Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Pastebejimai apie Gariunu vestuvines sukneles:

Sestadieniais graziu nebesimato, taciau ketvirtadieniais arba penktadieniais yra nemazas pasirinkimas tokiu, kokias salonuose nuomuoja po 1500 litu. Tiesa, Gariunuose jos kainuoja nuo 450 litu smile.gif Sestadieniais graziu sukneliu nebera todel, kad penktadieniais atvyksta is nuomu sukneles issirinkti ir graziausias isrenka. {Kol plepejau su pardaveja, atvyko atstove is vieno sostines nuomos salono ir nupirko is karto 11 sukneliu - zinoma, isrinko graziausias...}

Taigi, nuotakos, nepabijokite apsilankyti siame turguje, bet grieztai tik ketvirtadieni arba penktadieni - tiketina, kad busite maloniai nustebintos mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2006 08 16, 20:18)
Pastebejimai apie Gariunu vestuvines sukneles:

Sestadieniais graziu nebesimato, taciau ketvirtadieniais arba penktadieniais yra nemazas pasirinkimas tokiu, kokias salonuose nuomuoja po 1500 litu. Tiesa, Gariunuose jos kainuoja nuo 450 litu smile.gif Sestadieniais graziu sukneliu nebera todel, kad penktadieniais atvyksta is nuomu sukneles issirinkti ir graziausias isrenka. {Kol plepejau su pardaveja, atvyko atstove is vieno sostines nuomos salono ir nupirko is karto 11 sukneliu - zinoma, isrinko graziausias...}

Taigi, nuotakos, nepabijokite apsilankyti siame turguje, bet grieztai tik ketvirtadieni arba penktadieni - tiketina, kad busite maloniai nustebintos  mirksiukas.gif


Na reiks apsilankyti ir apsizvalgyti, nors vestuves dar negreit, bet geriau anksciau nei veliau rolleyes.gif
Atsakyti
Toks jausmas, kad pati esi viena is pardaveju smile.gif sorry, bet buvau ir ketvirtadieni ir penktadieni, bet nieko as ten nemaciau smile.gif nera pas mane tas skonis kazkoks tai, bet ta kokybe, medziaga ir t.t. tai as geriau patyliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2006 08 17, 12:05)
Toks jausmas, kad pati esi viena is pardaveju smile.gif sorry, bet buvau ir ketvirtadieni ir penktadieni, bet nieko as ten nemaciau smile.gif nera pas mane tas skonis kazkoks tai, bet ta kokybe, medziaga ir t.t. tai as geriau patyliu smile.gif


lotuliukas.gif Zinoma, universiteto destytoja + mokslininke tikrai Gariunuose dirba pardaveja thumbup.gif Reikes savo studentams papasakoti, ka ju destytoja vasara veikia - Gariunuose sukneles pardavineja lotuliukas.gif

O jeigu rimtai, teko kelias savaites is eiles vezti seimyna apsipirkti rudeniui ir artejantiems pokyliams, todel sukneliu ir ne sukneliu asortimenta teko perziureti ne viena ir ne du kartus. Tarp visu rausvai-melsvai-baltu "tortu" radau kelias isties grazias ir idomios medziagos sukneles - tokias ir pati mielai rengciausi, jeigu vestuves ne antros butu mirksiukas.gif Del kokybes: visko yra ir geruose nuomos salonuose, bet. Reikia moketi ieskoti ir mandagiai kalbeti su pardavejomis - zmogiskasis faktorius daug duru atidaro wink.gif Eini ir klausi: ar turite graziu sukneliu? Atsako, kad turi. Tada klausi: o ar turite ne-tortu ypatingoms nuotakoms? smile.gif

Rezultatas: matavausi dvi sukneles. Abi fantastines: baltos, lygios (be neriniu, blizguciu, etc.), nepustos, geros kokybes (veziausi kompetetinga zmogu) ir grazios medziagos (ne tos sintetines baltos, kurios pilni Gariunai). Vienos vos nenusipirkau. Bet kadangi vestuves bus tokios "smetoninio" stiliaus, sugrizau prie sprendimo siutis sampano spalvos suknele, kuri testu seimos tradicijas. Jeigu grieztai noreciau baltos sukneles, buciau pirkusi gariunine ir nebuciau sukusi sau galvos, kad ne Maggie Sottero thumbup.gif

