Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Sally @ 2005 07 20, 21:02)
1 tai tipiska gariunine suknele nieko super ten nematau,bet del skonioo nesigincijama,man jos  schmoll.gif


Visiškai pritariu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
ui...tos sukneles tai tikrai pobaises, bet kaip sakoma, cia kiekvieno skonio reikalas smile.gif gal kitiems mano suknele atrodytu baisi smile.gif
Atsakyti
Merginos. gal iš jūsų čia yra mažaūgių ir kur nors pirkotės vestuvinę suknelę? Aš esu maža ir nelabai tikiuosi ant savęs rasti ką nors gražaus, o dar ir batelių reikia mažo dydžio. Gal sakau matėte gariūnuose tokių?
Būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 07 21, 16:54)
Merginos. gal iš jūsų čia yra mažaūgių ir kur nors pirkotės vestuvinę suknelę? Aš esu maža ir nelabai tikiuosi ant savęs rasti ką nors gražaus, o dar ir batelių reikia mažo dydžio. Gal sakau matėte gariūnuose tokių?
Būsiu dėkinga už atsakymą  4u.gif


o kiek maža? aš ~160 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 07 21, 17:03)
o kiek maža? aš ~160 smile.gif


Aha, aš tokia pat blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 07 21, 16:54)
Merginos. gal iš jūsų čia yra mažaūgių ir kur nors pirkotės vestuvinę suknelę? Aš esu maža ir nelabai tikiuosi ant savęs rasti ką nors gražaus, o dar ir batelių reikia mažo dydžio. Gal sakau matėte gariūnuose tokių?
Būsiu dėkinga už atsakymą  4u.gif

O kokiu tau bateliu reikia? ir mazas tai kok dydis?as pirkau suknele,bet mano ugis ~164cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sally: 21 liepos 2005 - 16:08
QUOTE(Sally @ 2005 07 21, 17:08)
O kokiu tau bateliu reikia? ir mazas tai kok dydis?as pirkau suknele,bet mano ugis ~164cm


Mano kojos dydis 35.
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 07 21, 18:49)
Mano kojos dydis 35.


Kojyčių pėdutės tikrai mažos ax.gif Ar yra batų Gariūnuose tokios išmieros atsakyti negaliu, nes ieškojau didesnių g.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 07 21, 17:49)
Mano kojos dydis 35.



na, mano 36 ismera, su 35 bus labai sunku, buna tokios ismeros, bet jau labai retai, ir abejoju, kad bus baltu, bet gal.... g.gif
O siaip mano ugis 158 cm, as nuomojuosi, tai pvz. kai uzsidejau labai pusta sukne, tai mane dar labiau sumazino verysad.gif Nors as ir nenorejau pustos, tik siaip del idomumo uzsidejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 07 21, 18:49)
Mano kojos dydis 35.


Sveika,
mano koja irgi 35 ismieros ir dar siaura - tai gariunus visus isslifavau baltu bateliu iekodama, jau buvau vilti praradusi, bet grizau pas mama i siaulius ir mugej net 5 baltu bateliu (basuciu) poros vienoj vietoj buvo - trys is ju mano kojytei buvo kaip tik, tai vienus nusipirkau uz 80Lt - odiniai ir ant dezutes parasyta, kad italiski (jei tiketi etiketemis). siaip i muges daug kas prekes is gariunu perpardavineti vezasi, tai gal ir gariunuose butu galima batuku 35 ismieros rasti (nu, bet as neradau)
Atsakyti
Šiandien ryte buvau gariūnuose.... labai smarkiai į tas sukneles neįsižiūrėjau, bet kiek praėjau tai doh.gif doh.gif doh.gif
Tortai, užuolaidos, neskoningos gėlės, blizgučiai, pamarginimai... O šalia kabančios a la pamergių- svočių suknelės tai išvis ph34r.gif Viena moteriškė matavosi tokią pūstą, samaninę, blizgančią su korsetu. Šalia pardavėjos kaip visada - UOOOj, kaip jums tynka, kaip atrodot, medžiaga niplyštanti, niedeganti, nidylanti!!! Visa mano giminė tik tokias sukneles nišioja, tik PYYYRKIT! Taip ir norėjosi pasimetusiai pirkėjai pasakyt, kad neštų kudašių iš ten, ir kuo greičiau, kol nepadarė lemtingos klaidos ir neapsijuokė prieš visą giminę. Bet nedrįsau... Juk dėl skonio nesiginčijama... ax.gif
p.s. bet vestuvėms tinkamų batelių ten tikrai įmanoma surasti rolleyes.gif
Atsakyti
as niekur nerandu baltu bateliu, jauciu i gariunus reikes vaziuoti g.gif doh.gif
Atsakyti