Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Lexusia @ 2005 06 15, 09:48)
Panos, gal žinote ar Lenkijos turguose didžiuosiuose prekiauja sukniomis vestuvinėmis??
prieš metus buvau Belystoke, tai mačiau nemažai suknių turguj, kaži kaip dabar? gal buvote, žinote?

yra menazai ju, bet nieko gero, nors g.gif skonis ne brolis tongue.gif
Atsakyti
Jeigu dar grįžtume prie Gariūnų.......
nu tikrai nesuprantu kas ten gali pirkti vestuvines suknias. Gal visos gražios jau išpirktos, bet tas kurias mačiau šį savaitgalį, tai blink.gif . Nu tikras pravalas! Kostiumų pasirinkimo irgi nebuvo. Gal juodą ir būtų galima nusipirkti, bet mums reikėjo rusvo, tai bėda....
Atsakyti
Mano pamergyte Gariunuose nusipirko basutes uz 130 lt, thumbup.gif kurios Akropolio vienoj is parduotuviu kainuoja 190 Lt. blink.gif Tai apie ka mes kalbame.
Yra ir Gariunuose geru prekiu, tik reikia daugiau pasivaikscioti ir moketi atsirinkti.
Atsakyti
wub.gif
QUOTE(Sally @ 2005 06 15, 10:53)
Kadangi mano giminaiciai gyvena lenkijoj ir mes daznai susiskambinam ir susirasinejam tai patikek pas juos ten visko yra ir kainos nepaliginti su musu



Sally, būk draugas pasakyk kokiame mieste turguj tų suknių yra??
Bu aš lėksiu kažkada į Leniją, tai tuo pačiu užsukčiau
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2005 06 15, 12:00)
Jeigu dar grįžtume prie Gariūnų.......
nu tikrai nesuprantu kas ten gali pirkti vestuvines suknias. Gal visos gražios jau išpirktos, bet tas kurias mačiau šį savaitgalį, tai blink.gif . Nu tikras pravalas! Kostiumų pasirinkimo irgi nebuvo. Gal juodą ir būtų galima nusipirkti, bet mums reikėjo rusvo, tai bėda....


na tada iseitu, kad kas gali nuomotis salonuose, nes tokias pat suknutes maciau si savaitgali gariunuose kokios idetos Madonoj ant lango.
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2005 06 15, 13:05)
wub.gif
Sally, būk draugas pasakyk kokiame mieste turguj tų suknių yra??
Bu aš lėksiu kažkada į Leniją, tai tuo pačiu užsukčiau

Jie tai varsuvoi apsipirkinejanes ten gyvena biggrin.gif beje ten ir parduotuvese daug pigesnes sukneles negu pas mus tai dar ir ten gali aki uzmest mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galite kas nors pasakyti ar galima rasti ten gražių batelių savo vestuvėms? Ir dar norėčiau paklausti kada didžiausias tas turgus būna, nes nesu iš Vilniaus? Labai labai ačiū tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(purlina @ 2005 06 22, 09:38)
Gal galite kas nors pasakyti ar galima rasti ten gražių batelių savo vestuvėms? Ir dar norėčiau paklausti kada didžiausias tas turgus būna, nes nesu iš Vilniaus? Labai labai ačiū  tongue.gif

Kad turgus tai ten kasdien, bet didziausias turbut kaip visad sestadieni...
o man gariunai patinka, tik reik moket ieskot. jei perki brangia preke daznai ji buna gera, o uz 20lt niekur nereikia nieko noret.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 06 12, 23:13)
o kur ten tokiom prekiauja?nes kazkaip kiek buvau paskutiniu metu nemaciau smile.gif

iejus pro centrini iejima i kaire ir turetu matytis biski paejus.
Atsakyti
Mergaites sakykit, o keliaraisti as gariunuose gausiu?
Atsakyti
QUOTE(deimule @ 2005 06 26, 00:43)
Mergaites sakykit, o keliaraisti as gariunuose gausiu?

Yra ten kur pedelnes parduoda biggrin.gif
Atsakyti
Na man suknelės wetuwibnės gariūnuose ir labai nepatiko, kaškaip nuomo salonuose ikrai gražesnių yra. bet čia tik mano nuomonė, galbūty kitom tos suknelės bus gražios, tiesiog skonio reikalas.
Atsakyti