Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Is cia idetu pvz. tai nekas, per daug gariuniskas stilius, blizguciai, raukiniai, bet kuriom tokios patinka, tai manau sutaupo pirkdamos garunuose, nes juk ir salonuose tokiu yra, tik brangesnes swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joa: 16 kovo 2007 - 19:12
siandien buvau Gariunuose g.gif
prabegau ir tas sukneles (idomumo delei) blink.gif
mano nuomone kad pernelyg visos vienodos, skiriasi blizguciai ir kai kur dirbtines geles g.gif
Man apskritai nelabai priimtinas Gariunu stiliukas, bet galvojau idomumo delei paziuresiu...
Aisku, as neperziurinejau tu sukneliu atidziai, uzteko pamatyti ta "spindinti atlasa"...
Nors prekyvieciu tikrai labai daug, gal kas ir randa "perliuku", nes beveik kiekvienoj persirengimo kabinoj po nuotaka drinks_cheers.gif
Sekmes beieskant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurytel @ 2007 03 16, 18:54)
Kazin ar vyrisku kostiumu yra ten neblogu? Mes tai sviesaus noretume (bet ne balto!)  g.gif



Kostiumų tikrai yra daug, geresnis pasirinkimas nei Kauno bazėse. ir kainos mažesnis, kai kada net iki 20-30 proc.
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2007 03 18, 01:09)
Kostiumų tikrai yra daug, geresnis pasirinkimas nei Kauno bazėse. ir kainos mažesnis, kai kada net iki 20-30 proc.

Aciukas, reiks kuri savaitgali nulekt thumbup.gif O kazin pirkt ar nuomuotis labiau apsimoka? g.gif
Atsakyti
Sukneles is gariunu tikrai nepirksiu,cia kazkas minejo kad visos per daug vienodos,ir blizgancios,tik vat kostiuma tai brangiausiajam pirksim gariunuose...nes yra ko pasirinkt,ir kainos prieinamos...
Atsakyti
QUOTE(laurytel @ 2007 03 19, 09:53)
Aciukas, reiks kuri savaitgali nulekt  thumbup.gif  O kazin pirkt ar nuomuotis labiau apsimoka?  g.gif



net nežinau, kiek nuomos kainos kainuoja, bet turbūt nebus mažiau nei kokie 200 Lt. o Gariūnuose už 250-300 Lt. nusipirkti galima jau neblogą kostiumą, iš pusvilnio audinio, dar ir batus pasiderinti.

Ech, tiems vyrams visada lengviau biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bride: 19 kovo 2007 - 14:58
QUOTE(bride @ 2007 03 19, 15:56)
net nežinau, kiek nuomos kainos kainuoja, bet turbūt nebus mažiau nei kokie 200 Lt. o Gariūnuose už 250-300 Lt. nusipirkti galima jau neblogą kostiumą, iš pusvilnio audinio, dar ir batus pasiderinti.

Ech, tiems vyrams visada lengviau  biggrin.gif .

Nu gal tu ir teisi mirksiukas.gif
Atsakyti
na paziurejus i tas parodytas sukneles, tai gariunu stilius i gera pasikeite.Bet aisku neriniuotu, sampaniniu ar siauresniu ten turbut nerasi.. Manai nuotakoms galima ten sutaupyt ant visokiu smulkmenu.Pvz as ten pirksiu ir uzsakysiu papatini trikotaza.
Beje, sukneliu is Gariunu turi visi geri ir nelabai salonai. Juk yra tokiu zmoniu,kam patinka tokio gariunisko stiliaus, tai kodel ju netureti, ir apsimoka, nes kainos nuomos salonuose kosmines. doh.gif
Atsakyti
Papasakosiu sios dienos ispudzius po apsilankymo gariunuose biggrin.gif
Taip, pritariu jusu nuomonei, kad jaunikiui kostiuma galima isrinkti ir visai nebloga mirksiukas.gif
Tik vat sunkeles jokio ispudzio nepaliko...visos siuvinetos karoliukais, blizgiukais ir panasiais papuosimais blink.gif Viena normalia suknyte maciau, kuri bent kiek grazesne ir ne gariunisko stiliaus, bet kaina 850 lt...baisu. Jei jau gariunuose tokios sukneliu kainos, tai geriau tiesiai i salona eiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(svikte @ 2007 03 25, 17:51)
Papasakosiu sios dienos ispudzius po apsilankymo gariunuose  biggrin.gif 
Taip, pritariu jusu nuomonei, kad jaunikiui kostiuma galima isrinkti ir visai nebloga  mirksiukas.gif
Tik vat sunkeles jokio ispudzio nepaliko...visos siuvinetos karoliukais, blizgiukais ir panasiais papuosimais  blink.gif  Viena normalia suknyte maciau, kuri bent kiek grazesne ir ne gariunisko stiliaus, bet kaina 850 lt...baisu. Jei jau gariunuose tokios sukneliu kainos, tai geriau tiesiai i salona eiti  g.gif

