Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Redike, kur tu ten erotikos matei? aš ir noriu biggrin.gif Nors turguj turbūt kokybė baisi
[/quote]
Mačiau ten po stogais, kur anksčiau pardavinėjo iš mašinų, dabar apdengta ir padaryta po stogais (tiesa, tik ten ir tespėjau apeiti, pavaikščiojusi gal ir daugiau ko būčiau radusi).
Paieškojusi gali rasti ir kokybės. Kadangi erotiškų drabužėlių kasdien nenešiosiu, tai man svarbiausia, kad sex atrodytų ir siūlai visur nesitampytų. Žodžiu, išsirenki daiktą ir nuo iki apžiūri tongue.gif
Atsakyti
Na, šiandien buvau turguje. Pirkau apatinius. Krūvą po du litus prisipirkau.
Kadangi artėja vestuvės ir būsiu pamergė apžvelgiau sukneles bei kitus jaunosios daiktus.
Neskonybė baisi.
Atsakyti
[quote=Redike,2005 05 26, 18:01]
Redike, kur tu ten erotikos matei? aš ir noriu biggrin.gif Nors turguj turbūt kokybė baisi
[/quote]
Mačiau ten po stogais, kur anksčiau pardavinėjo iš mašinų, dabar apdengta ir padaryta po stogais (tiesa, tik ten ir tespėjau apeiti, pavaikščiojusi gal ir daugiau ko būčiau radusi).
Paieškojusi gali rasti ir kokybės. Kadangi erotiškų drabužėlių kasdien nenešiosiu, tai man svarbiausia, kad sex atrodytų ir siūlai visur nesitampytų. Žodžiu, išsirenki daiktą ir nuo iki apžiūri tongue.gif
[/quote]

tai ten po stogais normaliausios prekes, kiek as ten praktikos turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 26, 18:51)
Na, šiandien buvau turguje. Pirkau apatinius. Krūvą po du litus prisipirkau.
Kadangi artėja vestuvės ir būsiu pamergė apžvelgiau sukneles bei kitus jaunosios daiktus.
Neskonybė baisi.

Va ir aš galvoju, kad tikrai nėra į ką žiūrėt, keli tik modeliai ir spalvos. ir dauguma tokių bobiškų, nu net nežinau. Aš tai nusipirkau vieną tokią bordava, bet greičiausiai ją rengsis mama, aš ieškosiu kažko šviesesnio.
Atsakyti
Ieskojau siandien vestuviniu bateliu-basuciu.Tai tokiu kokiu noriu - neradau. Bet siaip yra graziu (bet tik ne prie vestuviniu prekiu, o ten po stogais), ir daugiausia baltu. O mano suknele sampano spalvos, tai sunku buvo ka nors isrinkti. Be to prie tu batu zmoniuuuu kiek daug, tai nera kur ilisti net pasiziureti...
Mano vyrelis dar nelabai suprato kodel man netinka juodas kulnas, ar zalia blizganti sage, tai vos neverkiau, kaip pikta buvo. Issitraukus medziagos gabaleli dejau prie batu, o jis man sako kad cia balta spalva ir viskas, dar pradejo pardavejo klausti, kokia cia spalva, tas sako balta. nu tai siaubiakas kazkoks.
uztat nusipirkau maudymuka. Ieskojau jau nuo pavasario per visas parduotuves, o vat Gariunuose radau... smile.gif
Atsakyti
sveikos panikes.
cia del sukneles nuomos as, gal ir jus esate su tuo susidurusios.
tokiam vienam salone vilniuje issirinkau suknele, iki vestuviu dar 3 menesiai, o as jos jau nebenoriu! kitur radau grazesne... beda ta, kad tame nuomos punkte palikom 100 LT uzstata, kad iki mano dienos tos sukneles niekam nenuomos. kaip manot, jei atsisakyciau ta suknele nuomotis, pinigelius atgauciau? ar tex su ta, kuri man NEBEPATINKA tuoktis?... visgi 100 lituku, gaila butu...
Atsakyti
QUOTE(Ugnisss @ 2005 05 30, 00:48)
sveikos panikes.
cia del sukneles nuomos as, gal ir jus esate su tuo susidurusios.
tokiam vienam salone vilniuje issirinkau suknele, iki vestuviu dar 3 menesiai, o as jos jau nebenoriu! kitur radau grazesne... beda ta, kad tame nuomos punkte palikom 100 LT uzstata, kad iki mano dienos tos sukneles niekam nenuomos. kaip manot, jei atsisakyciau ta suknele nuomotis, pinigelius atgauciau? ar tex su ta, kuri man NEBEPATINKA tuoktis?... visgi 100 lituku, gaila butu...


