Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(aggate @ 2007 04 13, 08:36)
g.gif o tai Klaipedoj nera Akropolio? lotuliukas.gif


klaipedoj akropolis mazas....ten 4 auksu ir pardotuves yra tokios kuriu net vilniuij ir klp nera....todel ir verta ten vaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2007 04 13, 13:00)
Na nežinau ar aš ieškoti nemoku ar man tiesiog nepasisekė, bet ieškodama savosios suknelės buvau ten visomis dienomis- ir ketvirtadienį, ir šeštadienį ir sekmadienį. Bet viskas ką mačiau - itin pustos, visiškai kičinės suknelės, kurių puošybos principas - "kuo daugiau blizgučių- tuo gražiau". doh.gif
Kad susidaryčiau tikrą vaizdą, ne tik žiūrėjau, bet išdrįsau net kai kurias pasimatuoti- deja, nors pardavėja ir įtikinėjo, kad atrodau puikiai, pati mintyse jau mačiau SB veido išraišką pamačius mane su blizgančiu tortu iš beveik popierinės medžiagos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tikriausiai būtų apsisukęs ir išėjęs lotuliukas.gif

as irgi tokios pacios nuomones,irgi buvau, viska apejau... maniskis griuvo is juoko kai bandziau matuotis smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2007 04 13, 14:35)
as irgi tokios pacios nuomones,irgi buvau, viska apejau... maniskis griuvo is juoko kai bandziau matuotis smile.gif lotuliukas.gif

Negi per visa turgu nera nei 5 sukneliu,kurios butu be blizguciu ir ne pustos g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 13 balandžio 2007 - 13:38
QUOTE(aggate @ 2007 04 13, 13:37)
Negi per visa turgu nera nei 5 sukneliu,kurios butu be blizguciu ir ne pustos g.gif ?

maciau viena. uz 800lt.
Beje biski ne i tema, bet buvau si savaitgali gariunuose, nu tokiu idomybiu maciau kad parduotuves "atdyhajut" blush2.gif
zinojau kad Gabbana, Chanel, Louis vuiton, Versace, Armani ten pilna padielku, bet yra ir visai graziu ir brangiu.... Bet kai aptikau kioskeli kur yra Moschino, Ferre, Blumarine, Diane von Furstenberg net apakau smile.gif ir ne maikes, o grazus silkiniai, medvilninia, dzinsiniai rubai, bliuzkeles, kelnes wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2007 04 13, 14:42)
maciau viena. uz 800lt.
Beje biski ne i tema,  bet buvau si savaitgali gariunuose, nu tokiu idomybiu

na,as suknei skirti galiu 1tukst.lt blush2.gif Tai gal uz tiek rasiu kazka padoraus ir normalaus g.gif rolleyes.gif Nes jau man bloga pradeda darytis nuo minties,akd ten nieko nerasim,tik blizgucius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 04 13, 13:45)
na,as suknei skirti galiu 1tukst.lt blush2.gif Tai gal uz tiek rasiu kazka padoraus ir normalaus g.gif  rolleyes.gif Nes jau man bloga pradeda darytis nuo minties,akd ten nieko nerasim,tik blizgucius verysad.gif

