Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Aš ketvirtadienį buvau. Kaip tik, kai Gariūnus ekonominė buvo "užpuolus" doh.gif Tai taip nyyyyyyyyyku. Beveik visur tuščia. Vestuvinių suknelių iš viso gal 5 vietose buvo ir neypatingos. Nors aš proginės ieškojau. Tai irgi lyg tų suknelių ir daug, bet rinktis nelabai yra iš ko ax.gif Dauguma vienkartinės unsure.gif Bet visvien radau kai ką tinkamo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2007 03 26, 08:34)
Aš ketvirtadienį buvau. Kaip tik, kai Gariūnus ekonominė buvo "užpuolus" doh.gif Tai taip nyyyyyyyyyku. Beveik visur tuščia. Vestuvinių suknelių iš viso gal 5 vietose buvo ir neypatingos. Nors aš proginės ieškojau. Tai irgi lyg tų suknelių ir daug, bet rinktis nelabai yra iš ko ax.gif Dauguma vienkartinės unsure.gif Bet visvien radau kai ką tinkamo bigsmile.gif



Geras pastebejimas, kad dauguma sukneliu vienkartines smile.gif
O progine suknlele manau galima tikrai issirinkti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolike @ 2007 03 14, 22:51)
ja galit pamatyt cia  4u.gif jei ka sudomins - rasykit i AZ  mirksiukas.gif

http://public.fotki....tuvine-suknele/


Labai grazi tavo suknyte, Jolike!! thumbup.gif
Atsakyti
aš nusipirkau vestuvinę suknelę Gariūnuose ir esu laaabai patenkinta biggrin.gif
ir jaunikio kostiumas iš ten pat unsure.gif kokybė kostiumo thumbup.gif
žodžiu, ne viskas ten blogai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2007 03 26, 20:34)
aš nusipirkau vestuvinę suknelę Gariūnuose ir esu laaabai patenkinta biggrin.gif
ir jaunikio kostiumas iš ten pat  unsure.gif  kokybė kostiumo thumbup.gif 
žodžiu, ne viskas ten blogai mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif As irgi taip manau mirksiukas.gif Labai jums fainai.As irgi bandysiu pirkti is Gariunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2007 03 26, 09:34)
Aš ketvirtadienį buvau. Kaip tik, kai Gariūnus ekonominė buvo "užpuolus" doh.gif Tai taip nyyyyyyyyyku. Beveik visur tuščia. Vestuvinių suknelių iš viso gal 5 vietose buvo ir neypatingos. Nors aš proginės ieškojau. Tai irgi lyg tų suknelių ir daug, bet rinktis nelabai yra iš ko ax.gif Dauguma vienkartinės unsure.gif Bet visvien radau kai ką tinkamo bigsmile.gif

Ekonomine? Oho kaip baisu g.gif Mes tai sviesaus kostiumo norim. O gal kas nuomavotes? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laurytel @ 2007 03 27, 08:38)
Ekonomine? Oho kaip baisu  g.gif  Mes tai sviesaus kostiumo norim. O gal kas nuomavotes?  unsure.gif

Mes pirkom bazeje ax.gif Ten yra neblogu kostiumu,tik reikia moketi ieskoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Oj dar dėl Gariūnų ir Bazės kainų. Kažkaip seniau Gariūnuose tikrai pigiau būdavo. Dabar drabužių kainos panašios kaip Bazėj blink.gif Kai kas net brangiau. Aišku, urmininkams kitokios kainos, bet šiaip tai kainos gerokai užkeltos.
Atsakyti
Mes kostiuma jaunikiui pernai pirkom is Gariunu. Norejom sviesaus ir sumokejom labai nedaug uz gera kokybe thumbup.gif . Ir labai dziaugiames, nes jis kazkaip ir liko kabeti spintoje, nebuvo progos dar karta apsivilkti g.gif
Ir dar apie Gariunus... atsimenu ana rudeni apziurinejau tokius batus vienoj parduotuvej, pasimatavau, bet susilaikiau pirkti ir netycia veliau pamaciau tokius pat Gariunuose 120 litu pigiau!!! Taigi, Gariunuose galima nusipirkti batus (ko gero ir kt.dalykus), kuriuos pardavineja gera varda turincios parduotuves tik ryskiai pigiau! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2007 03 27, 12:51)
Oj dar dėl Gariūnų ir Bazės kainų. Kažkaip seniau Gariūnuose tikrai pigiau būdavo. Dabar drabužių kainos panašios kaip Bazėj blink.gif Kai kas net brangiau. Aišku, urmininkams kitokios kainos, bet šiaip tai kainos gerokai užkeltos.



na, iš mano pastebėjimų, tai tik odos (striukų etc) kainos tokios kaip bazėje, o drabužių, avalynės kainos mažesnės 30-50 proc. tai tikrai, kai kas daugiau. pvz. batus maniškis nusipirko kur bazėje dvigubai pigiau, tie patys kostiumai žymiai pigiau, kiti drabužiai ir t.t. Bent jau kelionė atsiperka su kaupu, ir su kaupu smile.gif
Atsakyti
Na aš tai žiūrinėjau tokias palaidines pavasarines/vasarines. Bazėj 69 - 80 lt, Gariūnuose ~75 lt, kelnės Bazėj 75 - 100 ir daugiau, Gariūnuose apie 100 lt. Čia būtent apie tuos drabužius, kuriuos aš Bazėj žiūrinėjau, kad Gariūnuose palyginti galėčiau mirksiukas.gif Ir apskritai su drauge nusprendėm, kad kainos labai panašios kaip parduotuvėse (geresnės kokybės, įdomesnių ir retesnių drabužių). Na gal tik tą dieną tokios kainos dėl ekonominės apsilankymo buvo g.gif Bet nelabai tikisi ax.gif
Atsakyti
Planuojam kostiuma pirkti Gariunuose, manau kokybe bus gera mirksiukas.gif
Atsakyti