Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Audrikė @ 2008 03 21, 12:17)
tai kaip manot ar verta gariunuose ieskot vestuvines sukneles arba vyrisko kostiumo?


Ziurint, ko nori, kokie tavo poreikiai, kokia tave supanti aplinka ir t.t. Manau, tai nuo daug ko priklauso. Vienoms yra principo reikalas nieko nepirkti turguje, nes paskui geda bus pasakyti, kad vestuvine suknele ar kostiumas is turgaus unsure.gif

Jei norisi paprastos suknutes arba pustos - pasirinkimas tikrai didelis. Tik nesitikekit ten rasti neriniu mirksiukas.gif Siaip daugely pigesniu, prieinamesniu salonu yra tos pacios suknios is Garu, ir net nuomos kaina yra tokia pat kaip pirkimas turguje.

Jei gali sau leisti issinuomuoti suknele vienai dienai uz 2000 LT, tai gal ir nevaziuok i ta turgu, nes tikrai atrodys zemas lygis - isivaizduok, sukneles po atviru dangumi, matuojiesi kazkokiam kioske uz sirmos, brrr...
Atsakyti
QUOTE(RHA @ 2008 03 21, 13:59)
Jei gali sau leisti issinuomuoti suknele vienai dienai uz 2000 LT, tai gal ir nevaziuok i ta turgu, nes tikrai atrodys zemas lygis - isivaizduok, sukneles po atviru dangumi, matuojiesi kazkokiam kioske uz sirmos, brrr...



Bet juk taip ir yra. Po atviru dangumi juk ir matuojiesi. Įdomu ar dabar leistų tokiu oru matuotis ir kaip tos suknelkės neištepti?
Atsakyti
Matuotis tai liestu, taciau paciai saltoka dabar sakyciau smile.gif Beje, jokio zemo lygio nematau cia..
Atsakyti
QUOTE(RHA @ 2008 03 21, 13:59)
Ziurint, ko nori, kokie tavo poreikiai, kokia tave supanti aplinka ir t.t. Manau, tai nuo daug ko priklauso. Vienoms yra principo reikalas nieko nepirkti turguje, nes paskui geda bus pasakyti, kad vestuvine suknele ar kostiumas is turgaus unsure.gif


Tai galima ir nesakyti, kad is turgaus pirkai hihihi.gif kas ten zino is kur kokios sukneles yra irnesakyk.gif gal nuomos salone paemei smile.gif
Atsakyti
PAZIURETI NULEKSIU IR AS 4u.gif biggrin.gif BET MANAU DAUGIAU DEL IDOMUMO... thumbup.gif
Atsakyti
na kaip.. Gariunai tikrai geras pasirinkimas, jei nenori uz batelius, kuriuos apsimausi gal karta gyvenime, moketi keliu simtu litu smile.gif
Atsakyti
o as jei nebuciau pirkusi sukneles per ebay,buciau lekusi i Gariunus smile.gif Juk tos sukneles nieko nesiskiria nuo saloniniu.O kas zinos is kur tu jas gavai.Aisku,jei pati visais varpais neskambinsi.as galvoju neverta moketi dideliu pinigu uz suknele,kuria viena karta gyvenime apsivilksi.Juolab,kad sukneles turgines ar ebay nieko nesiskiria nuo saloniniu.Bent jau as kur matavausi Siauliuose.Gal kitur yra kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta28 @ 2008 03 23, 21:13)
o as jei nebuciau pirkusi sukneles per ebay,buciau lekusi i Gariunus smile.gif

O ar nebijojote is ebay pirkti? g.gif

Is kinieciu pirkote ar is Anglijos? blush2.gif

As kai is kinieciu pirkau, tai nusiviliau labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LUISA @ 2008 03 23, 19:24)
O ar nebijojote is ebay pirkti?  g.gif

Is kinieciu pirkote ar is Anglijos?  blush2.gif

As kai is kinieciu pirkau, tai nusiviliau labai  verysad.gif

sveiki,
as pirkau is kinieciu.Kazkaip nepagalvojau apie kokybe,nes kelios mano drauges pirko is ten liko patenkintos,tai ir mane prikalbino.O del kokybes...esu tikrai patenkinta thumbup.gif Nezinau,gal cia taip pasistenge mano pardavejas,nes buvau pirma jo klijente lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta28 @ 2008 03 24, 11:06)
sveiki,
as pirkau is kinieciu.Kazkaip nepagalvojau apie kokybe,nes kelios mano drauges pirko is ten liko patenkintos,tai ir mane prikalbino.O del kokybes...esu tikrai patenkinta thumbup.gif Nezinau,gal cia taip pasistenge mano pardavejas,nes buvau pirma jo klijente lotuliukas.gif

thumbup.gif
Na, cia turbut laimes reikalas ax.gif Nes man tai ziauriai nepasiseke doh.gif Ir pardavimu tas pardavejas turejo apie 300 ir feedbackai neblogi verysad.gif
Atsakyti
teko ten apsilankyti ir susidurti su tokiu dalyku, kad savo issirinkta suknele (nuoma 1200Lt) ten radau parduodama už 500 Lt. Aišku suknelių su nėriniais visai nėra, bet paprastučių tikrai yra ir labai gražių. smile.gif
Atsakyti
ar verta man ryt ten vaziuot jei noriu trumpos sukneles?ar bus?tai ka vasai baltos be jokiu kvarbatkeliu? lotuliukas.gif
Atsakyti