Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Dzijanka @ 2007 04 16, 09:21)
smagu kad radai, tai laukiam foto smile.gif
o kostiumu vyrams tikrai ten yra baltu, gal blogai ziurejot, nes visad taip buna kad neiseskai taip normaliai kai jau turi smile.gif

drinks_cheers.gif Istikruju as ju neapziurinejau,tik praeidama i spalvas paziurejau.Bet gerai,kad bazeje nusipirkom,nes ten nezinia,ka butume rade doh.gif
Savos sukneles nefotkinau ax.gif Dar galvojau kitas fotograduoti,bet taip skubejome viska nusipirkti,kad jau nebuvo laiko.Todel tik aprasiau ir viskas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 16 balandžio 2007 - 08:42
QUOTE(maybe24 @ 2007 04 13, 14:09)
Paskaicius jusu komentarus,vaziusiu i Gariunus pasiziuret tu 'baisiu sukneliu' vien is idomumo lotuliukas.gif



as irgi is smalsumo ten nuvariau: man asmeniskai niekas nepatiko, na ir kainos nera jau ytyn mazos (kaip kazkas minejo forume). Bent jau Kaune uz 700-900 lt galima rasti sukneliu vos ne kiekvienoj nuomoj.
Aisku, tai nebus isreklamuota San Patric ar Maggie Sottero kolekcija, bet... ne vien tik jos yra grazios ir vertos demesio. Mano suknele is Pierre Cardin kolekcijos, bet svarbiausia - kad ji paprasta, eligantiska, be pigiu blizguciu ir popierines medziagos geliu

Papildyta:
QUOTE(Dzijanka @ 2007 04 13, 14:48)
labai gaila kad rinksiesi is sudu geriausia... Nezinau, manau tau vertetu siutis suknia, nes ten tikrai nera ka veikt. 4u.gif



o as siulytis nenorejau (gal ne tiek nenorejau, kiek bijojau): reikia tureti gera vaizduote, kad suprastum, kas galu gale gausis ir kaip visa tai ant taves atrodys. man geriau gatava daikata pasimatuot. Del to labai bijojau rinktis is siulomu katalogu (nors daug kas patinka ant kitu, bet "nematau" tuo daikto ant saves)
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 04 16, 09:41)
drinks_cheers.gif Istikruju as ju neapziurinejau,tik praeidama i spalvas paziurejau.Bet gerai,kad bazeje nusipirkom,nes ten nezinia,ka butume rade doh.gif
Savos sukneles nefotkinau ax.gif Dar galvojau kitas fotograduoti,bet taip skubejome viska nusipirkti,kad jau nebuvo laiko.Todel tik aprasiau ir viskas blush2.gif

parodyk nuotraukytę a? mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 04 16, 17:39)
parodyk nuotraukytę a?  mirksiukas.gif  wub.gif

As juk sakiau,kad taip ir nenufotkinau nieko smile.gif Buciau nufotkinusi,tai ir ikelciau,bet neturiu ka smile.gif Siuvejai sukne nunese isgyre,visi giria,o as dar neapsisprendusi ar tikrai man ji miela doh.gif Ryt vel lekiu i kaimuka,namo,tai gal ir nufotkinsiu.Bus matyti ax.gif
Atsakyti
as irgi galiu pasidalinti savo ispudziais apie gariunines sukneles cool.gif
prisiskaiciau as cia forume, kad dauguma giria ta gariunu turgu tai ir as nusprendziau nuvaziuoti apsizvalgyti. pasiemiau drauge, kad kaip sakoma patareja butu kai as matuosiuosi smile.gif
na ir ka- nuvaziavom... tragedija ten...sukneles tai 10 metu senumo, o per blizgucius tai pacios sukneles nesimato doh.gif
nu jau tokios kicines, kad siaubas!
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 04 16, 22:23)
as irgi galiu pasidalinti savo ispudziais apie gariunines sukneles  cool.gif
prisiskaiciau as cia forume, kad dauguma giria ta gariunu turgu tai ir as nusprendziau nuvaziuoti apsizvalgyti. pasiemiau drauge, kad kaip sakoma patareja butu kai as matuosiuosi  smile.gif
na ir ka- nuvaziavom... tragedija ten...sukneles tai 10 metu senumo, o per blizgucius tai pacios sukneles nesimato  doh.gif  nu jau tokios kicines, kad siaubas!

