Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Buvau as tuose gariunuose visai kitu reikalu, bet is smalsumo perejau ir per sitas eiles. Sukenliu yra daug bet visos (nu kaip cia nepasikelusiai pasakius graziau) nutokios beskonybes. As issinuomavau jau sau suknele tai todel nelabai rimtai i ta reikala ziurejau bet galvojau "o jei buciau pirkusi o paskui kazkaip pakeitusi ja (issiuvinejus kazkuo nes turiu tam sugebejimus)" bet tikrai nieko nors labai kuklaus neradau. Pigus audiniai (organza, bjaurus slapias silkas ir t.t.), priklijuoti karoliukai visokie, viskas ant lanku praktiskai, beveik lygesniu kaip ir nera, apie zuveles tai ne panasumo nera, neriniu aisku irgi nerasite, pirstines irgi pacios paprasciausios. Nuometai beveik nesiskiria nuo siulomu nuomuotis ir mergytem(gal gelytes barsto ar nuometa nesa) galima rasti pigesniu neblogu suknyciu. Del avalynes tai galeciau net susimusti. Mano vyro batai kurie kaune kainuoja 140 ten kainavo 360 blink.gif cia tai faktas tikras. Moteriska avalyne arba brangi "kicine su blizgiukais" arba ypatingai blogos kokybes pigi. Del vestuviniu bateliu tai galiu pasakyti kad tikrai nieko gero nera (pigus, dermantininiai, vienkartiniai), nes bateliu tai pati ieskojau ir apziurejau tikrai viska. Isvada padariau jei man reiktu rinktis tai geriau i mazesni miesteli paiesku vaziuot nuomuotis kazka kad ir senesniu metu modeliuka bet skoninga bent jau, del avalynes tai 100 proc geriau parduotuvese pirkti ir jei butu pasirodytu netinkama ar nepatogi tai bent grazint galetum (lauke nepranesiojus)
Atsakyti
[quote=Ingusia31,2008 04 02, 11:41]

as tau pritariu. Vaziavau daugiau is smalsumo paziuret ka ten galima rasti, bet sukneliu graziu tikrai nemaciau, bent jau kazko panasaus ko noreciau. Tokios elementarios.
Vieninteli "tiuli" pigiai nusipirkau sales papuosimui.
Atsakyti
Buvau ir as, tragedija doh.gif
Atsakyti
[quote=ingra11,2008 04 08, 00:41]
[quote=Ingusia31,2008 04 02, 11:41]

as tau pritariu. Vaziavau daugiau is smalsumo paziuret ka ten galima rasti, bet sukneliu graziu tikrai nemaciau, bent jau kazko panasaus ko noreciau. Tokios elementarios.
Vieninteli "tiuli" pigiai nusipirkau sales papuosimui.
[/quote]
Cia jau tikriausiai daugelis jums pritartu, baisios sukneles Gariunuose, bet visokiu zmoniu yra, kiti nemato reikalo nuomotis irnesakyk.gif ai, visko buna, as issinuomojau, taip del idomumo praejom su MB, o jis sako: visai normaliu yra blink.gif norejau tik paklausti, o kur ta tiuli radai, nes ir man reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 04 02, 11:41)
Buvau as tuose gariunuose visai kitu reikalu, bet is smalsumo perejau ir per sitas eiles. Sukenliu yra daug bet visos (nu kaip cia nepasikelusiai pasakius graziau) nutokios beskonybes. As issinuomavau jau sau suknele tai todel nelabai rimtai i ta reikala ziurejau bet galvojau "o jei buciau pirkusi o paskui kazkaip pakeitusi ja (issiuvinejus kazkuo nes turiu tam sugebejimus)" bet tikrai nieko nors labai kuklaus neradau. Pigus audiniai (organza, bjaurus slapias silkas ir t.t.), priklijuoti karoliukai visokie, viskas ant lanku praktiskai, beveik lygesniu kaip ir nera, apie zuveles tai ne panasumo nera, neriniu aisku irgi nerasite, pirstines irgi pacios paprasciausios. Nuometai beveik nesiskiria nuo siulomu nuomuotis ir mergytem(gal gelytes barsto ar nuometa nesa)  galima rasti pigesniu neblogu suknyciu. Del avalynes tai galeciau net susimusti. Mano vyro batai kurie kaune kainuoja 140 ten kainavo 360  blink.gif cia tai faktas tikras. Moteriska avalyne arba brangi "kicine su blizgiukais" arba ypatingai blogos kokybes pigi. Del vestuviniu bateliu tai galiu pasakyti kad tikrai nieko gero nera (pigus, dermantininiai, vienkartiniai), nes bateliu tai pati ieskojau ir apziurejau tikrai viska. Isvada padariau jei man reiktu rinktis tai geriau i mazesni miesteli paiesku vaziuot nuomuotis kazka kad ir senesniu metu modeliuka bet skoninga bent jau, del avalynes tai 100 proc  geriau parduotuvese pirkti ir jei butu pasirodytu netinkama ar nepatogi tai bent grazint galetum (lauke nepranesiojus)


