Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Ryziuke @ 2005 05 06, 20:44)
ėė mergaitės kaip man įkelti tą paveiksliuką su kostiumu? paskaičiau ir tuos DUK, padarau browse ir vis tiek  schmoll.gif



Nepyk, skonio reikalas, bet man tai atrodo doh.gif
Atsakyti
o ko čia pykti? g.gif kiekvienam savo mirksiukas.gif
šiaip tai man ir iš pat pradžių pasirodė nekaip. ir aplamai aš nustebus kad maniškis tokio tipo užsimanė. čia visai priešingai nei jis nešioja. nu kaip jis sako, bet čia ne į darbą ir noriu išsiskirti!
ir jau jis tuo pavyzdukus man rodo rodo iš visur smile.gif Bet šiaip tai bent jau kaip jis man pasakojo, tai nerado dar tokio, koks tikrai patiktų. o čia idėjau kaip pvz, nu kad tokio ilgio švarkas, ir šviesus. bet tikrai ne toks "saldus"
Beje aš esu savuoju nustebus, nors jau beveik 8 metai kartu, bet jis čia jaučiu pirmąkart pats taip apsisprednė ir sugalvojo biggrin.gif Nes šiaip visada rūbai perkami pastitarimo būdu. smile.gif
o aš ir neprieštarauju. juk aš pati ir noriu tooookios suknelės, kur kam nors gal pasirodys fool.gif
Todėl aš labai teigiamai priimu jo iniciatyvą, ir man labai smagu kai jis taip su užsidegimu ieško, derina ir t.t. matau kad mums abiems tai neeilinė diena biggrin.gif
Atsakyti
Varysim mes rytoj ryte pasidairyt į Gariūnus, parašysiu po to kokia mano nuomonė ax.gif
Atsakyti
Karmen tai gal galetum fotoaparatą prigriebti ir keletą nuotraukų čia įkelti, tų gariūninių suknelių? g.gif
Atsakyti
Karmen, norejau paklausti o iki keliu dirba rytoj gariunai?nes mes ir norim vaziuoti pasiziureti kad gariunuose gero nes reik daug daigtu nusipirkti. tai jei zinai parasyk iki keliu jie tiksliai dirba sekmadieni.
Atsakyti

Sveikutės, galiu pasakyti, pati esu laaabaaaiii išranki pirkėja ir labai didelį dėmesį skiriu kokybei biggrin.gif , bet gariūnuose tikrai galima rasti gerų ir kokybiškų prekių(net geresnės kokybės nei brangiose parduotuvėse), kurios taip pat turi savo kainą thumbup.gif Nusipirkau baltus batelius, odinius su baltu kulniuku, mokėjau 180, bet kokybė thumbup.gif ir labai patogūs, ryt planuoju ieškoti suknelės antrai dienai bei batelių, dabar jau turėtų būti kur kas daugiau nei prieš mėnesiuką
Atsakyti
QUOTE(Braske @ 2005 05 07, 17:50)
Karmen, norejau paklausti o iki keliu dirba rytoj gariunai?nes mes ir norim vaziuoti pasiziureti kad gariunuose gero nes reik daug daigtu nusipirkti. tai jei zinai parasyk iki keliu jie tiksliai dirba sekmadieni.


