Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Insomnia @ 2007 03 28, 10:37)
Na aš tai žiūrinėjau tokias palaidines pavasarines/vasarines. Bazėj 69 - 80 lt, Gariūnuose ~75 lt, kelnės Bazėj 75 - 100 ir daugiau, Gariūnuose apie 100 lt. Čia būtent apie tuos drabužius, kuriuos aš Bazėj žiūrinėjau, kad Gariūnuose palyginti galėčiau mirksiukas.gif Ir apskritai su drauge nusprendėm, kad kainos labai panašios kaip parduotuvėse (geresnės kokybės, įdomesnių ir retesnių drabužių). Na gal tik tą dieną tokios kainos dėl ekonominės apsilankymo buvo g.gif Bet nelabai tikisi ax.gif



nu gal... bet reikia žiūrėti pagal prekes. daug kas tikrai pigiau. kad ir pvz. mano mama dairėsi ką nors vakarinio. tai lyginant su baze, kas gariūnuose kainuoja paie 250, bazėje apie 350. maniškis perka tokius batus kasdienai, kurie bazėje 360, gariūnuose iki 250. žodžiu kaip kas. manau, kuo pigesnis pats daiktas yra, tuo kainų skirtumas mažesnis ir taip nesijaučia.
Atsakyti
Turiu vestuviniu sukneliu parsiustu is USA.Jei ka domina parasykit i az.
Atsakyti
Buvau ir aš pažiūrėt suknelių į Gariūnų turgų, tai tikrai merginos pasakau prisižiūrėjau tokių vaizdų kad net tuoktis nebesinorėjo... brrrrr niekam nepatariu ten apsilankyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pfaifer @ 2007 04 12, 21:24)
Buvau ir aš pažiūrėt suknelių į Gariūnų turgų, tai tikrai merginos pasakau prisižiūrėjau tokių vaizdų kad net tuoktis nebesinorėjo... brrrrr niekam nepatariu ten apsilankyti doh.gif

As surizikuosiu ax.gif Visgi is n prekybos vietu galima gal ir padoraus ka nors rasti ax.gif Na,as poryt pati pasizvalgysiu rolleyes.gif
Atsakyti
labas rytas mergytes.... 4u.gif
va buvom mes gariunuose antradieni tai prisiekem kad daugiau ten ne kojos nekelsim....nes tikrai nieko gero neradom nusipirkom mes vaziavom is klp tasi nusipirkom 4 rubelius kuriu ir cia yra niu bet uztat uzlekem i kauna tadien akropoli atidare tai apsipirkom kaip balti zmones....sakem kita kart tikrai vaziuosim vel i akropoli.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunoji... @ 2007 04 13, 07:48)
labas rytas mergytes.... 4u.gif
va buvom mes gariunuose antradieni tai prisiekem kad daugiau ten ne kojos nekelsim....nes tikrai nieko gero neradom nusipirkom mes vaziavom is klp tasi nusipirkom 4 rubelius kuriu ir cia yra niu bet uztat uzlekem i kauna tadien akropoli atidare tai apsipirkom kaip balti zmones....sakem kita kart tikrai vaziuosim vel i akropoli.... thumbup.gif

g.gif o tai Klaipedoj nera Akropolio? lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas gali pasakyt, ar yra sansu Gariunuose jaunikiui rasti pilkos ar baltus batus? help.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 04 13, 11:11)
Gal kas gali pasakyt, ar yra sansu Gariunuose jaunikiui rasti pilkos ar baltus batus?  help.gif

As viska pasakysiu po savaitgalio sio.Pirmadieni bus mano ataskaita biggrin.gif Jei pamatysiu tokiu kostiumu,pranesiu ax.gif
Atsakyti
Į Gariūnus reikia važiuoti ketvirtadieniais - tada galima rasti tikrai negariūninių suknelių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minerva: 13 balandžio 2007 - 11:12
QUOTE(Minerva @ 2007 04 13, 11:49)
Į Gariūnus reikia važiuoti ketvirtadieniais - tada galima rasti tikrai negariūninių suknelių.

g.gif cia gal kaip kam blush2.gif Vieni sako sestadieni,kiti sekmadieni,tu,kad ketvirtadieni.Tai nuvyksim,pasiklausinesim,kokias suknes veza ir t.t...Bent jau pasidairyti,nes jei nersim nieko grazaus,tai pasius man siuveja.Noriu nesudetingo modelio,per 3men laisvai turetu ax.gif
Bet tie Gariunai labai jau domina,ypac,kai pasako,kad ten visiskai nieko gero ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2007 04 13, 10:49)
Į Gariūnus reikia važiuoti ketvirtadieniais - tada galima rasti tikrai negariūninių suknelių.


Na nežinau ar aš ieškoti nemoku ar man tiesiog nepasisekė, bet ieškodama savosios suknelės buvau ten visomis dienomis- ir ketvirtadienį, ir šeštadienį ir sekmadienį. Bet viskas ką mačiau - itin pustos, visiškai kičinės suknelės, kurių puošybos principas - "kuo daugiau blizgučių- tuo gražiau". doh.gif
Kad susidaryčiau tikrą vaizdą, ne tik žiūrėjau, bet išdrįsau net kai kurias pasimatuoti- deja, nors pardavėja ir įtikinėjo, kad atrodau puikiai, pati mintyse jau mačiau SB veido išraišką pamačius mane su blizgančiu tortu iš beveik popierinės medžiagos lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tikriausiai būtų apsisukęs ir išėjęs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2007 04 13, 12:00)
Na nežinau ar aš ieškoti nemoku ar man tiesiog nepasisekė, bet ieškodama savosios suknelės buvau ten visomis dienomis- ir ketvirtadienį, ir šeštadienį ir sekmadienį. Bet viskas ką mačiau - itin pustos, visiškai kičinės suknelės, kurių puošybos principas - "kuo daugiau blizgučių- tuo gražiau". doh.gif
Kad susidaryčiau tikrą vaizdą, ne tik žiūrėjau, bet išdrįsau net kai kurias pasimatuoti- deja, nors pardavėja ir įtikinėjo, kad atrodau puikiai, pati mintyse jau mačiau SB veido išraišką pamačius mane su blizgančiu tortu iš beveik popierinės medžiagos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tikriausiai būtų apsisukęs ir išėjęs lotuliukas.gif

Paskaicius jusu komentarus,vaziusiu i Gariunus pasiziuret tu 'baisiu sukneliu' vien is idomumo lotuliukas.gif
Atsakyti