Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

o čia juodą ar šviesų?
Atsakyti
Juoda. Bet ten visokiu yra smile.gif
Atsakyti
ryt planuoju važiuot i Vilnių. tai, jei bus laiko reiks pažiurėt ir gariūnų pasiūlą vestuvinių suknlių atžvilgiu tongue.gif tai galėsiu ir aš savo įspūdžius papasakoti 4u.gif
Atsakyti
Kas dėl kostiumų, mes pirkom savaitgalį vyrišką, bet ne vestuvėms, šiaip progoms, mokėjom 240 lt, bet kostiumukas - liux. Juodas visas su baltom juostelem:)

Sviesiu vestuvinių tikrai yra labai daug, nuo smėlio spalbvos iki baltut baltutėlio..Kainos svyruoja nuo 250 -700 (čia aš apie šviesius vestuvinius)
Atsakyti
ačiū Lexusia smile.gif ko gero reiks nuvažiuoti pasižiūrėti. Bet kažkaip reikia prisiruošti g.gif

....... o tokių kostiumų kur su ilgais švarkais ten būna? kažkas panašaus kaip kad prisegiau


bandau prisegti bet kur dingo paveiksliukas??? g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryziuke: 06 gegužės 2005 - 09:28
QUOTE(Lexusia @ 2005 05 05, 17:37)
buvau praeitą savaitgalį Gariūnuose...Daug nepasakosiu, kiekvienos skonis skirtingas...Sally, net neisivaizduoju koks tavo, jei tau ten visos suknios negrazios????
Maciau ir tortiniu, ir tiesiu visiskai, ir aptemptu, ir varpelio formos...Ir su ivairiausiais korsetais...
taip, kad manau yra is ko rinktis...

Beje, proginiu suknyciu neuztaikiau nei vienos kuri patiktų....Tai tiek...

Kiek as maciau ten sukniu (klabu tik apie vstuvines) tai ma jos jau tokios negrazios schmoll.gif o kad ten ivairiu ju yra netame esme,as kalbu apie sukneliu kokybe!!!Kazkaip pigiai jos man visos atrodo.Aisku neisizeisk,bet tai mano nuomone,vestuviniu sukniu tai ten normaliu seis metais nebuvo,kai as ten vaziavau,jeigu net mano mama pasake,kad visos bobiskos ir senamadiskos,tai atsiprasau koks ten grozis schmoll.gif
Atsakyti
kiekvieno skonis vis kitoks. o apie vestuvines gariunuose as nieko negaliu pasakyt, nes neieskojau, bet tikrai kai ieskojau vakarines suknutes, o tai buvo pries gera pusmety, maciau visai neblogu. va apie vakarine, vyro kostiuma galiu kazka pasakyt, kad buvo kai pirkom tada labai fainu vakariniu suknuciu ax.gif , netgi kai pirkom brangiausiam kostiuma tada buvo vienoki kaklaraisciai, o kai buvom veliau, jau tokio koki buvom matem neberadom sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 05 06, 10:23)
ačiū Lexusia  smile.gif ko gero reiks nuvažiuoti pasižiūrėti. Bet kažkaip reikia prisiruošti  g.gif

....... o tokių kostiumų kur su ilgais švarkais ten būna? kažkas panašaus kaip kad prisegiau
bandau prisegti bet kur dingo paveiksliukas??? g.gif  g.gif



Nėra tavo paveiksliuko, negaliu pasakyti...bet kostiumų tai tikrai daug ir įvairių yra...Mane pavyzdžiui labai sužavėjo visiškai baltas - bet, kad maniškis terlius nerealus, iškart išsipurvintų wub.gif


Sally, vat ir įsižeidžiau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Juokauju...

nežinau ko jos tau blogos, tiesą sakant, aš nematau skirtumo, vienai dienai pabūti ten be kažkokios firminės etiketės, ne baisu.. wub.gif

Kur nuoma Kaune kainuoja gražios suknytės nuo 1200 iki 1500. Okur pirkti turguje, tik ne firminę, bet gražią nuo 400 iki 600 ar 700 ???

manau, yra skirtumas ir tik nereikia dabar pasakot, kad vienai dienai gyvenime galima tiek leisti ir t.t. Aišku galima, tikrai nepirkčiau negražios man suknios, delto, kad ji pigi ir brangesnei nėra pinigų..tada iš vis nepirkčiau doh.gif

Ir tiesą Toja pasakei, skonio reikalas thumbup.gif
Beje, Sally, pažiūrėjau tavo suknutę, labai graži, tikiuosi nesupyksi, bet šitą plakatą mačiau Gariūnuose kur pardavinėja suknytes vienam skyriui ir ten kabėjo tokia pati...Jei netiki gali nulėkt pažiūrėt..Aišku, neprisiekiu, kad tos pačios firmos, nes nesidomėjau, tiesą sakant išsirinkau kitokio stiliaus mirksiukas.gif

Aišku, parašiau savo nuomonę ir žinias...Kiekviena rinksis savo svajonių suknelę iš kur ji bebūtų..
Atsakyti
Taip ten tos pačios firmos suknelės ir gariūnuose ir salone, bent man taip pardavėja sakė.
Atsakyti
Manau, kad cia viskas OK smile.gif Juk ne negalima ir apie salonus tik pagiriamuju zodziu pasakyti - tikrai bent viena atradot visiskai netikusi smile.gif

O rasti ten galima ir ivairiu - ir graziu ir baisiu. Paprastai ziema turi maziau ir tokiu uzsilikusiu, o link vasaros sezono atsiveza daugiau ir naujesniu. Na bent man taip pasakojo. Sake, kad veza is Ukrainos, tai speju kad tikrai nefirmines ir grazios etiketes nerasit ant suknutes biggrin.gif Kitas dlaykas, juk issirinkus galima manau susitarti kad parveztu tokia pacia, svaria.

Del bateliu, tai siulau Vilniuje Flagman'e Reno parduotuve. Buvau sia savaite ten, nusipirkau baltus batelius uz 99 lt. Juos galesiu ir po vestuviu nesioti thumbup.gif
Nersinorejo su visokiais blizganciais akemnukais, tai radau pakankamai paprstus, bet puosniai atrodo ax.gif

Beje butu idomu, kad tu Gariuniniu sukneliu fotkiu kas imestu - gal bizni padarytu jiems biggrin.gif

Sekmes.
Atsakyti
ėė mergaitės kaip man įkelti tą paveiksliuką su kostiumu? paskaičiau ir tuos DUK, padarau browse ir vis tiek schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryziuke: 06 gegužės 2005 - 21:47
clap.gif clap.gif pavyko biggrin.gif biggrin.gif


tai kažkas panašaus į tai mirksiukas.gif
Atsakyti