Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

nu va as per savo vestuves buvau vadinasi garunine, nes mano suknute buvo siuta is atlaso (kaip silkas atrodo), tiesa tokia medziaga pardavineja Ibrahime sad.gif
o del tiuliniu, man negrazu tiulines nesvarbu ar jos is salono, ar is gariunu nu negrazu, o drauge svaigsta del tokiu suknuciu, jai grazu. kiekviena renkasi tai kas jai patinka ir tinka smile.gif
as norejau butent atlasines suknutes, tokia ir turejau ir man dzin, kad kazkam ji nepatinka.
butent kad kiekviena renkames pagal norus ir galimybes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toja: 25 lapkričio 2005 - 11:58
Mano draugė gariūnuose pirko baltą vestuvinę suknelę ( atrodė super thumbup.gif ), bet ir surado ne iš pimo karto, važiavo kelis kartus , tarėsi kada naujas užvežimas ir t.t... kaina kažkas apie 600Lt. ( ...na perpus pigiau nei nuomuoti... smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Eglinė @ 2005 08 13, 13:31)
Šiandien ryte buvau gariūnuose.... labai smarkiai į tas sukneles neįsižiūrėjau, bet kiek praėjau tai  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Tortai, užuolaidos, neskoningos gėlės, blizgučiai, pamarginimai... O šalia kabančios a la pamergių- svočių suknelės tai išvis ph34r.gif  Viena moteriškė matavosi tokią pūstą, samaninę, blizgančią su korsetu. Šalia pardavėjos kaip visada - UOOOj, kaip jums tynka, kaip atrodot, medžiaga niplyštanti, niedeganti, nidylanti!!! Visa mano giminė tik tokias sukneles nišioja, tik PYYYRKIT!


lotuliukas.gif clap_1.gif megalol.gif
Atsakyti
nu nezinau, gariunai lieka gariunais...turgus ir tiek...
Atsakyti
Na as tai gariunuose ir parduotuveje perku rubus. Svarbu kad rasciau kad man patiktu. manau kad su vestuvinem suknelem panasisiai, galima rasti tik reikia gerai paieskoti. beje gariunuose apsirengti graziai sunkiau moterim ir panelem su didesniu svoriu (cia jau parduotuviu privalumai). susidaro ispudis kad gariuniski rubai atrodo graziai ti ant lieknuciu, o jei jau nedidelis virsvoris tai verysad.gif
Atsakyti
Oi jau rašiau kitam skyrelyje bet pasikartosiu. Buvau šiandien gariūnuose, bet labai nusivyliau doh.gif . Suknelės baisios! Niu aišku mano akim žvelgiant. Aš pati esu stambi tai sakė ant manęs rastų, bet jei važiuosit į gariūnus tai sakė apie balandžio mėn. bus nauja siunta. Bet šiaip gali pagal užsakymą specialiai jums kokią atvežti! Kainos: 300-650Lt
Atsakyti
nius pvz sita suknute nera baisi ar vis delto ir tokia baisi???

http://www.info.lt/alex/pl_1.jpg
Atsakyti
grazi ir paprasta suknute smile.gif
Atsakyti
Tai vat as tokia gariunuose maciau uz 600 lt, buvau apsirengus, man asmeniskai visai patiko, kazkaip nuotraukoj jos puosnumo nesimato, nors ir paprasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2006 03 09, 17:44)
nius pvz sita suknute nera baisi ar vis delto ir tokia baisi???

http://www.info.lt/alex/pl_1.jpg

paprasta suknele. na tikrai nebaisi, bet man noretusi kazko ispudingesnio.
Atsakyti
O man visai graži suknutė bigsmile.gif
Atsakyti
Ka tik grizau is gariunu. Kazkoks kosmaras kalbant apie vestuvines sukneles. Didele neskonybe, pigus papuosimai plastmasiniai ir daugybe ruzavu gelyciu. Lieknom nera ka ziureti o stambesnem tai is vis ner ko ten vaziuoti. Na palyginus su salonais tai tikrai nieko gero. Pasiuta kaip ne zmonems o lėlėm. Na as visada sakiau kad gariunuose paieskojus gerau daiktu galima rasti, bet tik ne vestuviniu sukneliu. dar tikiu kad pavasari atves kazko naujo, tikekimes ir grazaus.
Atsakyti