Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Sally @ 2005 05 03, 18:05)
As tai tokios nuomones,kad normaliu vestuviniu sukneliu gariunuose nera schmoll.gif nuvaziavau viena karta ir isvaziavau pasibaisejusi.Tipiskos uzpraeito amziaus suknios,bobiskos kazkokios doh.gif man pasirode nieko ipatingo ar verto demesio ten nera schmoll.gif  schmoll.gif
Na gal bateliu pasirinkimas ten ir didesnis,taip pat ir su kasdienine apranga,nezinau,man taip atrodo,bet su vestuvinem sukniom tai nekas yra dry.gif

aš kazkada buvau tai tokios purvinos buvo, nors gal tik mantai papsirodė g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 03, 19:25)
aš kazkada buvau tai tokios purvinos buvo, nors gal tik mantai papsirodė g.gif

As tai pilnai tikiu jie juk dar ir nuomoja tas sukneles ,ne is vienu lupu esu tai girdejusi, o paskui merginom parduoda purvinas,sunesiotas sukneles ir ima kaip uz naujas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 05 03, 18:28)
As tai pilnai tikiu jie juk dar ir nuomoja tas sukneles ,ne is vienu lupu esu tai girdejusi, o paskui merginom parduoda purvinas,sunesiotas sukneles ir ima kaip uz naujas  doh.gif

košmaras, nusiperki suknele kaip nauja o ja jau ne viena buvo uzsidejusi g.gif košmaras
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 05 03, 14:43)
Nu bet reikia į tuos Gariūnus nulėkti, kad ir ne suknelės, bent jau batelių, girdėjau jų ten irgi ir gražių ir pigių yra... g.gif

Aš pernai gariūnuose nusipirkau labai gražius baltus batelius su blizgančiom akutėm, kaip dabar madinga. Mokėjau 60 Lt. Pirkau, nes ėjom į draugų vestuves, šiais metais pravers ir manosioms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUŠKA @ 2005 05 03, 22:43)
Aš pernai gariūnuose nusipirkau labai gražius baltus batelius su blizgančiom akutėm, kaip dabar madinga. Mokėjau 60 Lt. Pirkau, nes ėjom į draugų vestuves, šiais metais pravers ir manosioms  biggrin.gif

nius reik važiuoti, tai pažiūrėsim ar yra ten ko ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUŠKA @ 2005 05 03, 23:43)
Aš pernai gariūnuose nusipirkau labai gražius baltus batelius su blizgančiom akutėm, kaip dabar madinga. Mokėjau 60 Lt. Pirkau, nes ėjom į draugų vestuves, šiais metais pravers ir manosioms  biggrin.gif

Nu merginos nezinau kur jus gariunuose tokiu batuku randate cry.gif gal as ieskot nemoku.Pernai irgi nusipirkau juodus batelius bet kaina ju doh.gif bet dabar jie man spaudzia daugiau tokiu nepirksiu schmoll.gif kategoriskai apsisprendziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 05 04, 13:58)
Nu merginos nezinau kur jus gariunuose tokiu batuku randate cry.gif  gal as ieskot nemoku.Pernai irgi nusipirkau juodus batelius bet kaina ju doh.gif bet dabar jie man spaudzia daugiau tokiu nepirksiu schmoll.gif kategoriskai apsisprendziau doh.gif

Iš tikrųjų gariūnuose vaizdelis nekoks, net nežinau kaip ten man pasisekė juos rasti, vien dėl batelių nepatarčiau važiuoti. Žinau kad medžiagos tikrai pigios, šifono nusipirkau po 10Lt už metrą, kai Kaune lygiai toks pats kainavo 30Lt. Bet šiaip jaunatviškų ir man patinkančių medžiagų nemačiau smile.gif
Atsakyti
Asmeniškai aš mačiau keletą gražių vestuvinių suknelių, ir žadu ją pirkti kitą savaitgalį smile.gif Aš taipogi nebuvau nuomos salonuose, bet nemanau kad nusipirksiu prastesnę suknelę Gariūnuose blush2.gif Šį savaitgalį važiuosiu pirkti antrai dienai suknelės o kitą savaitgalį jau matuosiuos baltą suknelę wub.gif
Atsakyti
Parašyk kaip sekėsi. Ir nuotraukytę kai turėsi įdėk smile.gif
o aš čia pagalvojau (nors gal nesąmonė), bet gal kas kai matuojasi ir žiūrinėja Gariūnuose gali ir pafotkinti sukneles? na su mobiliu ar kaip? Būtų labai įdomu bendrą vaizdą pažiūrėti. ax.gif


..... ai ir dar norėjau paklausti apie vyriškus kostiumus Gariūnuose. Nors kokybės ten ko gero didelės nerasi, bet va maniškis užsimanė šviesaus, su ilgoku švarku. Ir čia visai ne toks kaip kad jis nešioja, todėl žinau kad jis tikrai bus vienam kartui. Tai kiek galima pigiau norėtųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryziuke: 05 gegužės 2005 - 10:45
Mes cia snekames appie batelis,sukneles ir kitus vestuvem reikalingus daiktus,tai va as dar kitka pasakysiu,mano drauge parduotuveje pirko medziaga kostiumeliui,sumokejo 80Lt(turbut 2metrai nedaugiau),atejo pas siuveja o jinai sako,ai tai pas jus labai pigi medziaga.Mano draugei akys ant kaktos issoko,sako kaip kam man tai 80Lt medziagai nemazai.Tada ir siuveja akys ispute,nes pasake,jog gariunuose tokia pat medzaiga 1 metras po 11 Lt doh.gif isivaizduojate kaip jinai nusimine doh.gif
Atsakyti
buvau praeitą savaitgalį Gariūnuose...Daug nepasakosiu, kiekvienos skonis skirtingas...Sally, net neisivaizduoju koks tavo, jei tau ten visos suknios negrazios????
Maciau ir tortiniu, ir tiesiu visiskai, ir aptemptu, ir varpelio formos...Ir su ivairiausiais korsetais...
taip, kad manau yra is ko rinktis...

Beje, proginiu suknyciu neuztaikiau nei vienos kuri patiktų....Tai tiek...
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 05 05, 10:42)
..... ai ir dar norėjau paklausti apie vyriškus kostiumus Gariūnuose. Nors kokybės ten ko gero didelės nerasi, bet va maniškis užsimanė šviesaus, su ilgoku švarku. Ir čia visai ne toks kaip kad jis nešioja, todėl žinau kad jis tikrai bus vienam kartui. Tai kiek galima pigiau norėtųsi.


Mes pirkom vyrui kostiuma Gariunuose tongue.gif Mokejom 200lt ar 200lt- nebepamenu doh.gif
Mano broliui mama pirko Siauliuose, parduotuveje. Vis pasakodavo, kad laai grazu, madinga ir siaip labai faina surado thumbup.gif Vestuviu diena buvau labai nustebusi, kai pamaciau broli su tuo kostiumu- jis buvo lygiai toks pat kaip mano vyro doh.gif

Beje, tie kostiumai isties kokybiski smile.gif
Atsakyti