Gariūnai sekmadienį dirba maždaug iki 13 val., po to jau pradeda masiškai skirstytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxjolantaxxx: 07 gegužės 2005 - 23:10
Niu va mergaitės grįžome mes iš Gariūnų...
Deja vestuvinių suknelių kažkaip nemačiau nors vaikščiojom gal 3 valandas unsure.gif todėl nieko apie jas negaliu pasakyt. Bet užtat jaunikiui kostiumą nupirkom tai super thumbup.gif Kostiumų tai iš tikrųjų be galo daug ir jų kokybė labai gera o kaina labai maža palyginus su parduotuvėm thumbup.gif Nupirkom tokį juodą klasikinį bet priekis tos šiek tiek įdomesnis, net nežinau kaip paaiškinti kuom - tokia storesnė siūlė eina iš viršaus žemyn abiejose pusėse, kuri kaip akcentas sakyčiau, 4 sagos. Dar ikišo ir liemenę juodą pridačiu prie kostiumo, nors vestuvėms turim jau bordo liemenę. Tai tas kostiumiuks atsiejo 220 litų blink.gif
Mes kadangi užkviesti dar ir į draugų vestuves, tai nusipirkau tokį rudos spalvos sijoną iš glamžytos šiek tiek blizgančios medžiagos, apačioj juodas tiulis šiek tiek išlenda. Sijonas iki kelių, prašė 55, sumokėjau 45 litus. Beje lygiai toks pats sijonas kabo Vero Moda parduotuvėj ir kainuoja 240 litų blink.gif ohmy.gif Skirtumas biški jaučiasi... tongue.gif
Savo vestuvėms dar pirkau baltas pėdkelnes su priklijuojamom gumom už 10 litų.
Mano vyras prisipirko trauzų - 3 vnt - 7 litai ir medvilninių kojinių po 2 litus. Parduotuvėj tokie patys vieni kainuoja po 24 litus blink.gif Kadangi esu neprietaringa o skaičiau kad perlus per vestuves nešioti blogai nusipirkau dirbtinių perlų komplektą - ant kaklo, auskarus ir ant rankos - tokią apyrankę trijų eilių. Kadangi tai yra dirbtiniai perlai todėl netikiu tom visom pasakom, kad kažkas bus blogai. Apyrankė ir vėrinys ant kaklo kainavo po 10 litų, auskarai nebeatgaminu bet irgi nedaug.
Nu žinot apibendrinant galiu pasakyt kad ten viskas tas pats kas parduotuvėse tik aišku žymiai pigiau o kokybė tai tikrai nekuo neprastesnė. Jeigu kabo tie patys sijonai kaip Vero Moda su tom pačiom etiketėm nu tai pirkėjo teisė rinktis ar pirkti už 240 ar už 45 litus tą patį daiktą.
Nors šiaip visą laiką buvau labai prieš Gariūnus ir negalėdavau suprasti kaip žmonės gali ten pirkti, dabar kardinaliai pakeičiau nuomonę ir sakiau jeigu ko reiks tai ten tik ir varysiu tongue.gif
Aišku nusivarėm kaip arkliai ten bevaikščiodami, pavargau nuo tų prekių gausos ir nuo žmonių bet svarbiausia kad grįžome neraliai apsitavarinę ir išleidę tik 400 litų clap.gif
Vienu žodžiu ten tikrai pasirinkimas didelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2005 05 07, 17:42)
Karmen tai gal galetum fotoaparatą prigriebti ir keletą nuotraukų čia įkelti, tų gariūninių suknelių? g.gif


plato, sorry tik šiandien perskaičiau tavo postą, bet kaip sakiau nieko negaliu pasakyt apie sukneles, nes gal mes kitoj pusėj buvom g.gif Mes žodžiu buvom taip kai įeini pro centrinius vartus tai išmalėm visą kairę pusę, tai ten vestuvinių suknelių galiu pasakyt tikrai nėra. Turbūt jos dešinėj pusėj ten kur aparatūra ir buitinė technika g.gif Nu kadangi aš jau suknelę turiu tai mums nebuvo tai labai aktualu blush2.gif
Proginių suknelių matėm ir nemažai. Yra visokių - daug yra šlamšto (95%), bet mačiau keletą neblogų (5%), deja jos buvo man per mažos. Ten kaip sakant reikia landžiot ir ieškot ir jeigu nori rasti gerą daiktą tai reik ieškot kaip grūdų tarp pelų biggrin.gif
Dar tiesa ten su išmerom rūbų kažkaip keistai, aš šiaip nešioju 38, tai ten man reikėjo matuot 48. Kažkaip ten prie normalaus parduotuvinio dydžio reikia pridėti 10 schmoll.gif doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Braske @ 2005 05 07, 17:50)
Karmen, norejau paklausti o iki keliu dirba rytoj gariunai?nes mes ir norim vaziuoti pasiziureti kad gariunuose gero nes reik daug daigtu nusipirkti. tai jei zinai parasyk iki keliu jie tiksliai dirba sekmadieni.

Radai kieno klausti doh.gif biggrin.gif 4u.gif Kadangi aš tokia Gariūnų lankytoja kad paskutinį kartą buvau prieš kokius 10 metų ir šiandien cool.gif
Bet mes tai šiandien kėlėmės 8val. Gariūnuose buvome apie 9val.
Išėjome kažkur apie 12 val tai kai kurie prekeiviai jau buvo pradėję po truputį tvarkytis ir krautis visas šmutkes.
Nu tai manau kad ten po 12 jau pradeda jie po biški krautis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmen: 08 gegužės 2005 - 14:28
QUOTE(Lexusia @ 2005 05 06, 16:42)

Beje, Sally, pažiūrėjau tavo suknutę, labai graži, tikiuosi nesupyksi, bet šitą plakatą mačiau Gariūnuose kur pardavinėja suknytes vienam skyriui ir ten kabėjo tokia pati...Jei netiki gali nulėkt pažiūrėt..Aišku, neprisiekiu, kad tos pačios firmos, nes nesidomėjau, tiesą sakant išsirinkau kitokio stiliaus mirksiukas.gif

Aišku, parašiau savo nuomonę ir žinias...Kiekviena rinksis savo svajonių suknelę iš kur ji bebūtų..

Bet juk mano suknele visiskai kitokia laugh.gif
Atsakyti
Karmen ačiū ačiū ačiū clap_1.gif first.gif Tau medalis, kad papasakojai viską apie Gariūnus.
Atsakyti