Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(LABUSKA @ 2006 05 30, 17:42)
O kur jusu mamytes drabuzius , vakarines sukneles ar kostiumelius perka?

mano mamyte gyvena Vokietijoj, tai ten nusipirko labai grazu kostiumeli su sijonu thumbup.gif tiesa, jis kainavo, kaip mano suknele lotuliukas.gif
Atsakyti
sian buvau garuose, tai siaubas kazkoks kosmaras, ko tik neprisiziurejau, o ypatingai tai man patiko tie tokie dideli bantai ant masinu kapoto, man asmeniskai jie labai nepatinka schmoll.gif , o nusipirkau keliaraisti ir seksovus naktinukus pirmai nakciai ir tikrai pigiai sumokejau, pardese jie apie 100 kainuoja o cia uz 38 Lt nusipirkau ir keliaraistis labai grazus tik 15 lt. o i sukneles nebuko ko ziureti nes nelabai jos ten kokios ir sudetos schmoll.gif
Atsakyti
gal kas zino, ar dirbs Gariunai per tas liepos 6-9 dienom? ir ar yra kokiu vestuviniu sukneliu i "tema" 4u.gif , o gal zinot kada nauju siuntu pareina? smile.gif
Atsakyti
Buvau ir aš savaitgalį Gariūnuose, tai pasibaisėjau. Norėjau sau nuometą nusipirkti, bet kai pamatavau, tai visi iš tokio kieto tiūlio, išvis nesiformuoja schmoll.gif kai uždėjo man, tai atrodžiau kaip bitininkė - trikampio formos laikosi, ir atrodau kaip su lėkšte ant galvos, ir visi tokie nuometai. doh.gif
Na o batelių.... na aišku jų tai yra baltų, bet arba dermantininiai, kaip guminiai, arba geltonais klijais apteplioti arba išvis kažkokie baisūs... doh.gif
Atsakyti
gal kuri galit ideti nuotraukyte vestuvines sukneles, pirktos is gariunu? butu idomu paziuret, kokiu ten buna, nesinori vaziuoti veltui g.gif
o jei nenorit publikuoti, atsiuskit man i joliciukas@gmail.com

Labai lauksiu bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
siandien ciupinejau tas sukneles.. nepatiko man ju medziaga.. tikrai kazkokia labai jau kieta, nors isvaizda ju bendrai visai neblogos rolleyes.gif nusipikrom masinom papuosimus, taj manau sutaupem tikrai nemazai.. nes uz dideli kaspina ir dar 8 maziukus is tos paties kolekcijos ar kaip pavadinti sumokejom tik 75lt.. ax.gif
Atsakyti
Šį savaitgalį aprengėme mamytę gariūnuose mirksiukas.gif Nupirkome ilgą suknutę su šviesiu švarkeliu (komplektukas), atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O sau nusipirkau naktinukus (su stringiukais) pirmai nakčiai rolleyes.gif
Atsakyti
gal ir paveluotai, bet kaip sako geriau veliau negu niekada 4u.gif

rudeni buvo mano vestuves. as buvau kategoriskai nusistaciusi pries gariunus, taciau pasidariau keliuose nuomos salonuose ir po to issirinkau suknia gariunuose. likau patenkinta: nauja suknia, per pus pigiau nei nuomos salone (beje tokia pati suknia).
be to, vyriskis kostiuma taip pat gariunuose pirko smile.gif
Atsakyti
sveikutes, na zinot as ieskojau vestuvines sukneles Gariunuose, na tai ar as nieko nesuprantu ar kaip cia yra, bet man jos visos tragiskos doh.gif
del visu kitu dalykeliu tai turiu sutikti, kad galima ten issirinkti ir kostiumu yra ir batelius galima rasti, na zodziu reikia tik truputuka pavargti ten smile.gif
Atsakyti
nusipirkau ir as vestuvine suknele!!! biggrin.gif thumbup.gif 4u.gif Pagaliau!!!
buvau nulekus viena sestadieni, tai tikrai pasibaisejau! radau tik pora variantu, kur butu bent kiek i tema, taciau del viso pikto nulekiau ketvirtadieni ir radau bigsmile.gif
ir kas svarbiausia, pati pardaveja prasitare, kad tas sukneles atvaziuoja pirkti is nuomos salonu,jos zodziais: tipo tu galesi savo suknele parduoti jiems, nes tokias ima lotuliukas.gif
tai nustebau, nes netikejau kai skaiciau kitu merginu komentarus!
Atsakyti
QUOTE(Jolike @ 2006 07 25, 16:47)
nusipirkau ir as vestuvine suknele!!! biggrin.gif  thumbup.gif  4u.gif  Pagaliau!!!
buvau nulekus viena sestadieni, tai tikrai pasibaisejau! radau tik pora variantu, kur butu bent kiek i tema, taciau del viso pikto nulekiau ketvirtadieni ir radau  bigsmile.gif
ir kas svarbiausia, pati pardaveja prasitare, kad tas sukneles atvaziuoja pirkti is nuomos salonu,jos zodziais: tipo tu galesi savo suknele parduoti jiems, nes tokias ima  lotuliukas.gif
tai nustebau, nes netikejau kai skaiciau kitu merginu komentarus!

ar galetum foto ikelti? prasau... 4u.gif jei nepavyks, atsiusk i ausrute.smile@gmail.com ir as idesiu cia mirksiukas.gif tik parasyk, nuo ko ir ka su ta foto daryti, nes paskui susimaisau su tais laiskais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolike @ 2006 07 25, 16:47)
nusipirkau ir as vestuvine suknele!!! biggrin.gif  thumbup.gif  4u.gif  Pagaliau!!!
buvau nulekus viena sestadieni, tai tikrai pasibaisejau! radau tik pora variantu, kur butu bent kiek i tema, taciau del viso pikto nulekiau ketvirtadieni ir radau  bigsmile.gif
ir kas svarbiausia, pati pardaveja prasitare, kad tas sukneles atvaziuoja pirkti is nuomos salonu,jos zodziais: tipo tu galesi savo suknele parduoti jiems, nes tokias ima  lotuliukas.gif
tai nustebau, nes netikejau kai skaiciau kitu merginu komentarus!


Gal galima ir man- bordored@gmail.com 4u.gif Dekui. wub.gif
Atsakyti