Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

gal gali pasakyti kurioje puseje daugmaz randasi papuosimai masinoms gariunu turguje? kuria kriptimi bent jau traukti?
Atsakyti
QUOTE(sigulda:) @ 2006 09 23, 12:58)
gal gali pasakyti kurioje puseje daugmaz randasi papuosimai masinoms gariunu turguje? kuria kriptimi bent jau traukti?


I senojo turgaus puse - i kaire nuo iejimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 08 22, 21:00)
oi, aciu tau labai!!!  thumbup.gif

vis dar laukiu, gal kas parasys konkreciai, kada gariunai dirba, kokiom dienom geriausia vaziuot ir nuo kelintos valandos pradeda jie dirbti...  ax.gif


gariunai dirba aksdien isskyrus pirmadieni smile.gif manau nuo kokiu 6h iki 11h smile.gif apie 11h geriau nevaziuoti, nes jau prades detis daigtus visi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(alina_nr_1 @ 2006 10 09, 01:12)
gariunai dirba aksdien isskyrus pirmadieni smile.gif manau nuo kokiu 6h iki 11h smile.gif apie 11h geriau nevaziuoti, nes jau prades detis daigtus visi cool.gif

savaitgaliais gariunai dirba iki mazdaug 14 val.
Atsakyti
Mano drauge tekejo su (kaip ji sake) gariunine suknele, vaizdelis buvo tragiskas doh.gif nezianu ar jos skonis toks.... nekoks bet suknele, nu tokiu baisiu net gariunose nemaciau o mokejo sake 800lt lotuliukas.gif nors mano pazistama dirba gariunose ir sake sukneles kainos max iki 500lt su visais priedais.Kai nereikia suknels gal jos is pirmo zvilgsnio ir nieko bet kai nori kazka issirinkt nera is ko
Atsakyti
Tai gal kas nuotrauku dariunines sukneles turit? Labai smalsu pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(Schneewitchen @ 2006 10 12, 18:48)
Tai gal kas nuotrauku dariunines sukneles turit? Labai smalsu pasidare g.gif

suknele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Infrared @ 2006 10 16, 15:39)


Nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2006 10 16, 15:50)

g.gif o man normaliai atidaro, tuoj pabandysiu kitaip, palauk blush2.gif

Prisijung vardas: infra_red@one.lt slaptazodis 123321 bandyk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Infrared: 16 spalio 2006 - 15:13
QUOTE(Infrared @ 2006 10 12, 15:48)
Mano drauge tekejo su (kaip ji sake) gariunine suknele, vaizdelis buvo tragiskas  doh.gif  nezianu ar jos skonis toks.... nekoks bet suknele, nu tokiu baisiu net gariunose nemaciau o mokejo sake 800lt  lotuliukas.gif  nors mano pazistama dirba gariunose ir sake sukneles kainos max iki 500lt su visais priedais.Kai nereikia suknels gal jos is pirmo zvilgsnio ir nieko bet kai nori kazka issirinkt nera is ko


Ar tikrai draugė? Nes kokia draugė apšnekės ir platins internete ne savo nuotraukas g.gif
O suknelė skonio reikalas, gal jai ji labai graži...
Atsakyti
QUOTE(Infrared @ 2006 10 16, 15:39)


g.gif Na, manes su tokia ir prievarta neaprengtu, bet jeigu jai buvo grazu - kodel gi ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kovas @ 2006 10 16, 16:28)
Ar tikrai draugė? Nes kokia draugė apšnekės ir platins internete ne savo nuotraukas  g.gif
O suknelė skonio reikalas, gal jai ji labai graži...

ji pati zino, kad jos suknele buvo baisi, bet kai jinai ja pirko (o visi zinome, kad preikeiviai gariunose graziai kalba) jai ji pasirode ojojoj kokia, na ir turejo, nors man butu nusispjaut, kad turiu suknele ir zygiuociau nuomotis tongue.gif ar as platinu JOS nuotraukas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Infrared: 16 spalio 2006 - 15:39