Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

gal galetumete patarti kaip pasipuosti nuotakos mamai antra vestuviu diena.vestuves bus liepos 28d
Atsakyti
QUOTE(pamaivax @ 2007 06 06, 18:10)
Merginos, kuo greiciau reikalingas jusu patarimas. Skubiai reikalingi lankai vestuvines sukneles pasijoniui. Kaip galvojat ar rasiu ju Gariunu turguje. O gal kuri su jais esate susidurusi ir tiksliai zinote kur ju galima gauti Klaipedoje? Siuvimo reikmenu parduotuves jau perejau, niekas net nezino kur ju galima gaut.



Gariunu turguje tikrai maciau, ten tam geltoname angare kur visi audiniai parduodami. Jeigu nuo gatves tai iskart iejus po desine tokiam dideliam medziagu skyriuj
Atsakyti
QUOTE(floris @ 2007 06 07, 20:15)
gal galetumete patarti kaip pasipuosti nuotakos mamai antra vestuviu diena.vestuves bus liepos 28d


yra atskira temele, ten nueikit ir rasit geru ideju mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, ar kuri Gariunuose matet, o gal ir pirkot veliuma ir persvieciamas balto atspalvio pirstines. Kokios mazgaug kainos?
Atsakyti
QUOTE(Ista @ 2007 08 01, 11:02)
Sveikos, merginos, ar kuri Gariunuose matet, o gal ir pirkot veliuma ir persvieciamas balto atspalvio pirstines. Kokios mazgaug kainos?


PRASAU PAGELBEKIT!!!!!! Jei kas matet ar yra tam turguj pirstiniu- praneskit butinai. Deja per toli esu, kad pati galeciau nulekt paziuret....
Atsakyti
gariunuose tikrai yra ten pirstinaiciu ir veliumu ir kot tik nori. Reikia eiti ten kur sukneles parduoda. KUR kailiniai buna ir striukes ziemines uz geltonu kiosku ant stalu. va. Kaina kiek zinau pirstiniu nuo 40 lt. as uz savasias mokejau 60 berods. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2007 08 03, 10:19)
gariunuose tikrai yra ten pirstinaiciu ir veliumu ir kot tik nori. Reikia eiti ten kur sukneles parduoda. KUR kailiniai buna ir striukes ziemines uz geltonu kiosku ant stalu. va. Kaina kiek zinau pirstiniu nuo 40 lt. as uz savasias mokejau 60 berods. g.gif


Ingerele, aciu, nuraminai truputi, nes Vilniuj tik paskutinem dienom busiu. O jei jau pati pirkai, tai tikrai busi pastebejus- as ieskau ilgu (auksciau alkuniu) ir permatomu (nes baltos mano kudoms rankelems labai jau netinka), ar buvo persvieciamu ir ilgu?. Gal pati kazka panasaus ieskojai? Butu be galo faina, jei ir nuotraukyte imestum (jei turi) man i az arba tiesiai i foruma.Aciukas
Atsakyti
Na va, pati paklausiau, pati ir atsakau smile.gif Cia kitoms, ziniai, galiu pasakyt drasiai- Gariunuose kokybisku ilgu pirstiniu NERA, bent jau si rugpjuti (gal geriausias ispirko).
Atsakyti
QUOTE(Ista @ 2007 08 17, 12:51)
Na va, pati paklausiau, pati ir atsakau smile.gif Cia kitoms, ziniai, galiu pasakyt drasiai- Gariunuose kokybisku ilgu pirstiniu NERA, bent jau si rugpjuti (gal geriausias ispirko).



o tu nori su pirstukais ar be pirstuku? man tai dave virs alkuniu pirstuotas pirstinaites salone, manau, galima ir pirkti, jei ne is ten sukne imi
Atsakyti
QUOTE(Kitten @ 2007 08 17, 13:27)
o tu nori su pirstukais ar be pirstuku? man tai dave virs alkuniu pirstuotas pirstinaites salone, manau, galima ir pirkti, jei ne is ten sukne imi


As norejau be pirstuku, bet dabar jau viskas ok smile.gif
Atsakyti
Gariunuose vestuvems uzsakinejau kaspinus masinoms puosti. Pradzioje apsiziurejau, kas pigiausiai daro, paemiau moteriskes telefona, pries savaite paskambinau ir sutartu laiku ji man viska i namus atveze.
Atsakyti
Buvau ir aš tuose Gariūnuose. Kiek žiūrėjau suknelių, man ten tikrai visos pasirodė baisios, net suteptų mačiau blink.gif Keliose vietose klausiau, ar turi suknelių be lankų, tai sakė, kad pas juos visos su lankais, bet jei man lankas nepatinka, galiu ir be lanko tas sukneles vilktis lotuliukas.gif Nu žodžiu, nesąmonė visiška... O kainos apie 800 Lt.
Užtat išsirinkau batelius thumbup.gif Kadangi žinau, kad jie man reikalingi tik tai vienai dienai, vis tiek aš jų daugiau neavėsiu, tai neieškojau kokių nors super duper, odinių ar pan. Paprastau paprastučius, už 55 Lt thumbup.gif Galiu pasakyti, kad vienoj vietoj kai pamatėm batelius, tai visur tokie pat buvo, tik kaina skyrėsi smile.gif Reikia paieškoti ir tikrai rasit pigiau.
Atsakyti