Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Nervita @ 2008 02 18, 12:36)
Sveikos ... 4u.gif buvau vakar Gariunuose....na zinoma oras prastas pasitaike...tai daug nevaikstinejom....as ieskojau tik bateliu ir svarkelio prie vestuvines sukneles....deja nieko gero neradau...bateliai visi  doh.gif .....o svarkeliu yra.....bet...sau tinkamo neradau.....siule kailiukus....bet manau vasarai netinka g.gif ....


O jau yra bateliu pirkti? ar ten tik siaip vienur kitur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 18, 19:20)
O jau yra bateliu pirkti? ar ten tik siaip vienur kitur?  g.gif



Yra....nors ziurint ko ieskai....jei kazko idomiau...tai tikrai nerasi...bet paprastu baltu bateliu tikrai yra rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif
Sveikos, merginos!

Gal jus zinote ar Gariunuose parduoda pasijonius atskirai? g.gif
Ir kokia ju kaina? g.gif
Aciu labai! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2008 02 24, 00:45)
Yra....nors ziurint ko ieskai....jei kazko idomiau...tai tikrai nerasi...bet paprastu baltu bateliu tikrai yra rolleyes.gif


itariu, kad paprastu baltu baruku kuo zemesniu kulniuku. Mano suknele kuklute tokia, ne pusta, beveik be blizguciu, tai super puosnus bateliai ir netiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 24, 14:00)
4u.gif
Sveikos, merginos!

Gal jus zinote ar Gariunuose parduoda pasijonius atskirai?  g.gif
Ir kokia ju kaina?  g.gif
Aciu labai!  ax.gif

Tai ka ten neparduoda atskirai pasijonio ar niekas nezino g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 27, 14:28)
Tai ka ten neparduoda atskirai pasijonio ar niekas nezino  g.gif  blush2.gif

Kai as buvau gariunuose, o tai buvo senai, buvo galima askirai nusipirkt pasijoni toki su lankais, kad suknele issipustu. Jei tokio ieskai tada jis kainavo apie 30lt.
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2008 02 27, 16:13)
Kai as buvau gariunuose, o tai buvo senai, buvo galima askirai nusipirkt pasijoni toki su lankais, kad suknele issipustu. Jei tokio ieskai tada jis kainavo apie 30lt.

Aciu labai 4u.gif
Tada reikes nuvaziuoti paziureti, gal ir rasiu ka nors tinkancio bigsmile.gif
Atsakyti
o ar galima rasti puosniu sukneliu, idomesniu sukneliu, kokios kainos dabar?
Atsakyti
QUOTE(kriokliukas @ 2008 02 28, 21:37)
o ar galima rasti puosniu sukneliu, idomesniu sukneliu, kokios kainos dabar?

4u.gif
Del sukneliu, tai geriausiai paciai nuvazioti, nes kas grazu kitam, nebutinai bus grazu ir tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Bent jau aš tai nemačiau ten gražių, visos tokios tortinės buvo .
Atsakyti
QUOTE(kriokliukas @ 2008 02 28, 21:37)
o ar galima rasti puosniu sukneliu, idomesniu sukneliu, kokios kainos dabar?


Buvau pries savaite, tai kainos nuo 300 iki 2500; Nesijuokit, bet labiausiai man patikusi suknele kainavo 300 Lt. (ne torto tipo, bet truputi platejanti, paprasta, balta, be blizgiuku, rakinuku, gelyciu, tik dekolto linija truputi issiuvineta perliukais); 800-1500 "fifiskos" sukneles, blizgios, issiuvinetos karoliukais, akmenukais ir t.t. (kaina priklauso nuo karoliuku, akmenuku kiekio)daugiausiai pustos, daug neriniuotu, bet medziagos pigios, kaip leliu sukneliu, tikrai nerasite graziu, pvz. prancuzisko stiliaus neriniu.....Yra sukneliu tipo Maggie Sorrento (kazkaip taip atrodo vadinasi.grazesne medziaga, tai kainuoja-2500. Man patinka CYMBELINE sukneles, tai tokiu neradau.
Taciau nuvykusi i viena Vilniaus salona, maciau, kaip mergaites matuojasi, tas Gariunu pustas sukneles, su a'la svarovskio kristalais ir moka 1800 uz nuoma, tai gal geriau nupirkt uz 1500, arba net 2500, o veliau parduot bent uz 800, vis ne kosmine nuomos kaina, uz Gariunu sukneles. Manau pirksiu suknele turguje, ir nors kaip noreciau cymbeline suk., bet manau kvaila moket 1500-2500 uz nuoma, gal geriau nupirkti pvz. brangesnius ziedus, ar busimam vyrui brangesni kostiuma (beje Gariunuose yra po 800, tikrai vertu demesio)? Juk grazios mergytes visada graziai atrodys su bet kokiom baltom suknykem. Stai mano nuomone.
Atsakyti
tai kaip manot ar verta gariunuose ieskot vestuvines sukneles arba vyrisko kostiumo?
Atsakyti