Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

o as buvau paziuret sukneliu,nes norejau trumpos,o salonuose mazas pasirinkimas.radau tokia karpyta apacia(medziaga kaip veliumo prasto)o sukarpyta kaip!!!!!!!!!!!!!zirklem,ir baisiausiai kreivai,kaip vista kokia.ji man sako:galesi pati dar pasikarpyt doh.gif tas sijonas nusisega,ir lieki su paleistuvisku miniaku,kuris nedengia uzpakalio beveik.ir ji man dar rodo kazkiokius skudurus,kaip po to man paaiskino,cia virs basuciu segasi iki keliu kazkokie neriniai.rezultatas:atrodai kaip laisvo elgesio mergina is gariunu,kaina 700lt nors atrodai lyg pati 5lt nebutum verta.aisku as jos nepirkau smile.gif o ji man gyre ,kjad atrodau nuostabiai doh.gif cia kaip visad turguj,ka uzsidesi pardavejos sakys,kad atrodai super lotuliukas.gif
aaa pamirsau,maciau viena grazia,bet ilgos nenorejau
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 05 14, 14:52)
o as buvau paziuret sukneliu,nes norejau trumpos,o salonuose mazas pasirinkimas.radau tokia karpyta apacia(medziaga kaip veliumo prasto)o sukarpyta kaip!!!!!!!!!!!!!zirklem,ir baisiausiai kreivai,kaip vista kokia.ji man sako:galesi pati dar pasikarpyt doh.gif  tas sijonas nusisega,ir lieki su paleistuvisku miniaku,kuris nedengia uzpakalio beveik.ir ji man dar rodo kazkiokius skudurus,kaip po to man paaiskino,cia virs basuciu segasi iki keliu kazkokie neriniai.rezultatas:atrodai kaip laisvo elgesio mergina is gariunu,kaina 700lt nors atrodai lyg pati 5lt nebutum verta.aisku as jos nepirkau smile.gif o ji man gyre ,kjad atrodau nuostabiai doh.gif cia kaip visad turguj,ka uzsidesi pardavejos sakys,kad atrodai super lotuliukas.gif
aaa pamirsau,maciau viena grazia,bet ilgos nenorejau

Pavarei gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
turgui isvis reikia moketi prekintis reikia tureti sugebejima atskirti normalius daiktus (kuriu yra vienetai) is siuksliu kruvos kuriu yra 99,9% visu prekiu. mano patirtis tokia - pirkau 5 palaidines is ju tik 1 dar turiu ji faina ir nenusiskalbe po pirmo karto, taciau like 4 ejo i siukslyna po pirmo skalbimo ar panesiojimo. As prekintis turgui nesugebu bet yra merginu kurios atkapsto auksa s... kruvoj ir sugeba gi, bei kantrybes kiek reikia... doh.gif
Atsakyti
esu ne karta pirkus gariunuose,ir kai kuriom prekem tikrai nenusivyliau,bet kas liecia suknele vestuvine,,,,oj ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 05 20, 08:04)
esu ne karta pirkus gariunuose,ir kai kuriom prekem tikrai nenusivyliau,bet kas liecia suknele vestuvine,,,,oj ne schmoll.gif

O as labai puikiai apsiprekinau gariunuose,ir prekes tikrai nieko nesisikiria nuo saloniniu.Ir tikrai zinau kad sukneliu nuomos salonuose pilna is gariunu,isitikinau tuo pati thumbup.gif
Pirkau puikias basutes,kolje ir auskarus,papuosimus masinai ir salei,vyrui rubu ir avalyne,kainos netokios ir mazos,ir visko ten daug,ivairiu ir papigiai thumbup.gif
O beto ant prekiu nera uzraso 'Pirkta Gariunuose",taip kad visai nesigediju kad apsipirkau vestuvems Gariunu turguje bigsmile.gif
Kazin ar tai ka radau ten vienoj vietoj buciau radus cia,tiek daug ir viskas vienoj vietoj thumbup.gif
smile.gif Man patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redmoonde: 28 gegužės 2008 - 09:43
Maniskiui kostiuma irgi ten pirkom ax.gif
Ir as sau antrai dienai suknele radau, bet gal 3 savaitgalius is eiles vaziavau, bet suradau ko norejau doh.gif
O siaip progines sukneles man asmeniskai tai baisios unsure.gif
O vestuvine kaip turiu, tai jau neziurinejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(redmoonde @ 2008 05 28, 10:42)
O as labai puikiai apsiprekinau gariunuose,ir prekes tikrai nieko nesisikiria nuo saloniniu.Ir tikrai zinau kad sukneliu nuomos salonuose pilna is gariunu,isitikinau tuo pati thumbup.gif


Pati tuo isitikinau, kai rinkome sukneles pamergems ir radome lygiai tokias pat "salonines" suknutes turguje lotuliukas.gif Viso to finansinis rezultatas:

Gariunai - 250 Lt,
Sukneliu rojus - 270 Lt (nuoma);
Okeanide - 180 Lt (nuoma).

Mano pamergytes nusprende nuomuotis, nors man buvo kilusi mintis nusipirkti (gal dar butu pavyke nusidereti) ir paskui parduoti uz puse kainos....
Atsakyti
Na zinokit ir mman ten suknes atrode o siaubetitos.
Bet uzlindus tarp eiliu wub.gif ash maciau tikrai shauniu sukneliu. tikrai graziu pasiutu. pagal madonnos modelius. bet ka pastebejau turguje beveik visos sukneles be shleifu mirksiukas.gif turbut zino kad su shleifu nepatogu ir sunkiau parduoti.
PVZ savo veliuma pirkau turguje 50lt thumbup.gif nuoma man turbut kokiam saloniuke atsieitu ~100.
Diedui visa apranga ten pirxim.
O del bantu mahsinom papuoshti man pvz jie nepatinka. smirda plasmase. darau pati medziagines gelytes.
Atsakyti
Gariunuose savo vestuvems pirkau uzdaras basutes (175 Lt) ir tasiuka (55 Lt), dar vyrui kaklaskare (55 lt), sau apatinius (45 lt) ir prilimpancias kojines (22 lt) manau tikrai pigiau nei parduotuvej, o kokybe gera
Atsakyti
Matau nuomoniu ivairiu yra apie vestuvines sukneles gariunuose ax.gif ..Na man tai jos nekokios..turiu nuotrauku, bet dar neleidzia man ikelt 4u.gif tiesa, kainos 800-1000 Lt.. smile.gif
Atsakyti
O gal gariūnuose yra daug visokios atributikos vestuvėm, piršliam? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 07 05, 11:03)
O gal gariūnuose yra daug visokios atributikos vestuvėm, piršliam?  bigsmile.gif

Galiu pasakyti kad Gariunuose tikrai nemazas pasirinkimas,bent jau as ten viska radau vienoj vietoj,pas tokia mergina su rusisku akcentu bigsmile.gif
Bet pati ten buvau balandzio men tai tikrai buvo o dabar nezinau,gal ispirko g.gif
Atsakyti