Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

kaip buvau vasara minejus, ir as pirkau is ten suknele, ir per vestuves tikrai niekas negalejo patiket, kad ji pirkta is Gariunu blush2.gif
Na bet ir sumokejau su visais priedais 1000 lt. doh.gif , Bet cia manau normaliai, nes nuomos punkte uz pacia paprasciausia paprase 700 lt. doh.gif Rinkausi rinkausi ir pamaciau savaja wub.gif !!! Tai spindejau smile.gif
dabar parduodu, nors labai gaila verysad.gif
Atsakyti
ja galit pamatyt cia 4u.gif jei ka sudomins - rasykit i AZ mirksiukas.gif

http://public.fotki....tuvine-suknele/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolike: 14 kovo 2007 - 21:54
QUOTE(Gendre @ 2007 03 14, 14:21)
Cai yra kelios sukneles fotkinta gariunuose http://public.fotki....endre/sukneles/
nuotraukos darytos su mobiliutai kokybe nekokia, daryta rugpjucio men. iki dabar aisku asortimentas pasikeites, kai buvau pasiula buvo tikrai nemaza as issirinkau tikrai nebloga suknele uz nedidele kaina



man tai tos kur nufotkintos kaip cia svelniau pasakius tragiskos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2007 03 15, 16:06)
man tai tos kur nufotkintos kaip cia svelniau pasakius tragiskos  blink.gif

Gal vienaip atrodo pakabintos,o kitaip ant kuno,nors Gariunuose ne tik sios sukneles,ju pilna.Galejo daugiau ideti,ivairiasniu blush2.gif Na,kai as pati ten nuvyksiu,tai bus ir matyti,kas ten ir kaip thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 15 kovo 2007 - 15:13
QUOTE(raminta1985 @ 2007 03 15, 15:06)
man tai tos kur nufotkintos kaip cia svelniau pasakius tragiskos  blink.gif

na toliau matosi ir tokiu visai normaliu.. blush2.gif
Atsakyti
tai zinot kaip buna - ziurint kas ko ir uz kiek iesko ax.gif
ten juk galima ir uz 200 lt. vestuvine suknele nusipirkt (kas iesko "natasos" stiliaus lotuliukas.gif )
jei nori rimtos ir grazios, tai ir paplosi atitinkamai!
Ir svarbiausia yra matuotis!!!!!! Nes faktas, kad vienaip atrodo ant pakabos, kitaip uzsidejus!

Tai ir mano suknele labai baisi? blush2.gif
Atsakyti
Buvau Gariūnuose praeitą savaitgalį, neatsispyriau pagundai ir tas sukneles susirasti pažiūrėt. Yra visko - ir labai šiaip sau variantų, ir visai netgi nieko. Bet siaurų, ,,žuvelių" ten nėra, vien tik daugiau ar mažiau pūstos.

Pūstų irgi yra visokių. pati mačiau kelis neblogus variantus, su kuriais tikrai neatrodytų ,,turginė" nuotaka - ir gana skoningos, be nereikalingų detalių. O kaina apie 500 Lt. , nuomoj už atitinkamą turbūt reikėtų suploti ne mažiau 700 Lt. Tad apie ką čia kalbėti - puiku toms, kurios nenori ar negali daugiau išleisti - nusipirks, susitvarkys, ir turės.


Aš pati rimčiau nežiūrėjau, nes pūstos net neieškau - noriu siauros.


beje, girdėjau, bet nepatikrinau, jog Gariūnuose galima gauti pigiai vestuvinėms suknelėms tinkamos medžiagos, kas siuvasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bride: 15 kovo 2007 - 19:21
Buvau ir as Gariunuose. Sukneliu ne neziurejau, nes visada norejau siutis sau patinkancia ir tinkama. O medziagu suknelei, tai jau tikrai maciau. Klaipedoje medziagu parduotuvese rinktis buvo galima is keliu audiniu ir tai tinkamo nieko neradau, o ir kainos labai kosmines, o Gariunuose susisuko galva nuo grozio ir pasirinkimo. Radau labai grazios medziagos savo suknelei ir uz labai maza kaina. Tikrai sakau, kad verta nuvaziuoti i Gariunus, jei kas iesko medziagos. O Klaipedoje kainos maziausiai 3 kartus didesnes nei Gariunuose.
Atsakyti
QUOTE(Melynplauke @ 2007 03 15, 21:35)
Buvau ir as Gariunuose. Sukneliu ne neziurejau, nes visada norejau siutis sau patinkancia ir tinkama. O medziagu suknelei, tai jau tikrai maciau.



Nu va, kaip aš nepagalvojau medžiagų pažiūrėti doh.gif Jei jau siūsiuos, būtinai važiuosiu dar kartą.

Bet vat baltus batelius žiūrėjau, tai niekas neužkliuvo už akių. šampaninių vestuvinių suknelių vilkėtojoms tikrai daug didesnis pasirinkimas doh.gif
Atsakyti
Kazin ar vyrisku kostiumu yra ten neblogu? Mes tai sviesaus noretume (bet ne balto!) g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurytel @ 2007 03 16, 17:54)
Kazin ar vyrisku kostiumu yra ten neblogu? Mes tai sviesaus noretume (bet ne balto!)  g.gif

Tikrai turetu buti,o bazeje irgi galima rasti Kaune.Ten mes ir pirkome.Visai nebrangus bazeje kostiumai,tai ir Gariunuose kaina panasi turetu buti.Mes mokejome 370lt,nebaltas,o sviesiai sampaninis.Na super toks wub.gif
Del sukniu,tai as tikrai tikiu,kad ten rasiu savo suknele,nes ju ten tiek daug ir butu neimanoma neissirinkti,bet dar as taip tik vilti turiu,kol ten pati nenuvykau.O tada jau i valias ta tema plepesiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 16 kovo 2007 - 17:00
Sveikutes, man tai ta suknele nepatiko bet cia mano nuomone.Kažkoks saldainis. schmoll.gif
Atsakyti