Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

pamenau, kai ir as bandziau ieskoti bateliu 36d sad.gif suradau bet kai pasake kaina, nu tai sorry g.gif 200lt uz paprastus batelius. O nuvaziavus i parduotuve isigijau uz 80lt ir daug grazesnius thumbup.gif
Atsakyti
gariunuose as pirkau kaspinus masinoms ir gelytes pabroliams.. tai viskas buvo gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 07 19, 14:07)
AG@TA tavo nuotraukos neatsidaro  verysad.gif
beje, kiek kainuoja vyriski kostiumai, manasis uzsimane su baltu eiti, niekaip neperkalbu, kad eitu su juodu (turi apynauji dar). Ar yra grynai baltu kostiumu Gariunuose? Kokia kaina?  g.gif

doh.gif ir su manuoju tas pats, bet ir nesistengiau perkalbeti... pagalvojau, kad butu tas pats jei jis manes paprasytu eiti su kokia savo suknele kur buvau kazkokiam baliuj... juk ir jie nori pasipuosti, gal kartais vaidina kad rubai jiems dzin, bet per vestuves tai manyciau kad viisi turi teise atrodyti ne taip kaip kasdien thumbup.gif tongue.gif o maniskio juodas kostiumas tai isvis tris kartus teapsirengtas... bet vestuvems nusipirko sviesu (kaip jam siutas) kauno bazese uz 300Lt tongue.gif idesiu kada fotke po visko, man tai labai patinka... thumbup.gif wub.gif tik va marskinius liemene ir kaklaskare imsim is nuomos kad prie sukneles butu priderinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2005 09 14, 16:46)
doh.gif ir su manuoju tas pats, bet ir nesistengiau perkalbeti... pagalvojau, kad butu tas pats jei jis manes paprasytu eiti su kokia savo suknele kur buvau kazkokiam baliuj... juk ir jie nori pasipuosti, gal kartais vaidina kad rubai jiems dzin, bet per vestuves tai manyciau kad viisi turi teise atrodyti ne taip kaip kasdien thumbup.gif  tongue.gif o maniskio juodas kostiumas tai isvis tris kartus teapsirengtas... bet vestuvems nusipirko sviesu (kaip jam siutas) kauno bazese uz 300Lt tongue.gif idesiu kada fotke po visko, man tai labai patinka... thumbup.gif  wub.gif tik va marskinius liemene ir kaklaskare imsim is nuomos kad prie sukneles butu priderinta thumbup.gif


o as saviskio klausiu, kad gal jis noretu kokio nekasdienisko kostiumo vestuvems, o tas tik klasikinio ir juodo nori! ir jokiu ekspermentu su svarku dydziais g.gif konservatorius rolleyes.gif man irgi grazus klasikiniai modeliai thumbup.gif
Atsakyti
As Gariunuose pirkau suknele antrai vestuviu dienai. Mokejau 150 Lt. Sugalvojau, kad nuomotis nelabai apsimoka. Beje, pardaveja sake, kad panasia suknele pries mane pirko pirmai vestuviu dienai nuotaka.
Atsakyti
Siandien buvau turguje....baisu ziureti...net tik i vakarines sukneles bet ir i vest. sukneles. Bateliai po 150 -200 lt (kur nesimato kliju ir t.t., manau parduotuveje galima nusipirkti ir dar + garantija menesiui) Pries 2 menesius nuomavau vakarine suknele salone SANTA , likau patenkinta ir visada grisiu kai reikes sukneles. Turi ivairiu priedu, malonus aptarnavimas (nereikia toli vaziuoti tai centre) . net is katalogo galima issirinkti. Zodziu , jeigu jau niekur nieko nerasit galit vaziuoti i santa tikrai geras salonas!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Dalia-lialia @ 2005 09 16, 10:50)
As Gariunuose pirkau suknele antrai vestuviu dienai. Mokejau 150 Lt. Sugalvojau, kad nuomotis nelabai apsimoka. Beje, pardaveja sake, kad panasia suknele pries mane pirko pirmai vestuviu dienai nuotaka.



o tu daugiau pardaveju klaisyk blink.gif blink.gif blink.gif
juk jos tau pasakys bileka, svarbu tu nupirktum!
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 11 17, 17:25)
o tu daugiau pardaveju klaisyk blink.gif  blink.gif  blink.gif
juk jos tau pasakys bileka, svarbu tu nupirktum!

g.gif na aš tarp tų proginių mačiau suknelių, kurias būtų galima vilktis pirmai vestuvių dienai. Kuklios tokios, bet tiktų smile.gif O pardavėjų nuomonių neklausiu ir nesiklausau niekur smile.gif
Atsakyti
Pardavejos viska meluoja, joms rupi tik parduoti, tai geriau ju neklausti visai
Atsakyti
Nepykit susikeiksiu, gariunai isviso isp...... Ten tipo atvaziuoji pigiau apsipirkti bet isleidi zymiai daugiau pinigu nei kur tikrai galetum normalioj parduotuvej uz normalia suma normalesne preke nusipirkt. Jau geresnis dzemperis 70Lt, kelnes 80-100Lt, batai 200Lt, ne nzn. O beje buvau vestuvese kur jaunoji buvo su pirkta is gariunu suknele, tai vaizdelis buvo ne koks, is kart matesi kad gariunuose pirkta. Ir su pamergiu tas pats, matesi kad gariunuose pirktos, uz tai kad ten visos siutos is tokios kaip silkas medziagos schmoll.gif
Atsakyti
Kai susiduri su vestuviniu sukneliu salonais ir palygini siulomas sukneles su gariuninemis, tai atsiprasau, bet iskart prie baznycios ar santuokos rumu gali pasakyti, kuri nuotaka su gariunine vestuvine suknele... mirksiukas.gif nemanau, kad norint ta diena buti paciai graziausiai (o juk visoms to norisi mirksiukas.gif ) verta pirkti suknele gariunuose schmoll.gif kaina gal siek tiek mazesne, bet ir vaizdelis gerokai prastesnis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurraciukas @ 2005 11 17, 22:29)
Kai susiduri su vestuviniu sukneliu salonais ir palygini siulomas sukneles su gariuninemis, tai atsiprasau, bet iskart prie baznycios ar santuokos rumu gali pasakyti, kuri nuotaka su gariunine vestuvine suknele... mirksiukas.gif  nemanau, kad norint ta diena buti paciai graziausiai (o juk visoms to norisi mirksiukas.gif ) verta pirkti suknele gariunuose  schmoll.gif  kaina gal siek tiek mazesne, bet ir vaizdelis gerokai prastesnis  schmoll.gif

drinks_cheers.gif simtu procentu sutinku as irgi pries vestuves tiek sukneliu apziurejau ir salonuose ir gariunuose tai irgi iskart akys pastebi kur kokia suknele,ypac tos tiulines labai i aki "krenta" kazkaip jos man nelabai,papigiai labai atrodo, nors buna ir graziu cia jau kiekvienas pagal skoni ir pagal finansus renkasi
Atsakyti