Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Niekaip nesuprantu, mes specialiai važiavom iš Klaipėdos į Gariūnus apsipirkti vestuvėms, bet vestuvinių suknelių nematėm blush2.gif Kurioj vietoj jos slėpėsi? g.gif Užtat nusipirkom ilgai ieškotos medžiagos suknelei ir pasisiuvom thumbup.gif Palyginimui - Klaipėdoje už tokios medžiagos metrą parduotuvėj prašo 220 Lt, Gariūnuose - 90 Lt biggrin.gif Tada aprengėm ir jaunikį nuo galvos iki kojų abiems dienoms, bei sau nusipirkau batelius rolleyes.gif
Atsakyti
o Gariunuose galima nusiprky jaunikiui liemene su kaklaskare?nes kai buvau paskutini karta,tai kazkaip nelabai jos krito man i akis,nors trumpam tik buvom ten,kostiumo skubiai reikejo
Atsakyti
o pvz toki dalyku kaip 'puosybos elementai' - salei ir pan?
imanoma atrast?
Atsakyti
Sveikos panickos..
A kas zinot gal uz kiek mazdaug galima medziagytes nusipirkti pamergiu suknem???
Dekoju.. 4u.gif
Atsakyti
perskaicius jusu visu komentarus sioje temoje, nusprendziau, kad visgi vaziuosiu i gariunus sukneles paziureti smile.gif nes ir pati esu girdejusi, kad nuomos punktai is gariunu perka ir tada nuomoja, kaip geros firmos sukneles du-tris kart brangiau nei pirko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2008 01 12, 13:12)
perskaicius jusu visu komentarus sioje temoje, nusprendziau, kad visgi vaziuosiu i gariunus sukneles paziureti smile.gif nes ir pati esu girdejusi, kad nuomos punktai is gariunu perka ir tada nuomoja, kaip geros firmos sukneles du-tris kart brangiau nei pirko 4u.gif

na kad nuomos punktas pirktu suknele is gariunu ir veliau ji pernuomotu tai turetu nesamone arba toks ten ir nuomos punktas, kiek kartu eidavau pro tas suknele tai jos man visiskai nepatiko, gelyciu pilna, kokybe kazkokia nekokia...toks jausmas kad jas butu atveze is gudaus kaimo siuvyklos kur jas pasiuvo siuveja maryte.. na bet cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
na taip sutinku, kad visokiu nuomos punktu yra, bet kai dabar internete pasiziuriu ivairiu salonu vestuviniu sukneliu kolekcijas, tai speju daug panasiu gali rasti gariunuose...
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2008 01 12, 12:32)
na taip sutinku, kad visokiu nuomos punktu yra, bet kai dabar internete pasiziuriu ivairiu salonu vestuviniu sukneliu kolekcijas, tai speju daug panasiu gali rasti gariunuose...


abejoju, bet vis tiek sekmes ieskant!
Atsakyti
QUOTE(Kitten @ 2008 01 14, 11:49)
abejoju, bet vis tiek sekmes ieskant!

dekui:)
Atsakyti
prisipazinsiu kad ne karto dar nejau nuomotis progines sukneles i salona... jei atsiranda proga tai nuvaziuoju i gariunus ir tikrai randu kazka grazaus. as labiau uz klasikini stiliu ir man ne prie sirdies visokie blizguciai... pirkau ilga suknele be petneseliu su perrisimu per kakla, po to pirkau iki keliu suknele su mezginiais ant petneseliu ir su atskirom sujungtom rankovem(neprisimenu kaip tai vadinasi.. ax.gif )

zinau yra ten keli taskai kur veza ne urmu rubelius is Italijos. tikrai super ir kokybiski labai. klasikines kelnes -apie 130lt, marskineliai - apie 60lt. vasariniai kostiumeliai apie 150-200lt.
dar zinau kur yra kokybiskos avalynes tokios kaip nike, umbro ir t.t. tai ka galima rasti parduotuvese.
dar geras pavyzdys. MB reikejo tamsaus kostiumo - nupirkom uz 290lt, buvo keista kad toks nebrangus nes uz sviesu mokejom virs 400lt, po to baliuj susitinkam liudininka su tokiu pat kostiumu ir kadangi esam geri draugai tai paklausem kur pirko - pasake kad siauliuose firminej parduotuvej ir mokejo 450lt. va tai ir skirtumai.
Atsakyti
ir as leksiui gariunus thumbup.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Mam tai nelabai tos gariunu sukneles, tokios su "pribambasais" unsure.gif Ir medziagos ale atlasines, o as noriu minkstos tokios sukneles, tai nezinau nezinau... O kad kai kurie nuomos punktai gariunuos perka tai esu isitikinus, nes lygiai tokiu paciu maciau. Tik va kiek gariunuos tokia pirkt kainuoja, tai salonai uz tiek pat jas nuomoja! schmoll.gif Todel patariu apsizvalgyt. smile.gif
Atsakyti