drinks_cheers.gif Stai sis sakinys labai labai tinkamoje vietoje.Tos sukneles butent tokios ir yra verysad.gif Istikruju as paskui pradejau ieskoti tarp proginiu vestuvines,tai tik ten keleta padoriu variantu radau,bet tik toms,kurios nori atrodyti kukliau,o ir sampanines spalvos iesko,tai tarp proginiu kuklios sapmanines sukneles kabo,o vestuvines tai nekas nekas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 04 17, 09:12)
drinks_cheers.gif Stai sis sakinys labai labai tinkamoje vietoje.Tos sukneles butent tokios ir yra verysad.gif Istikruju as paskui pradejau ieskoti tarp proginiu vestuvines,tai tik ten keleta padoriu variantu radau,bet tik toms,kurios nori atrodyti kukliau,o ir sampanines spalvos iesko,tai tarp proginiu kuklios sapmanines sukneles kabo,o vestuvines tai nekas nekas doh.gif


drinks_cheers.gif as irgi sutinku, nes vakariniu sukneliu maciau gan neblogu. nes savo mamai visai tokia nebloga nuziurejau uz 280lt, o mano drauge rado savo pamergem labai grazias sukneles, bet kadangi neturejo 5 vienodu, tai reikes palaukti kol atsives kita karta.
Atsakyti
mergaites, gal pastebejot, ar neatvezta nauju proginiu sukneliu Gariunuose? Kai buvau pries menesi, tai baisu, kaip nyku verysad.gif , man toks vaizdas, kad pernykstes kabo, kur neisparduotos buvo, nes pernai ieskojom sesei, radom labai grazia, o siemet nieko nera, gal dar bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramda @ 2007 04 18, 22:35)
mergaites, gal pastebejot, ar neatvezta nauju proginiu sukneliu Gariunuose? Kai buvau pries menesi, tai baisu, kaip nyku verysad.gif , man toks vaizdas, kad pernykstes kabo, kur neisparduotos buvo, nes pernai ieskojom sesei, radom labai grazia, o siemet nieko nera, gal dar bus?  g.gif

manau, kad ant vasaros tikrai turetu ka nors uzvezt mirksiukas.gif o siaip as ir buvau tuose Gariunuose apsizvalgyt.. blink.gif tai, zinokit, kas neieskot pigiu blizguciu arba dideliu roziu ne ant sukneles, tai nelabai kazka ten ir rasit daugiau (kalbu apie vestuvines sukneles) doh.gif o proginiu tikrai normalesniu maciau, ir kuklesniu, ir labai jau princesisku cool.gif taip, kad, proginiu, manau, zimiai didesnis ir ivairesnis pasirinkimas mirksiukas.gif

o vestuvines mums pasirode tokios juokingos, kad mirem juokais ten ir nesugebejom net kainu paklaust per ta juoka.. blush2.gif

tiesa, maciau kelias vestuvines sukneles, apie kurias pasakiau: "na, puse velnio.." g.gif , bet kadangi per savaja svente norisi buti su suknele, kuri tikrai ir labai patiktu, tai bent jau savo skoniui, nieko tokio neradau.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gvile: 18 balandžio 2007 - 22:54
Kas liecia vestuvines sukneles gariunuose, tai as nieko tinkamo neesu maciusi, bet progines sukneles galima isigyti visai neblogas. Praeita vasara buvau pamerge, tai teko viena isigyti, tai net nesiruosiu jos parduoti ar kazkam atiduoti, ji prie manes lipte prilipo ir jau ne karta ja puosiausi.
Atsakyti
QUOTE(Gvile @ 2007 04 18, 23:53)


tiesa, maciau kelias vestuvines sukneles, apie kurias pasakiau: "na, puse velnio.." g.gif , bet kadangi per savaja svente norisi buti su suknele, kuri tikrai ir labai patiktu, tai bent jau savo skoniui, nieko tokio neradau.. unsure.gif


drinks_cheers.gif teisingai pasakyta smile.gif
jau kai pavaikstai ir prisiziuri baisiu sukneliu, tai paskui jau is tu baisiu kelios is visai nieko pasidaro lotuliukas.gif nors salone tai i tokia net nepaziuretume
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 04 19, 17:11)
drinks_cheers.gif  teisingai pasakyta  smile.gif
jau kai pavaikstai ir prisiziuri baisiu sukneliu, tai paskui jau is tu baisiu kelios is visai nieko pasidaro  lotuliukas.gif  nors salone tai i tokia net nepaziuretume

sutinku drinks_cheers.gif ,jei jau 100% nesi apsisprendusi tai geriau nieko nepirkt,nes paskui gailetis galima
Atsakyti