O as taip ir nenuvaziavau si savaitgali i gariunus doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,

O as jau nusipirkau suknele (ir priedus) is Gariunu. Na taip, suknele siuvineta karoliukais, bet ne per daugiausia - toks trikampis "isiuvas" ir virsus peltakiuotas ir karoliukais siuvinetas.
Man tai paliko gera ispudi Gariunai. Sutinku, kad yra ne mazai "blizganciu" sukneliu, bet tikrai yra ir "normaliu", neturinciu kicinio papuosimo.
O populiarumu Gariunai nesiskundzia, as buvau pries savaite, ta sestadieni, kai siaubingai lijo ir buvo salta. Tai prie kiekvienam kioske buvo po nuotakai ir netgi reikejo eiles palaukti:)
As nusipirkau suknele, svarkeli ir veliuma - viso LTL 900. O suknele is nuomos punkto (San Patric) man butu kainavusi LTL 1.700.

O del kostiumo - tai mano nuomone visai kitokia. Visi gariunuose esantys kostiumai man (ir mano brangiausaijam) atrodo kaipo "sintetiniai" is tokios kietos ir nepaslankios medziagos, visai be jokio blizgesio. Bet va batus tai vaziuosim i Gariunus ieskoti. Nes si savaitgali aplekem visa VIlnius iekodami sviesiu batu: vieni ne tokio atspalvio, kiti per tamsus ir t.t. Radom vienus tinkamus "Salamander" parduotuveje uz LTL 600, kiek brangoka... Tad teks vel i Gariunus lekti.
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2007 03 26, 07:26)
Sveikutes,

O as jau nusipirkau suknele (ir priedus) is Gariunu. Na taip, suknele siuvineta karoliukais, bet ne per daugiausia - toks trikampis "isiuvas" ir virsus peltakiuotas ir karoliukais siuvinetas.
Man tai paliko gera ispudi Gariunai. Sutinku, kad yra ne mazai "blizganciu" sukneliu, bet tikrai yra ir "normaliu", neturinciu kicinio papuosimo.
O populiarumu Gariunai nesiskundzia, as buvau pries savaite, ta sestadieni, kai siaubingai lijo ir buvo salta. Tai prie kiekvienam kioske buvo po nuotakai ir netgi reikejo eiles palaukti:)
As nusipirkau suknele, svarkeli ir veliuma - viso LTL 900. O suknele is nuomos punkto (San Patric) man butu kainavusi LTL 1.700.

O del kostiumo - tai mano nuomone visai kitokia. Visi gariunuose esantys kostiumai man (ir mano brangiausaijam) atrodo kaipo "sintetiniai" is tokios kietos ir nepaslankios medziagos, visai be jokio blizgesio. Bet va batus tai vaziuosim i Gariunus ieskoti. Nes si savaitgali aplekem visa VIlnius iekodami sviesiu batu: vieni ne tokio atspalvio, kiti per tamsus ir t.t. Radom vienus tinkamus "Salamander" parduotuveje uz LTL 600, kiek brangoka... Tad teks vel i Gariunus lekti.

buvau as vakar gariunuose. Nu kas iesko neriniuotu, sampaniniu sukneliu geriau ten ent nevaziuokit... Radau sampanines 2 suknes, viena puse velnio kita baisi.Vis dar labai daug "gariunisku" sukneliu, nors tu ka. Radau tk viena visai idomia, bet ne mano skonio. 800LT suknele. Visokios gelytes ir kt papuosimai labai jau "pigiai" atrodo. Apejau visus kioskus. Radau viena zxuveles formos, bet baisia smile.gif ZOdziu kas ieskot paparastos, is atlaso ar glamzytos medziagytes, yra visai normaliu, bet to ko noriu as dar nera ten.
Radau fainas basutes, su avira nosyte ir graziai deimantuku juostele, nu super, ir tik 50 LT panesiojai ir ismetei. Dar radau prie sampanines suknutes, nerealias. odines, su papuosimu subtiliu tokios laaaaabai prabangios 280lt. Vyrui neradom batu. Uztat kostiumu yra visokiu, blogai ieskojot eji neradaot su blizgesiu. Sviesiu mazai, visur beveik vienodi.Radau nerealu juoda ir tamsiai pilka. Su blizgesiu, graziu rasteliu nu super. O juodas is atlaso, su plonom juostelem, atrodo tikrai ispudingai. Beje sake kad po 2-3 savaiciu atvez nauju modeliu, nes dabar kaba visur ziemos kolekcija.
Beje kam reikia vestuviniu apatiniu krepkites, Gariunuose dirba viea moteris, kuri atveza ypac gera trikotaza. As pas aj perku pastoviai. gali atvezti uzsakant ir vestuviniu korsetu ir t.t.
Yra puslapis www.alles.pl ir ten ir veza,kokybe thumbup.gif
komplektuku kainaos ivairios nuo 40 iki 120lt.

Atsakyti