Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras dialogas čia gavos lotuliukas.gif

Galiu pasakyt - kad kiek žmonių - tiek nuomonių... ax.gif Man asmeniškai - Audronė (fizinio lavinimo būrelio vadovė) - super thumbup.gif Mes jau nebepriklausom darželiui - bet vis tiek lankom jos ritminių šokių būrelį ir esam labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi patinka šis darželis.Gal dėl to,kad kituose nebuvę ax.gif Šitą lankė dičkė,lanko sūnus ir mažiukę ten užrašėm tongue.gif Vis tik tokios auklėtojos,kokia buvo pati pirmoji vyresnėlės neteko sutikti.Rasa jos vardas,gaila,kad jau senai nebedirba čia verysad.gif Vaikai namo nenorėdavo eiti,apsikabinę ją vaikščiodavo thumbup.gif Labai jau ji mokėjo su vaikiukais elgtis smile.gif
Apie Audronę irgi nieko blogo negaliu pasakyti.sūnus sporto būrelį lanko,tai labai patenkintas thumbup.gif
O lauke man atrodo auklėtojos visur plepa tarp savęs,juk vaikai patys su savim užsiėmę,o ir joms reikia atsipūsti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
x failai,2007 01 13, 13:36
O lauke man atrodo auklėtojos visur plepa tarp savęs,juk vaikai patys su savim užsiėmę,o ir joms reikia atsipūsti mirksiukas.gif

Taip, atsipūsti tikrai reikia. Bet nevisada auklėtojos tuščiai pliurpia. Lauke, būrelyje, dažnai aptariami renginiai, programėlės, dokumentacijos tvarkymas ir kiti, su vaikais tiesiogiai nesusiję, bet privalomi darbai.
Atsakyti
O as iki siol buvau pacios geriausios nuomones apie si darzeli iki vakar dienos unsure.gif Labai gaila kad teko taip stipriai nusivilti lig siol nesuprantu, negaliu pasakyti kas ivyko, kad nekentetu mano mazute taciau aukletoja dure i pacia skaudziausia vieta, o be to suzinojau kad mano vaikas aptarinejamas beveik visose grupese manau taip negalima be to kai kalbama visiskai priesingai nei sakoma man verysad.gif
Labai gaila, taciau dar paziuresiu kaip bus toliau ir jai nieks nesikeis reiks keisti darzeli. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 01 17, 14:10)
O as iki siol buvau pacios geriausios nuomones apie si darzeli iki vakar dienos  unsure.gif Labai gaila kad teko taip stipriai nusivilti lig siol nesuprantu, negaliu pasakyti kas ivyko, kad nekentetu mano mazute taciau aukletoja dure i pacia skaudziausia vieta, o be to suzinojau kad mano vaikas aptarinejamas beveik visose grupese manau taip negalima be to kai kalbama visiskai priesingai nei sakoma man  verysad.gif
Labai gaila, taciau dar paziuresiu kaip bus toliau ir jai nieks nesikeis reiks keisti darzeli. verysad.gif

Kaip jūsų reikaliukai g.gif

O man pradeda nepatikt,kad žiemą labai retai veda vaikučius į lauką g.gif Dabar daugelyje grupių vėjaraupių karantinas,bet juk yra ir jau pasveikusių grupių.Vienintelė grupė,kuri praktiškai visada lauke,tai patys mažiausieji.
Atsakyti
Suintrigavot mane su tuo darželiu, neįsivaizdavau, kad kur nors nuo metukų leliukus priima unsure.gif
O dar nevaikštančius irgi priima?
Ir koks ten mažųjų racionas? Negi visus tais šniceliais maitina? Na maniškė dar tik 3 dantis turi, tai kaži kaip ten su tais šniceliais būtų g.gif
Sunku man įsivaizduoti, kaip reiktų savo pupą daržely palikti unsure.gif , ale kad su auklėm visai problematiška mūsų kaime doh.gif
Atsakyti
QUOTE
kliuska,2007 02 22, 15:56
O dar nevaikštančius irgi priima?
Būtina sąlyga, kad vaikas vaikščiotų ir pageidautina, kad dieną miegotų 1 kartą.

QUOTE
Na maniškė dar tik 3 dantis turi, tai kaži kaip ten su tais šniceliais būtų  g.gif
Mažokai g.gif , bet kaip nors pamaitintų mirksiukas.gif .

QUOTE
Sunku man įsivaizduoti, kaip reiktų savo pupą daržely palikti  unsure.gif
Ką darysi, kai aplinkybės verčia verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(x failai @ 2007 02 16, 23:40)
Kaip jūsų reikaliukai g.gif

O man pradeda nepatikt,kad žiemą labai retai veda vaikučius į lauką g.gif Dabar daugelyje grupių vėjaraupių karantinas,bet juk yra ir jau pasveikusių grupių.Vienintelė grupė,kuri praktiškai visada lauke,tai patys mažiausieji.

Viskas ciki thumbup.gif ir toliau zaviuosi siuo darzeliu, pasisnekejom viskas issisprende blush2.gif
Na nepasakyciau kad tik patys maziausi g.gif kiek esu maciusi tai didesni irgi pastoviai lauke,na negaliu tvirtinti kad kiekviena diena, bet kiek zinau tai sesute kontruoliuoja labai vedima i lauka, nu ta prasme vesti i lauka butina ax.gif o ir pazystamu turiu kuriu lelkos jau nemazi ir tikrai i lauka vedami g.gif Bet jai lauke stiprokas saltukas manyciau gal ir geriau kad neveda, nezinau man kai amziais salta o maziuliukams gi dar labiau nors ir prirengti ale veidukas jiem sala wub.gif
Atsakyti
Laba diena,
norejau pasitikslinti, nuo keliu val dirba sis darzelis, nes vyras sake, kad nuo 7.00, mes irgi nuo rusejo 1d suoliuosim wink.gif aciu.
Atsakyti
Yra grupės, dirbančios 7.30-18.00, 7.00-19.00 ir savaitinės mirksiukas.gif . Kokios galimybės pakliūti į vieną ar kitą grupę, reikia teirautis direktorės.
Atsakyti
labai aciu ax.gif
Atsakyti
Nojus pradejo eiti praejusia savaite. Esu labai patenkinta. Vaiku rupinasi. Po pirmos dienos priprato. Jokiu bedu. Aukletojos malonios. Uzsiemimu pakanka. O jam tik si savaitgali bus 2 metai. Noju ziurejo prosenele. Tai nei ant puoduko, nei pats valgyti... O dabar jau pradeda. Sako: "As pats". smile.gif
Atsakyti