Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

aš totaliai pakeičiau nuomonę apie vestuvines suknias Gariūnuose
doh.gif doh.gif

Kai pirmą kartą buvau ten, buvau nemačiusi suknių salonuose...tai buvo gražios visai gariūnines....nu bet kai nuėjau praeitą savaitę į salonus pažiūrėt kas gero yra.....ir po to vėl į Gariūnus nuvariau, tai man ten baisinės doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nu mergaitės žadam ir mes su brangiausiuoju palėkt iki tų Gariūnų (aš tai dar nei karto nesu ten buvus per savo gyvenimėlį blush2.gif ) Tik dar neaišku ar šį ar kitą savaitgalį. Pažiūrėsim kas ten gero ir negero biggrin.gif
Reikia ir kostiumo, ir batų abiems, ir visų priedų prie kostiumo, ir kojinių sakiau reiks paieškot su limpančiais galais. Ir dar papuošimų automobiliams... Nu vienu žodžiu reikia daug visko, tik neaišku ką ten dar rasim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2005 06 27, 10:14)
aš totaliai pakeičiau nuomonę apie vestuvines suknias Gariūnuose
doh.gif  doh.gif

Kai pirmą kartą buvau ten, buvau nemačiusi suknių salonuose...tai buvo gražios visai gariūnines....nu bet kai nuėjau praeitą savaitę į salonus pažiūrėt kas gero yra.....ir po to vėl į Gariūnus nuvariau, tai man ten baisinės doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

O taip gincejaisi tongue.gif del tu sukneliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 06 29, 10:31)
Nu mergaitės žadam ir mes su brangiausiuoju palėkt iki tų Gariūnų (aš tai dar nei karto nesu ten buvus per savo gyvenimėlį blush2.gif ) Tik dar neaišku ar šį ar kitą savaitgalį. Pažiūrėsim kas ten gero ir negero biggrin.gif
Reikia ir kostiumo, ir batų abiems, ir visų priedų prie kostiumo, ir kojinių sakiau reiks paieškot su limpančiais galais. Ir dar papuošimų automobiliams... Nu vienu žodžiu reikia daug visko, tik neaišku ką ten dar rasim biggrin.gif

Rasit daug visko ax.gif tik reikia gerai paieskot nes kai kur kainos uzkeltos labai o daiktas visai tokios sumos nevertas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 06 29, 11:47)
Rasit daug visko  ax.gif tik reikia gerai paieskot nes kai kur kainos uzkeltos labai o daiktas visai tokios sumos nevertas doh.gif

Pirmąkart važiuojant bijau, kad nepasiklystumėm tarp gausybės prekių biggrin.gif
Atsakyti
Nepirkit tik pamatę vienoj vietoj, pirma apeikit visur, paskui žiūrėkit, kur pigiau. Vakar batų ieškojau, tokie patys vienoj vietoj 120lt kitoj 90lt, 30lt skirtumas nemažas manau.
Atsakyti
QUOTE(studente @ 2005 06 29, 15:59)
Nepirkit tik pamatę vienoj vietoj, pirma apeikit visur, paskui žiūrėkit, kur pigiau. Vakar batų ieškojau, tokie patys vienoj vietoj 120lt kitoj 90lt, 30lt skirtumas nemažas manau.

Aha pritariu drinks_cheers.gif as kol ka nor issirenku tai tris kartus turgu apeinu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sally: 29 birželio 2005 - 15:11
O tai jūs spėjat per vieną dieną turgų 3 kartus apeit? g.gif
Kiek įsivaizduoju tai jis nemažas turėtų būt?
Sorry už kvailokus klausimus, nesu dar buvus Gariūnuose tai tik iš kalbų apie juos žinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 06 29, 16:46)
O tai jūs spėjat per vieną dieną turgų 3 kartus apeit?  g.gif
Kiek įsivaizduoju tai jis nemažas turėtų būt?
Sorry už kvailokus klausimus, nesu dar buvus Gariūnuose tai tik iš kalbų apie juos žinau biggrin.gif

Nes as neziurineju vieno daikto po pusvalandi ir visada ieskau tokio daikto kuris man labai patiktu ir jo nebutu kiekviename kampe blush2.gif prisimenu kai ieskojau zieminiu batu tai su busimoju tris katrus visus gariunus apejome ir galu gale nieko nenupirkome doh.gif nes jis pavargo belakstydamas is paskos ax.gif
vat dabar tokius batelius sau nupirkau,nieko ypatingo,nes tada nebuvo is ko rinktis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sally: 29 birželio 2005 - 16:02
Tavo batukus jau mačiau batelių temoj. Man tai jie labai gražučiai tik deja kulnas aukštas man būtų verysad.gif Visada kai negali tai ir norisi to ko negali. Mano koja neatlaiko tokio kulno doh.gif ir visada sutinsta blink.gif Tai ieškosiu kokių nors žemesnių.
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 06 29, 17:05)
Tavo batukus jau mačiau batelių temoj. Man tai jie labai gražučiai tik deja kulnas aukštas man būtų verysad.gif Visada kai negali tai ir norisi to ko negali. Mano koja neatlaiko tokio kulno doh.gif ir visada sutinsta blink.gif Tai ieškosiu kokių nors žemesnių.

Tai be vargo rasi nes bateliu ant mazu kulniuku olabai daug ir labai graziu thumbup.gif tik as dar ieskojau kad kulnas ir padas balti butu nenorejau juodo kulniuko blush2.gif
Atsakyti
mes ir žadam šį savaitgalį varyti į Gariūnus, tik kad oras geras būtų g.gif
Atsakyti