Atsakyti
Labukas,
pati isteku, ir ieskojau gariunuose siandien sukneles, zinot, nusprendziau kad suknele pirksiu ten. radau tikrai neblogu, nes esu neisranki, ir beje galiu pasakyt ka man viena pardaveja pasake, su kuria gal pusvalandi kalbejau. ji sake, kad is jos taip pat perka sukneles nuomos salonams. tad manau sukneles pirkimas turguje yra nepriimtinas tik isrankioms ir turtingoms moterims, o man ten asmeniskai daug kurios patiko. pardaveja net pasake, jei issirenka mergina suknele, ir ji tarkim buna per ilga, tai ji viska sutvarko kaip reikia. netgi gelytes galima pakeisti i kitokia spalva. ir dar pasake, kad ji netgi turi nuomojamu sukneliu. keleta modeliuku aptarem, pasake kuri tinka kuri ne, ir manau ji buvo nuosirdi, nes tikrai nekiso per prievarta tu sukneliu. Ir suknele kuri man labai patiko kainuoja 450 lt +aksesuarai. manau tai pigu palyginus su nuomos salonais. beje kas pergyvena kur paskui suknele deti, tai juk ja galima isnuomoti jei nori, o jei ne, tai malonus prisiminimas ateiciai butu.. siaip cia mano nuomone. beje, mano drauge tuokesi birzeli, ir ji nuomojosi suknele nuomos salone uz 800 lt, o as beveik tokia pacia maciau turguj uz 400 lt kazkur. ir man jos neatrodo senoviskos visai. na gal kad as renkuosi suknele i gala vasaros, tai ju daugiau yra, nes vestuves spalio menesi.
Atsakyti
rugegele23, saunu, kad tau patiko ir tiko, ka radai. manau ir man teks ten vaziuot, jei tikrai ten yra i ka ziureti. as ieskosiu vientisos, pustesnes i apacia, baltos ir kas isryskintu krutine blush2.gif kazin, bus ten tokiu? ar matei kazka panasaus? g.gif beje, o gal netycia pasiemei tos moteriskes telefono numeri? butu labai gerai, jei parasytum, nes ir jai gerai butu - nauji klientai, ir man gerai blush2.gif
Atsakyti
buvau ir as gariunuose, drauge pasiule nuvaziuoti paziureti,mat kelios jos pazistamos tekejo gariunuose pirktomis suknelemis.as jau buvau salone nusiziurejusi SAVAJA taip kad vaziavau tik paziureti gal vis tik ka nors grazesnio rasiu,bet jau matyt buvau savaja isimylejus,nes niekas labai i akis nekrito,bet sukneliu tikrai buvo. ir pora pardaveju taip pat siule adresus salonu kuriuose yra ju sukneles,mat jos pardavineja ir gariunuose bet turi ir salonus.taip kad tos pacios sukneles lotuliukas.gif
Atsakyti
beje, kas gali pasakyti - nuo kada gariunai dirba ir kokiom dienom? ir lyg tai buna dienai, kai vyksta urmine prekyba, tai gal tada ir suknele issirinkti butu pigiau, nes ta diena kazkaip lyg kainos mazesnes buna... nors man sukneles tik vienos reiketu lotuliukas.gif bet gal vistiek pigiau butu... gal zinot kuri darbo laika, jie labai anksti ten pradeda dirbt, gal nuo kokios 5 valandos ryto atsidaro ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
as kol studijavau tai daznokai apsilankydavau gariunuose,tai visada vaziuodavom taip kad ten butumem apie 9,man atrodo tas laikas normaliausias.
Atsakyti
Ausrytia, tos moteriskes tel.nr. 8698 23734. Manau ji tau tikrai pasakytu, ar turi tokia suknele, kokios tu nori.
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2006 08 22, 19:21)
Ausrytia, tos moteriskes tel.nr. 8698 23734. Manau ji tau tikrai pasakytu, ar turi tokia suknele, kokios tu nori.

oi, aciu tau labai!!! thumbup.gif

vis dar laukiu, gal kas parasys konkreciai, kada gariunai dirba, kokiom dienom geriausia vaziuot ir nuo kelintos valandos pradeda jie dirbti... ax.gif
Atsakyti
as dazniausiai vaziuoju i gariunus sekmadieni, nes tai geriausiai man tinkama diena smile.gif
Atsakyti