Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Pasidalinsiu ir as savo patirtimi... Sestadieni ryte su vyru issiruosem pirmajai ir isimintinai mano ekskursijai i Galiunus blush2.gif tongue.gif Na, nutariau kaip ir pataupyti, suknele brangia issirinkau, galvoju, gal kokius "vienkartinius" batelius turguj rasciau, baltu vis tiek niekad nenesiosiu, tai, kaip sakant, vienam kartui geriau isleisti koki 50, o ne 300 Lt... Pykit-nepykit, vestuviniai reikmenys Galiunuose (suknios, pirstines, kita atributika, beje, ir bateliai... tongue.gif ) mano akims atrode visai ne kaip.... g.gif g.gif g.gif Kas, kad ant bateliu uzklijuota is tolo svytinti salotine 280 Lt kaina, o ju nosis apklijuota susmulkintos kaledines girliandos sidabriniais blizguciais... ax.gif ax.gif biggrin.gif Jei yra mananciu, kad meluoju ar perlenkiu, nuvaziuokit pacios paziureti thumbup.gif
Atsakyti
as vaiksciojau 2 val, bet radau ko norejau.
nusipirkau ne batelius o basankes baltas. sone gelyte. labai grazios. ir kablas patogus. klasika. mokejau 120 lt.
kas galima ir paskui nesioti.

kas iesko tas randa.
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 05 25, 11:54)
as vaiksciojau 2 val, bet radau ko norejau.
nusipirkau ne batelius o basankes baltas. sone gelyte. labai grazios. ir kablas patogus. klasika. mokejau 120 lt.
kas galima ir paskui nesioti.

kas iesko tas randa.



As irgi pritariu. TEn nusipirkau labiau grazu papuosala ant kaklo. Mokejau 45lt, bet tikrai grazus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 05 25, 11:54)
as vaiksciojau 2 val, bet radau ko norejau.
nusipirkau ne batelius o basankes baltas. sone gelyte. labai grazios. ir kablas patogus. klasika. mokejau 120 lt.
kas galima ir paskui nesioti.

kas iesko tas randa.

buvau as ten , basuciu ieskojau baltu, nieko neradau...jei grazus pekis, tai kulnas 16 cm, jei kulns geras, tai priekis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(balanduke @ 2005 08 17, 10:39)
gariunuose as pirkau kaspinus masinoms ir gelytes pabroliams.. tai viskas buvo gerai  rolleyes.gif



Kiek mokejai uz kaspinus? Ir kokie jie?

Gal panasus i situos?
Atsakyti
aš siūlyčiau kelt pirkinių foto, kad visi įspūdį galėtume susidaryti smile.gif
Atsakyti
dar pasisakysiu del garu.
buvom savaitgali, radom batus dirza ir kaklaraisti vienos spalvos jaunikiui.
nebrangiai.

ir dar. cia gal ne i tema. bet ten nusipirkom taures sampui uz 50 lt, kurios madoj, bohemijoj kainuoja apie 70-80 lt.
vat ir parduotuve.....uz patogumus reikia moketi

Atsakyti
O kur jusu mamytes drabuzius , vakarines sukneles ar kostiumelius perka?
Atsakyti
del masinai papuosimu butinai ten apsilankysiu.. o mano mama tai su mano pagalba is gariunu nusipirko nuostabu alyvini kostiumeli (sijonas ir virsutine dalis) mano vestuvemm.. thumbup.gif nieko blogo gariunuose nematau smile.gif kaip jau kazkas sake, kas iesko, tas randa tongue.gif
Atsakyti
Na aš tai jau vien dėl batelių eisiu į gariūnus, nes va Klaipėdoj jau bene tikrai visas batų parduotuves apėjau verysad.gif ir nieko neradau. Arba visiškai apkvarkliota visokiais kaspinais ir blizgalais, arba labai jau ilgas ir smailus priekis, o aš esu neaukšta, tai atrodyčiau kaip su slidėm schmoll.gif
tai tuo pačiu bandysiu pažiūrėti ten sau ir nuometą, ir antrai diena ką apsivilkti ir dar visokių niekučių gal pamatysim. rolleyes.gif
Atsakyti
na galima ir Gariunuose geru atrast daiktu..batu pasirinkimas visai nieko, bet sau neradau, nes reik sampaniniu(vienus ten nupirkau uz 50LT blush2.gif -labai patogus ir minksti ir sampaniniai..tik va ramybes kaina neduoda blush2.gif tai bus atsarginiai)

Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 05 25, 13:19)
As irgi pritariu. TEn nusipirkau labiau grazu papuosala ant kaklo. Mokejau 45lt, bet tikrai grazus biggrin.gif

Gal gali ikelti nuotrauka ar atsiusti kristinuv@gmail.com
aciu
Atsakyti