ne neatgausi, nebent imsi kita suknia is to pacio salono, tai gali palikti ta pati uzstata
Atsakyti
QUOTE(Ugnisss @ 2005 05 29, 23:48)
sveikos panikes.
cia del sukneles nuomos as, gal ir jus esate su tuo susidurusios.
tokiam vienam salone vilniuje issirinkau suknele, iki vestuviu dar 3 menesiai, o as jos jau nebenoriu! kitur radau grazesne... beda ta, kad tame nuomos punkte palikom 100 LT uzstata, kad iki mano dienos tos sukneles niekam nenuomos. kaip manot, jei atsisakyciau ta suknele nuomotis, pinigelius atgauciau? ar tex su ta, kuri man NEBEPATINKA tuoktis?... visgi 100 lituku, gaila butu...


Sveika, dėl suknelės nuomos tai netikėk,kad jos tavo suknelės niekam nenuomuoja. Man taip pat buvo , kai liko 2 savaitės iki vestuvių nuvažavau pasimatuoti savo suknytes(man taip pat sakė jos niekam nenuomos iki mano vestuvių), o kai as ja pamačius išsigandau doh.gif , pageltus suknytės apačiai atsilenkus ir t.t... Ir atsisakiau suknytės ir man negražino pinigelių net 200 litų. Bet aš nusipirkau nauja balta suknyte ir labai labai patenkita buvau rolleyes.gif per savo vestuves , kad neimiau tos sukneles is nuomos punkto. Sėkmės tau ir būk pati gražiause per savo vestuves. mirksiukas.gif
Atsakyti
man atdodo, kad vestuviu diena svarbesne gera nuotaika ir pasitenkinimas savimi, nei -100lt. Jei nepatinka, tai ir nesinuomok, bet pinigeliu tikrai negrazins ax.gif
Atsakyti
vaje, naomi, tu mane išgąsdinai, tau jau dabar bijodama eisiu savo suknelės prieš vestuves pažiūrėti. o Naomi, kokiame salone tu nuomavaisi?
Atsakyti
QUOTE(Ugnisss @ 2005 05 29, 23:48)
sveikos panikes.
cia del sukneles nuomos as, gal ir jus esate su tuo susidurusios.
tokiam vienam salone vilniuje issirinkau suknele, iki vestuviu dar 3 menesiai, o as jos jau nebenoriu! kitur radau grazesne... beda ta, kad tame nuomos punkte palikom 100 LT uzstata, kad iki mano dienos tos sukneles niekam nenuomos. kaip manot, jei atsisakyciau ta suknele nuomotis, pinigelius atgauciau? ar tex su ta, kuri man NEBEPATINKA tuoktis?... visgi 100 lituku, gaila butu...

Na, nebent tam pačiam salone, kaip rašė kate0, išsirinksi kokią kitą suknelę, tai tą užstatą užskaičiuos. Arba dar kitas variantas - jei atvesi kokią kitą draugę, kuri iš jų nuomuotųsi tai dienai (o gal ir kitai datai?) suknelę, tai tada jau jai užskaičiuotų tą tavo užstatą, o jūs tarpusavyje jau atsiskaitytumėte.
Atsakyti
QUOTE(Ugnisss @ 2005 05 29, 22:48)
sveikos panikes.
cia del sukneles nuomos as, gal ir jus esate su tuo susidurusios.
tokiam vienam salone vilniuje issirinkau suknele, iki vestuviu dar 3 menesiai, o as jos jau nebenoriu! kitur radau grazesne... beda ta, kad tame nuomos punkte palikom 100 LT uzstata, kad iki mano dienos tos sukneles niekam nenuomos. kaip manot, jei atsisakyciau ta suknele nuomotis, pinigelius atgauciau? ar tex su ta, kuri man NEBEPATINKA tuoktis?... visgi 100 lituku, gaila butu...

tikrai uzstato negrazins, juk tam ir yra jis vadinamas užstatu.Jei tu radai grazesne ir labiau patinka tai ir nuomokis ta kita, tik ziurek kad po to vel nuejusi i kita salona nerastum dar grazesnes smile.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti