Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

sveikutes,
o ka zinote apie "Eziuku" grupe ir aukletojas. mes nuo pirmadienio ten eisim, butu smagu kazka isgirsti ir apie ta grupe...
Atsakyti
QUOTE(Birgitte @ 2007 08 31, 15:29)
sveikutes,
o ka zinote apie "Eziuku" grupe ir aukletojas. mes nuo pirmadienio ten eisim, butu smagu kazka isgirsti ir apie ta grupe...


mes nuo pirmadienio ten eisim unsure.gif Auklėtoją tai aš pažstu, maloni labai. Jei grupių nemaišau smile.gif Ten mažiukai, ane?
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2007 08 31, 14:53)
mes nuo pirmadienio ten eisim  unsure.gif Auklėtoją tai aš pažstu, maloni labai. Jei grupių nemaišau smile.gif Ten mažiukai, ane?

taip, ten lopselis. Kalbi gal apie Ana? man viena tokia tamsi aukletoja taip prisistate, irgi pasirode maloni. Vadinasi musu vaikiukai bus vienoje grupeje mirksiukas.gif drinks_cheers.gif Kiek zinau penktadieni planuojamas klases susirinkimas, susipazinsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Birgitte @ 2007 08 31, 16:03)
taip, ten lopselis. Kalbi gal apie Ana? man viena tokia tamsi aukletoja taip prisistate, irgi pasirode maloni. Vadinasi musu vaikiukai bus vienoje grupeje mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif  Kiek zinau penktadieni planuojamas klases susirinkimas, susipazinsim smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tikrai ta pati thumbup.gif Mano zuikutis bus vienas iš mažiausiu, tai biški neramu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sadi: 31 rugpjūčio 2007 - 16:53
"Ežiukų" grupeje ir as dirbsiu smile.gif Susipazinsime pirmadieni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2007 08 31, 18:08)
"Ežiukų" grupeje ir as dirbsiu smile.gif Susipazinsime pirmadieni smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif maniške tėvelis vedžios pirmą savaitę cool.gif
Atsakyti
Kaip matau ir daugiau yra cia rasiussiu mamyciu kurios ves savo vaikucius i eziuku grupe mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2007 08 31, 16:53)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Tikrai ta pati  thumbup.gif Mano zuikutis bus vienas iš mažiausiu, tai biški neramu  unsure.gif


tikrai dar mazute, bet ir mano Domukas tik 1,8 m ax.gif Pas mane irgi bus ivairiai, vedzios visi kas gales, nes man darbe jau 8 val. reikia buti. vakar darbe paprasiau, kad bent 3 dienas leistu man neateit laiku, bijau is karto nuvesti ir palikti...mamyciukas jis pas mane biggrin.gif


QUOTE(Eugute @ 2007 08 31, 17:08)
"Ežiukų" grupeje ir as dirbsiu smile.gif Susipazinsime pirmadieni smile.gif

labai malonu 4u.gif Dvi aukletojas as maciau. tik vienos, kuri puse etato dirbs ne...tai gal; jus kaip tik ta aukletoja ir busite? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Birgitte @ 2007 09 01, 10:19)
tikrai dar mazute, bet ir mano Domukas tik 1,8 m  ax.gif Pas mane irgi bus ivairiai, vedzios visi kas gales, nes man darbe jau 8 val. reikia buti. vakar darbe paprasiau, kad bent 3 dienas leistu man neateit laiku, bijau is karto nuvesti ir palikti...mamyciukas jis pas mane  biggrin.gif
labai malonu  4u.gif Dvi aukletojas as maciau. tik vienos, kuri puse etato dirbs ne...tai gal; jus kaip tik ta aukletoja ir busite?  smile.gif

ne, as ta kuria matete kartu su aukletoja Ana smile.gif pirmadieni bus ir ta nauja aukletoja smile.gif
Atsakyti
nu va, maniškė irgi keliaus į Ežiukų grupę biggrin.gif mačiau sąrašus, ten su gimimo datomis surašyta, tai maniškė prie vyresnių grupėje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2007 09 01, 15:25)
nu va, maniškė irgi keliaus į Ežiukų grupę  biggrin.gif mačiau sąrašus, ten su gimimo datomis surašyta, tai maniškė prie vyresnių grupėje  ax.gif


siandien matemes mirksiukas.gif manau neimanoma musu nepamatyti, kai toks skausmingas issiskyrimas su Dominyku...Zinot mergaites, siandien net verkiau isejus, neatlaikiau...niekada negalvojau, kad tai jis prie manes prisirises gali buti...Eugute, aciu jums abiems labai, kad rupinates mano maziuku 4u.gif man jus abi patinkate 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birgitte: 04 rugsėjo 2007 - 19:51
QUOTE(Birgitte @ 2007 09 04, 20:50)
siandien matemes mirksiukas.gif  manau neimanoma musu nepamatyti, kai toks skausmingas issiskyrimas su Dominyku...Zinot mergaites, siandien net verkiau isejus, neatlaikiau...niekada negalvojau, kad tai jis prie manes prisirises gali buti...Eugute, aciu jums abiems labai, kad rupinates mano maziuku 4u.gif man jus abi patinkate 4u.gif

viskas tikrai susitvarkys smile.gif aisku skaudu matyti ar girdet savo vaika verkianti, bet cia adaptacija, vieniems ji lengvesne kitiems sunkesne...As ta pati patyrus esu wink.gif
Atsakyti