Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Beiker @ 2009 09 09, 11:42)
O gal kas galit papasakot ka ten lopselinukams duoda pietu valgyt? Parsivedziau savo maze, sake buvo labai gera, viska suvalge, bet nepaklausiau koki ten pietus buna, tai net ir nezinau ka mano vaikas valge  doh.gif
Ir dar, gal kas gali paskayti, ka vaiaki veikia ryte per ryto rata? Viskas taip idomu po pirmos dienos, bet kazkokia issiblaskius esu, nieko nepaklausiau  doh.gif


sveiki, ka valgo tai buna parasyta kasdien, siandien ryte kose valge ir po sureli lopselinukai, o pietu nzn. man rodos pazaidzia ir eina i lauka.
Papildyta:
QUOTE(rasiuxxx @ 2009 09 08, 20:23)
Sveikos mamytes, prasau informacijos. Mano mazajam jau beveik 2 metukai, po nauju metu galvoju grizti i darba (mazajam bus 2metai ir 3 men), arba jau nuo 2,5metuku tai tikrai noriu grizti, bet tai idomu ar i si darziuka priima nuo 2,5 metuku???  Ar verta man ten eiti prasyt kad priimtu ar nelabai? Ar iskart eiti su kysiuku? g.gif  Uzrasius vaikuti i Sarkele nuo 3 metuku, bet kad jau reikia grizti i darba anksciau, tai galvoju kur reiks padeti mazaji... unsure.gif
Labai aciu is anksto uz info 4u.gif


man rodos jus jau dabar galit nueit pas direktore, nes keli vaikiukai astsisake yra eit, tai gal jums kaip tik butu vieta mirksiukas.gif ir galetumet po truputi pratinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 09 09, 12:42)
Viskas taip idomu po pirmos dienos, bet kazkokia issiblaskius esu, nieko nepaklausiau  doh.gif
Tai būtinai paklauskit auklėtojos ir apie maistą, ir apie ryto ratą. mirksiukas.gif

Visos dienos meniu turėtų būti kur nors rūbinėlėj informacijos lentoj.

Ryto ratas darželio grupėse skirtas aptarti dienos "aktualijas": kiek vaikų susirinko, kieno kokia nuotaika, dienos/savaitės tema, būsimi dienos darbeliai, renginiai ir kita veikla. Apie lopšelį sunku ką pasakyti, bet turėtų būti kažkas panašaus: pasisakyti vardą, pavadinti žaisliukus, paveikslėlius ir pan., prilausomai nuo vaikų gebėjimo kalbėti.

O šiaip tai visko klauskit auklėtojų, jos geriausiai paaiškins mirksiukas.gif .
Atsakyti
Sveikos mamytes,
gal kas zino is jusu-kaip darzelyje yra su vietom? As noreciau savo dukryte leisti nuo 3m.(dabar jai 2metukai).Idomu,jei as ja uzrasyciau dabar,ar mes patektume i darzeli nuo 3m.? Kiek zinau,"Rasytes"darzely vietu nera.Ten jau grupes perpildytos...
Atsakyti
Nu va pabuvom darzeli 3 valandas. Galvoju taip savaite pratint po truputi. Mano mazule iskart puole prie zaislu, ir panasu nelabai kreipe demesio, kad mama dingo blink.gif O ji pagal ugi tikrai maziausia is visu ten buvusiu vaikuciu. Gavo pusryciu makaronu piene virtu ir sumustiniu su pieniska desra ir arbateles. Tai tik desra nuvalge biggrin.gif visa kita paliko thumbup.gif
Verke labai ten vienas berniukas lyg Elijas vardu, tai kiti vaikai bande ji paguost, tokiais susirupinusiais veideliais ziurejo, vienas net paglostyt bande doh.gif poto nurimo.
Dave mums spintele pasidet daiktus, tai reik nepamirst man paimt batukus vaikui persiaut, kad patalpose nesiotu ir tupejimui puoda ax.gif
Apie seimos sudeti darzelyje uzpildem lapa, tai nereikejo i seniunija eit.
Sake ryt duos kvita kad banke uz darzeli susimoket.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night-wish: 10 rugsėjo 2009 - 13:53
QUOTE(night-wish @ 2009 09 10, 14:48)
Nu va pabuvom darzeli 3 valandas. Galvoju taip savaite pratint po truputi. Mano mazule iskart puole prie zaislu, ir panasu nelabai kreipe demesio, kad mama dingo blink.gif  O ji pagal ugi tikrai maziausia is visu ten buvusiu vaikuciu. Gavo pusryciu makaronu piene virtu ir sumustiniu su pieniska desra ir arbateles. Tai tik desra nuvalge biggrin.gif  visa kita paliko thumbup.gif
Verke labai ten vienas berniukas lyg Elijas vardu, tai kiti vaikai bande ji paguost, tokiais susirupinusiais veideliais ziurejo, vienas net paglostyt bande doh.gif poto nurimo.
Dave mums spintele pasidet daiktus, tai reik nepamirst man paimt batukus vaikui persiaut, kad  patalpose nesiotu ir  tupejimui puoda ax.gif
Apie seimos sudeti  darzelyje uzpildem lapa, tai nereikejo i seniunija eit.
Sake ryt duos kvita kad banke uz darzeli susimoket.