Sutinku ir dėl suknelių ir dėl avalynės. Pati visą turgų skersai išilgai perėjau, bet batelių neradau. Brangiausias mano matytas ir čiupinėtas variantas buvo 140 lt. bet tai neesmė. O pigiausias 40 lt. lotuliukas.gif Kokybės - nulis. Butaforiniai beskoniai su nekokybiškom svarovskio imitacijom. Kulnai arba metro ilgio arba tapkės pliažankės, arba iš vis rudos ar juodos spalvos. Kai pasakai, kad kulnas per aukštas, sako: tai kaip tu įsivaizduoji nuotaka ir be kulnų, kitokių ir nerasi. Radau žinoma ir vidutinio ilgio kulną, bet dydžio 36 ar 35 jau nėra. pardavėme sako.

Gerai, kad dar 3 mėnesiai liko, nes priešingu atveju jau verkčiau. Gal į kokį miestelį nuvažiuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 09 balandžio 2008 - 13:57
man tai idomu kaip ten su veliumais, ar yra graziu???

nes visur ieskau ir ziurineju, zinoma radau, bet tai kaineles doh.gif doh.gif doh.gif na be 1000 LT tai net nereikai artintis doh.gif doh.gif
Atsakyti
[quote=ingra11,2008 04 08, 00:41]
[quote=Ingusia31,2008 04 02, 11:41]

as tau pritariu. Vaziavau daugiau is smalsumo paziuret ka ten galima rasti, bet sukneliu graziu tikrai nemaciau, bent jau kazko panasaus ko noreciau. Tokios elementarios.
Vieninteli "tiuli" pigiai nusipirkau sales papuosimui.
[/quote]


Kokia tiulio metro kaina gariunuose?
Atsakyti
As irgi pritariu, kad ten vestuvines sukneles tai tragedija biggrin.gif b et pvz as nusipirkau medziagos pamergiu suknelems, taip pat radom labai grazu kostiuma jaunikiui, pries tai buvom akropoly, bet ten nieko gero nebuvo, nors ir gariunuose jis tik vienas toks buvo, kokio norejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri žinot kiek vyriški kostiumai kainuoja Gariūnuos,ar baltų yra? Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
o as kazkaip nuomone turiu kad ko ko bet vyrisku kostiumu normaliame dideliame turguje yra tai ojojoj, ir grazus ir kokybisku galima rasti, kaina aisku ne keliasdesimt litu, bet manau kad nereikia ant situ dalyku labai taupyti, bet o vis pigiau nei akropoly, o normalu suradus ir kokybe tikrai nebus prastesne biggrin.gif cia mano nuomone. o daugiau ko i turgu eiti tai net neisivaizduoju g.gif nebent kokiu siaip smulkmeneliu rolleyes.gif
Papildyta:
o beje cia ne i tema, uzsidejau ta liniuote su vestuviu data, o kodel man jos nerodo ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kailiux @ 2008 04 11, 11:35)
Gal kuri žinot kiek vyriški kostiumai kainuoja Gariūnuos,ar baltų yra? Labai ačiū  4u.gif



klausiau vyrisku kostiumu kainas nuo 290 Lt, kaina priklauso nuo dydzio, iki 58 dydzio 290 Lt, didesni 320 Lt. ar yra baltu, tiksliai negaliu pasakyti, nes tokiu neziurejau ir neatkreipiau demesio, o sviesiu, tai man yra labai graziu smile.gif
kostiumai dauguma ten lenkiski, tai mes planuojam i Lenkija pavaziuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai ten tikri gariuniski rubai ax.gif As nesu fyfa tikrai, bet man ten tai schmoll.gif
Sorry jai ka nors izeidziau smile.gif
Atsakyti