labai gaila kad rinksiesi is sudu geriausia... Nezinau, manau tau vertetu siutis suknia, nes ten tikrai nera ka veikt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2007 04 13, 14:48)
labai gaila kad rinksiesi is sudu geriausia... Nezinau, manau tau vertetu siutis suknia, nes ten tikrai nera ka veikt. 4u.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif Na,vaziuojame ne tik suknes pirkti...Reikia ir visokiu kitokiu daikteliu,o sukne jei rasim kokia fainuole,tai ir nusipirksiu,jei ne,tai bent rami eisiu pas siuveja...nes tiesiog nekantrauju as ten pasidairyti blush2.gif Smalsumas prazude kate doh.gif biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
4u.gif
tikiuosi rasi.vdrug atveze ir tau tiks smile.gif nusirdziai tikiuosi, bet as kai vaziavau zinojau kad ant manes dar nepasiuvo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos paneles biggrin.gif pasakysiu ir as savo nuomone 4u.gif Manau kad gariunuose tikrai galima rasti suknele, jei tik yra noras ir esat kantrios. Esu labai isranki, galvojau kur jau kur, bet gariunuose tikrai sukneles nenusipirksiu....bet....mano pirsliene ikalbejo nuvaziuot ir pasiziuret. Pirma kart nieko gero, antra kart buvo keli variantai visai nieko....po to pradejau sneketi su viena pardaveja, ji prasitare kad namuose turi graziu suknuciu, kuriu i turgu neveza, nes jos kaip ir "firmines" bei brangesnes. Susitarusi nuvaziavau pas ja. Radau labai graziu suknuciu, net ir mano issvajotoji buvo(kuria internete radau)bet man brangoka, 3000lt tikrai nemokeciau, kad ir kokia grazi butu(ji buvo is Demetros kolekcijos). O nusipirkau ne ka prastesne, labai panasia bigsmile.gif Sumokejau su visais priedais(veliumas, pirstines)1500lt Ir tikrai nesigailiu, savo vestuviu diena busiu tikra princese wub.gif Ir jums to paties palinkesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigute_ok @ 2007 04 14, 13:08)
Sveikos paneles biggrin.gif pasakysiu ir as savo nuomone 4u.gif Manau kad gariunuose tikrai galima rasti suknele, jei tik yra noras ir esat kantrios. Esu labai isranki, galvojau kur jau kur, bet gariunuose tikrai sukneles nenusipirksiu....bet....mano pirsliene ikalbejo nuvaziuot ir pasiziuret. Pirma kart nieko gero, antra kart buvo keli variantai visai nieko....po to pradejau sneketi su viena pardaveja, ji prasitare kad namuose turi graziu suknuciu, kuriu i turgu neveza, nes jos kaip ir "firmines" bei brangesnes. Susitarusi nuvaziavau pas ja. Radau labai graziu suknuciu, net ir mano issvajotoji buvo(kuria internete radau)bet man brangoka, 3000lt tikrai nemokeciau, kad ir kokia grazi butu(ji buvo is Demetros kolekcijos). O nusipirkau ne ka prastesne, labai panasia bigsmile.gif Sumokejau su visais priedais(veliumas, pirstines)1500lt Ir tikrai nesigailiu, savo vestuviu diena busiu tikra princese wub.gif Ir jums to paties palinkesiu 4u.gif

na cia kaip tik kitas atvejis, tu nusipirkai ne gariunuose, o pas moteri namie, i gariunus tokiu neveza....
o taip smagu, gaila kad anksciau neparasei, buciau ir as ten nuvaziavus smile.gif
Atsakyti
Stai ir as su savo ispudziais blush2.gif
Na,Gariunuose sukneliu as neradau,kaip ir reikejo tiketis doh.gif Graziu,baltu neradau schmoll.gif Visos tokios blizgios,taip gelemis apkrautos doh.gif
Taciau savaja isigijau ten blush2.gif Ant jos nei vieno blizgucio thumbup.gif Suknele sampanine,bet radau ja ne tarp vestuviniu,o tarp proginiu wub.gif Labai lenva ir super thumbup.gif Tokia,kokios norejau,priedo begalo nebrangi blush2.gif Dar ilga nuometa isigijau...Patenkinta esu.Radau paskutine minute suknele rolleyes.gif
Isigijau ir viska prie suknes:pedkelenes ir kitus daiktelius blush2.gif Labai nebrangiai.Samata sumazejo net keliais simtais thumbup.gif
Nupirkom jaunikiui batus thumbup.gif Vienu zodziu pirkiniu daug ax.gif
Bet kas del sukneliu tai tikrai nusivyliau...O ir vaiksciodama supratau,kad nebaltos noriu doh.gif Ten tik baltos ir 2 sampanines,kurios man labai negrazios doh.gif Juokemes is tu sukniu ir jau net nesimatavau nei vienos is ju schmoll.gif
O kostiumu tai doh.gif Juodi ir pilki.Apie baltus pasvajoti tik schmoll.gif Kaip dziaugiausi,kad jau nusipirke kostiuma buvom,o ypac,kad batus isigijau jau,nes ten man niekas nepatiko verysad.gif
Proginiu sukneliu labai daug graziu,bet jauniesiems tai tikrai as nieko nemaciau.
Atsakyti

smagu kad radai, tai laukiam foto smile.gif
o kostiumu vyrams tikrai ten yra baltu, gal blogai ziurejot, nes visad taip buna kad neiseskai taip normaliai kai jau turi smile.gif
Atsakyti