Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

ar jau pakeistas pasvordas? verysad.gif labai norejau pamatyt, nes pati galvoju, gal verta vaziuot i gariunus... tai norisi pamatyti, kokia suknele yra pirkta ten ax.gif
Atsakyti
as irgi labai noreciau pamatyti gariunuose pirktas sukneles smile.gif ....negi jos tokios baisios ir buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Infrared @ 2006 10 16, 16:08)
g.gif  o man normaliai atidaro, tuoj pabandysiu kitaip, palauk  blush2.gif

Prisijung vardas: infra_red@one.lt slaptazodis 123321 bandyk


Neatidaro man verysad.gif
Atsakyti
buvau pakeitusi slaptazodi, bet paskui vel pakeiciau i sena g.gif dabar neatidaro nei su senu nei su nauju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Infrared: 20 spalio 2006 - 11:02
AS tekejau su gariunuose pirkta suknele su visais priedais sumokejau 600lt ir nemanau, kad ta suknele kazkokia baisi buvo, turiu ir savo ir dar keliu sukneliu is gariunu nuotraukas tik nemoku ikelt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2006 10 20, 18:33)
AS tekejau su gariunuose pirkta suknele su visais priedais sumokejau 600lt ir nemanau, kad ta suknele kazkokia baisi buvo, turiu ir savo ir dar keliu sukneliu is gariunu nuotraukas tik nemoku ikelt... blush2.gif

atsiusk man i ausryte.smile@gmail.com as idesiu i sia tema foto. man labai idomu, nu negi visos sukneles is gariunu baisios? nu negali buti... tik parasyk man nuo ko tos foto ir ka su jom man daryt biggrin.gif nes as susipainioju kartais doh.gif

turiu numeri vienos moters kazkur, kuri prekiauja vestuvinem suknelem gariunuose ir pas ja atvaziuoja is kauno salonu savininkes ir nuperka is jos vienu kartu gal kokias 5 - 7 sukneles. paskui nuomoja jas, skiesdamos, is kokios jos kolekcijos, ir kaip brangiai kainavo jos savikaina ir parsiuntimas is uzsienio biggrin.gif taip kad manau yra ir gariunuose puikiu variantu, tik ne visada mes pataikom juos surasti...

beje, Gendre, jei turi ta suknele namuose, gal nori ja parduoti?
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 10 21, 12:18)
atsiusk man i ausryte.smile@gmail.com as idesiu i sia tema foto. man labai idomu, nu negi visos sukneles is gariunu baisios? nu negali buti... tik parasyk man nuo ko tos foto ir ka su jom man daryt  biggrin.gif nes as susipainioju kartais  doh.gif

turiu numeri vienos moters kazkur, kuri prekiauja vestuvinem suknelem gariunuose ir pas ja atvaziuoja is kauno salonu savininkes ir nuperka is jos vienu kartu gal kokias 5 - 7 sukneles. paskui nuomoja jas, skiesdamos, is kokios jos kolekcijos, ir kaip brangiai kainavo jos savikaina ir parsiuntimas is uzsienio  biggrin.gif taip kad manau yra ir gariunuose puikiu variantu, tik ne visada mes pataikom juos surasti...

beje, Gendre, jei turi ta suknele namuose, gal nori ja parduoti?


Ir as ta pati girdejau tiek apie vestuvines tiek apie progines sukneles. Mano drauge pati yra pardavusi is Gariunu pirkta suknele nuomos punktui, o nuomos kaina buvo didesne, nei ji pati buvo mokejusi. Nors as nesu vaziavusi apziureti vestuviniu sukneliu Gariunuose.
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 10 21, 12:18)
atsiusk man i ausryte.smile@gmail.com as idesiu i sia tema foto. man labai idomu, nu negi visos sukneles is gariunu baisios? nu negali buti... tik parasyk man nuo ko tos foto ir ka su jom man daryt  biggrin.gif nes as susipainioju kartais  doh.gif

turiu numeri vienos moters kazkur, kuri prekiauja vestuvinem suknelem gariunuose ir pas ja atvaziuoja is kauno salonu savininkes ir nuperka is jos vienu kartu gal kokias 5 - 7 sukneles. paskui nuomoja jas, skiesdamos, is kokios jos kolekcijos, ir kaip brangiai kainavo jos savikaina ir parsiuntimas is uzsienio  biggrin.gif taip kad manau yra ir gariunuose puikiu variantu, tik ne visada mes pataikom juos surasti...

beje, Gendre, jei turi ta suknele namuose, gal nori ja parduoti?

Turiu as ta suknelia, galeciau parduot jei tau patiktu tik ji po vestuviu nevalyta...gal dar yra kazkur ipysus, nes as nelabai jos saugojau... blush2.gif
Atsakyti
Kazin kiek Gariunuose sukneles kainuoja?
Atsakyti
Sveikutes mielosios


Nors mano svarbiausia gyvenime diena dar tolokai, bet as jau pradejau vestuvines sukneles paieskas. bigsmile.gif
Jau apejau keleta sukneliu nuomos punktu ir tu sukneliu, kurios man patinka, nuomos kaina apie LTL 1.700. Gal kiek ziauroka. verysad.gif
Taigi, nusprendziau aplankyti Gariunu turgaviete. Buvau suzaveta. Pasirinkimas didelis ir tikrai yra is ko rinktis. Mano nuomone, bet kuriam stiliui gali itikti. Max kaina (jau su nuometu, svarkeliu, pirstinem) apie LTL 1.000. thumbup.gif

Brangiosios forumietes, gal kuri is Jusu jau pirkote suknele is Gariunu ir galetumete pasidalinti isigijimo patirtimi, pacio drabuzio kokybe, gal net patarimu kurio konkreciai pardavejo ieskoti ir t.t.
Labai lauksiu komentaru.
Atsakyti
Mano pussesere ten pirko savo vestuvine suknele.Ji buvo superine.Labai grazi.Belekiek pasijoniu po ja uzsidejo.Atrode,kaip princese(na,ji taip ir norejo atrodyti biggrin.gif ).Visi buvo suzaveti.As ten galvoju pirkti.Nors masciau apie siuvima.Bandysiu Gariunuose pasidairyti sukneliu.Kam veltui svaistyti pinigus ir tik tam,kad pasigirti,kad is salono pirkta.Nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 08 sausio 2007 - 15:47
aš irgi tekėjau su gariūnuose pirkta suknele. mokėjau apie 600lt. labai nenorėjau nuomotis, nes galvojau, kad bus labai nepatogu, kai visą vakarą reikės ją saugoti. nuvažiavau i gariūnus, pasimatavau gal 10-15 suknelių ir viena labai patiko. mano vestuves atlaikė, tai man tokios kokybės ir užteko tongue.gif . šiaip labai likau patenkinta, visi stebėjosi, kad tikių suknelių galima rasti gariūnuose thumbup.gif
Atsakyti