Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Laba diena,

Pastebėjau, kad daug jaunavedžių ieško prekių Gariūnų turguje. Šiame turguje daugelis įsigyja svarbių vestuvinių pirkinių (vest. suknelės, proginės suknelės, kostiumai, batai ir t.t). Manau, verta padiskutuoti, kokia turguje prekių kokybė, kainos ir kur šiame dideliame turguje rasti norimas prekes.
Atsakyti
Vestuvines sukneles šiame turguje galima rasti:
įėjus pro centrinius vartus reikia pasisukti į kairę pusę ir eiti iki galo (iki taip vadinamo senojo turgaus).

Šiame plote rasite apie 5 vestuvinių suknelių pardavimo taškus. Suknelių kainos svyruoja nuo 350 iki ~700 Lt (gali būti ir brangesnių, bet aš neužtaikiau smile.gif). Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad vienose vietose suknelių kainas sako be pasijonio (lankų), kitose kainos nurodomos su pasijoniu (lankais). Jei Jums nepatinka, kad suknelės pasijonio lankai persimato, galima ten įsigyti papildomą vieno sluoksnio storesnės medžiagos pasijonį (~25 Lt).

Vestuvinių suknelių pardavimo vietose galima įsigyti šiuos priedus:
nuometus (nuo 35 Lt)
pirštines-rankovytes (nuo 35Lt)
galvos papuošimus (gėlytės, karūnėlės).

Šioje turgaus dalyje galima rasti ir papuošimų mašinoms.
Atsakyti
QUOTE(xxxjolantaxxx @ 2005 05 03, 11:00)
Vestuvines sukneles šiame turguje galima rasti:
įėjus pro centrinius vartus reikia pasisukti į kairę pusę ir eiti iki galo (iki taip vadinamo senojo turgaus).

Šiame plote rasite apie 5 vestuvinių suknelių pardavimo taškus. Suknelių kainos svyruoja nuo 350 iki ~700 Lt (gali būti ir brangesnių, bet aš neužtaikiau smile.gif). Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad vienose vietose suknelių kainas sako be pasijonio (lankų), kitose kainos nurodomos su pasijoniu (lankais). Jei Jums nepatinka, kad suknelės pasijonio lankai persimato, galima ten įsigyti papildomą vieno sluoksnio storesnės medžiagos pasijonį (~25 Lt).

Vestuvinių suknelių pardavimo vietose galima įsigyti šiuos priedus:
nuometus (nuo 35 Lt)
pirštines-rankovytes (nuo 35Lt)
galvos papuošimus (gėlytės, karūnėlės).

Šioje turgaus dalyje galima rasti ir papuošimų mašinoms.

kažin ar yra ten normalių vestuvinių suknelių ir ar kas nors jas ten tokias perka? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 03, 11:07)
kažin ar yra ten normalių vestuvinių suknelių ir ar kas nors jas ten tokias perka? g.gif  g.gif  g.gif


Man suknelės pasirodė normalios. Bet aš nesu buvusi gerame nuomos salone, todėl negaliu palyginti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxjolantaxxx @ 2005 05 03, 11:12)
Man suknelės pasirodė normalios. Bet aš nesu buvusi gerame nuomos salone, todėl negaliu palyginti  blush2.gif

idomu idomu g.gif
Atsakyti
as ten pirkau vakarine suknute ir nuejus i svente atrodziau daug graziau nei kitos kurios nuomavosi brangiuose salonuose arba pirko brangioje parduotuveje, beja kaina buvo 90lt.
Atsakyti
beja, gal zinote kainas karubneliu, kaspinu,masinu papuosimu kainas ir panašiai.Ačiū

QUOTE(xxxjolantaxxx @ 2005 05 03, 13:00)
Vestuvines sukneles šiame turguje galima rasti:
įėjus pro centrinius vartus reikia pasisukti į kairę pusę ir eiti iki galo (iki taip vadinamo senojo turgaus).

