuvaziuosiu ,butinai nufotkinsiu ir idesiu ko gero yra  drinks_cheers.gif

aciuks.gif aciuks.gif Saunu, man zuveles formos patinka biggrin.gif
Atsakyti
as savaja suknute jau turiu, bet taip pat buvau uzlekus ir i gariunus paziureti. Zinokit grazias nepustas suknutes maciau gal tik 5.
Visos kitos tai siaubas kazkoks doh.gif

Bet batelius tai tikrai galima grazius nusipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astjada: 11 rugpjūčio 2008 - 12:17
Mes prieš porą savaičių nupirkom jaunikiui ir vyr. pabroliui kostiumus. Prieš tai išvaikščiojom parduotuves, bet kažkaip niekas neprilipo arba kaina buvo labai didelė schmoll.gif
O Gariūnuose nupirkom labai dailų kostiumą, marškinius, kaklaskarę ir tikrai nepasakysi, kad GARIŪNAI, tuo labiau, kad kai kuriose parduotuvėse kabo lygiai tokie patys doh.gif

O va su bateliais tai man buvo taip: nusipirkau už 120 lt, o kitoje vietoje (ne po stogais) lygiai tokie patys 55 ! doh.gif Kaip supykau ant tos moters, įsivaizduokit - dviguba kaina ir dar nenorėjo derėtis, tik 1 lt nuleido doh.gif bet negi gražinsi schmoll.gif Todėl išvada tokia - kad ne angaruose - pigiau smile.gif
Bet šiaip vestuvių batelių tikrai yra visokiausių, ko pasigedau parduotuvėse.

Gero Jums apsipirkimo 4u.gif
Atsakyti