Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Pasiskiacius jusu atsliepimus apir Gazriunus, nutariau, kad man ten apsilankyti butu neprosali, na jei suknios vestuvines ir nenusipirksiu tai nupirksiu kitu man reikialingu vestuvems dalykeliu smile.gif
Atsakyti
O kokiu metu dirba tie Gariunai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anileve @ 2008 01 28, 10:39)
O kokiu metu dirba tie Gariunai? blush2.gif


Beveik visada iki pietu, savaitgaliais ilgiau. Pirmadieniais nedirbdavo anksciau, o kaip dabar tai nezinau smile.gif Tik savaitgaliais jei kainas truputi sukelia, bet ir pasirinkimas didesnis buna.
Atsakyti
Merginos, o ar esate kas medziaga is Gariunu pirke.. kazi kaip kainos.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2008 01 29, 01:43)
Merginos, o ar esate kas medziaga is Gariunu pirke.. kazi kaip kainos..  ax.gif


Visada perku Gariunuose, medziagos tos pacios, kaip ir parduotuves, o kainos zymiai mazesnes.
Vilniuje nebloga audiniu parduotuve yra H. Manto gatvej., prie Kalvariju turgaus.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2008 01 29, 08:18)
Visada perku Gariunuose, medziagos tos pacios, kaip ir parduotuves, o kainos zymiai mazesnes.
Vilniuje nebloga audiniu parduotuve yra H. Manto gatvej., prie Kalvariju turgaus.

Gal gali parasyti Gariunuose medziagytes kainos kokios mazdaug.. nes as net ne LT dabar.. tai neturiu visai supratimo kiek gali kainuot.. doh.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri gali pagelbet? unsure.gif Taip jau gavosi kad musu vestuves bus labai greitai (uz 2 savaiciu) ir labai kuklios (iki 20 zmoniu) man labai reikia greit susirast ir nebrangiai issinuomuot kokia kuklia vastuvine suknyke blush2.gif gal kas zino kur Vilniui ar netoli miesto yra vietu? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Buvau si savaitgali gariunuose ieskoti sukneles blink.gif Tai parodija kazkokia ten,baisu ziureti,medziaga kai celafanas o modeliai 93 metu doh.gif Neverta net ziureti i ta puse schmoll.gif
Atsakyti
sveikos mes mano mamai norim pirkti suknele vakarine grazia,bet neapsispendziam kur ,ar is salono imti nuomoti ar tokiam kaip gariunu turguj ziuret?kokia jusu nuomone butu?
Atsakyti
QUOTE(carinute @ 2008 02 11, 08:26)
Sveikutes 4u.gif Buvau si savaitgali gariunuose ieskoti sukneles blink.gif Tai parodija kazkokia ten,baisu ziureti,medziaga kai celafanas o modeliai 93 metu doh.gif Neverta net ziureti i ta puse schmoll.gif


Pritariu, aš irgi žiūrėjau vestuvines sukneles Gariūnuose. Tai net jei ir modelį gražesnį randi, tai medžiaga tikrai labai pigiai atrodo. Gėlės ir karoliukai neprisiūti, bet priklijuoti. blink.gif Nors kainikės tai apie 500 lt. Mano giminaitė prekiauja turguje ir sako, kad suknelės ten ne naujos. Jas ten ir nuomoja ir nupirktas atgal priima.
Papildyta:
QUOTE(WEITA @ 2008 02 11, 22:11)
sveikos mes mano mamai norim pirkti suknele vakarine grazia,bet neapsispendziam kur ,ar is salono imti nuomoti ar tokiam kaip gariunu turguj ziuret?kokia jusu nuomone butu?



Aš irgi pirkau vakarinę suknelę Gariūnuose, bet kai palyginau jos kokybę su tomis, kurias salonuose nuomoja, tai diena ir naktis. Įdomiausia yra tai, kad kartą dėvėtą suknelę jau nelabai norisi antrą kart vilktis. Ir paskui kaba spintoje. O jeigu rasi vakarinę suknelę ten, kur ir vestuvinę, tai dar ir nuolaidą padarys. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2008 02 11, 20:46)
Pritariu, aš irgi žiūrėjau vestuvines sukneles Gariūnuose. Tai net jei ir modelį gražesnį randi, tai medžiaga tikrai labai pigiai atrodo. Gėlės ir karoliukai neprisiūti, bet priklijuoti.  blink.gif Nors kainikės tai apie 500 lt.  Mano giminaitė prekiauja turguje ir sako, kad suknelės ten ne naujos. Jas ten ir nuomoja ir nupirktas atgal priima.
Papildyta:
Aš irgi pirkau vakarinę suknelę Gariūnuose, bet kai palyginau jos kokybę su tomis, kurias salonuose nuomoja, tai diena ir naktis. Įdomiausia yra tai, kad kartą dėvėtą suknelę jau nelabai norisi antrą kart vilktis. Ir paskui kaba spintoje. O jeigu rasi vakarinę suknelę ten, kur ir vestuvinę, tai dar ir nuolaidą padarys.  mirksiukas.gif

gerai tu sakai ,gal tam paciam salone rasiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos ... 4u.gif buvau vakar Gariunuose....na zinoma oras prastas pasitaike...tai daug nevaikstinejom....as ieskojau tik bateliu ir svarkelio prie vestuvines sukneles....deja nieko gero neradau...bateliai visi doh.gif .....o svarkeliu yra.....bet...sau tinkamo neradau.....siule kailiukus....bet manau vasarai netinka g.gif ....
Atsakyti