Šiame plote rasite apie 5 vestuvinių suknelių pardavimo taškus. Suknelių kainos svyruoja nuo 350 iki ~700 Lt (gali būti ir brangesnių, bet aš neužtaikiau smile.gif). Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad vienose vietose suknelių kainas sako be pasijonio (lankų), kitose kainos nurodomos su pasijoniu (lankais). Jei Jums nepatinka, kad suknelės pasijonio lankai persimato, galima ten įsigyti papildomą vieno sluoksnio storesnės medžiagos pasijonį (~25 Lt).

Vestuvinių suknelių pardavimo vietose galima įsigyti šiuos priedus:
nuometus (nuo 35 Lt)
pirštines-rankovytes (nuo 35Lt)
galvos papuošimus (gėlytės, karūnėlės).

Šioje turgaus dalyje galima rasti ir papuošimų mašinoms.

cry.gif tongue.gif unsure.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
karūnėlių kaina apie 40 Lt
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 03, 11:07)
kažin ar yra ten normalių vestuvinių suknelių ir ar kas nors jas ten tokias perka? g.gif  g.gif  g.gif



Žiūrint ką kas laikot "normalia"...
Aš prieš daugiau nei metus pirkau savo vestuvinę Gariūnuose.
Gana kukli, be rankovių, ilga, platėjanti... ne tortas... + šąlis. Nežinau kokia ten medžiaga... tokia standoka, pasiuvinėta smulkiom gėlytėm tokiais pat kaip suknelė siūlais... siaip tai neturiu supratimo apie medžiagas ax.gif Mokėjau 250Lt Pirkau ten, kur parduoda progines sukneles i kaire nuo pagrindinio įėjimo.
Man labai patiko ir tiko, manau, atrodžiau laaaabai gražiai mirksiukas.gif

Sesei žiūrėjom šį pavasarį... tai nieko gero nemačiau, kažkaip "senovinės tortinės" vyrauja ir dar kaina - kai paklausi, sako nuo 200 iki 500, bet pigesnės kaip už 450 mums neparodė g.gif Diduma, kurias bandė matuotis, pasiūtos 180 ir didesniam ūgiui, sesutė 160... tai kai uždės lankus (visas ilgis į plotį išsikeroja)... pati ir prapuola biggrin.gif biggrin.gif

O vakarinės kartą reikėjo tai irgi gariūnuose pirkau... Mokėjau 110, bet thumbup.gif suknutę nusipirkau, moteriškės vis klausinėjo pas ką siuvausi, neprisipažinau blush2.gif (nelygis prieš fifas buvo, nors, įtariu, kai kurių irgi Gariūniniam salone "siūta":D)

Tai tokie mano asmeniniai pastebėjimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolyta: 03 gegužės 2005 - 14:56
Nu bet reikia į tuos Gariūnus nulėkti, kad ir ne suknelės, bent jau batelių, girdėjau jų ten irgi ir gražių ir pigių yra... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 05 03, 14:43)
Nu bet reikia į tuos Gariūnus nulėkti, kad ir ne suknelės, bent jau batelių, girdėjau jų ten irgi ir gražių ir pigių yra... g.gif

jop reik vaziuot i gariunus ir pasidairyti, ko ten gero yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 03, 12:07)
kažin ar yra ten normalių vestuvinių suknelių ir ar kas nors jas ten tokias perka? g.gif  g.gif  g.gif

As tai tokios nuomones,kad normaliu vestuviniu sukneliu gariunuose nera schmoll.gif nuvaziavau viena karta ir isvaziavau pasibaisejusi.Tipiskos uzpraeito amziaus suknios,bobiskos kazkokios doh.gif man pasirode nieko ipatingo ar verto demesio ten nera schmoll.gif schmoll.gif
Na gal bateliu pasirinkimas ten ir didesnis,taip pat ir su kasdienine apranga,nezinau,man taip atrodo,bet su vestuvinem sukniom tai nekas yra dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sally: 03 gegužės 2005 - 18:09