o kokio amžiaus jūsų vaikas?
Atsakyti
pelėdžiukų grupė atsiliepkit cool.gif papasakokit kas nors apie auklėtojas, tvarką, maistą????

ir šiaip apie patį darželį naujausių atsiliepimų norėtusi išgirsti ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
O as siandien gavau sarasa, ka turiu nupirkt. Sarasa ilgas, o jame toki dalykai, kaip indu ir grindu plovikliai, ukiskas muilas, oro gaiviklis, kempines, pasluostes, baliklis, tuoleto valiklis ir t.t. Ar cia visi tokius sarasus gaunas ar cia tik mums taip pasiseke? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beiker: 17 rugsėjo 2009 - 17:07
QUOTE(Beiker @ 2009 09 17, 17:05)
Sveikos,
O as siandien gavau sarasa, ka turiu nupirkt. Sarasa ilgas, o jame toki dalykai, kaip indu ir grindu plovikliai, ukiskas muilas, oro gaiviklis, kempines, pasluostes, baliklis, tuoleto valiklis ir t.t. Ar cia visi tokius sarasus gaunas ar cia tik mums taip pasiseke? smile.gif

ir mes toki gavom tai net isiziojau pamacius
Atsakyti
QUOTE(kirija @ 2009 09 17, 17:32)
ir mes toki gavom tai net isiziojau pamacius

a, tai ne as viena vadinasi issiziojus likau biggrin.gif man tai keistai. Tai jeigu grupej 15 vaiku ir visu tevai atnes oro gaiviklio, tai kam grupej reikia 15-os oro gaivikliu g.gif nu ir kitu visu daiktu po 15, niekaip nesuprantu g.gif
Atsakyti
Supirkau viską net nemąsčius. Nes tokiems dalykams niekas pinigų neskiria. Negi auklėtojos ir šeimininkutės iš savo pinigų turėtų tai pirkti g.gif nežinau, kaip jums, bet mums auklėtoja pasakė, kad nebūtinai viską iš karto nešt, galima palaipsniui, jei dabar neišgalima. O per metus dar daugiau tų oro gaiviklių ar ploviklių susinaudos. Namuose bent jau mums gaiviklio mėnsiui ne visada užtenka, kaip ir indų ploviklio.

na gal man lengviau tai suprasti, nes dirbu mokykloj. Šiais metais paliko tik vieną telefoną, skambinti iš jo į mobilius negalima, mokyklinio autobusiuko savaitgaliais gauti negalima, popieriui, spausdintuvų rašalui pinigų neskiriama, plovimo, šveitimo priemonėms lėšų nėra ir t.t. Krizė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 17 rugsėjo 2009 - 18:03
QUOTE(zinulė @ 2009 09 17, 17:58)
Supirkau viską net nemąsčius. Nes tokiems dalykams niekas pinigų neskiria. Negi auklėtojos ir šeimininkutės iš savo pinigų turėtų tai pirkti g.gif nežinau, kaip jums, bet mums auklėtoja pasakė, kad nebūtinai viską iš karto nešt, galima palaipsniui, jei dabar neišgalima. O per metus dar daugiau tų oro gaiviklių ar ploviklių susinaudos. Namuose bent jau mums gaiviklio mėnsiui ne visada užtenka, kaip ir indų ploviklio.

na gal man lengviau tai suprasti, nes dirbu mokykloj. Šiais metais paliko tik vieną telefoną, skambinti iš jo į mobilius negalima, mokyklinio autobusiuko savaitgaliais gauti negalima, popieriui, spausdintuvų rašalui pinigų neskiriama, plovimo, šveitimo priemonėms lėšų nėra ir t.t. Krizė...

stai pagaliau normalus atsakymas, nes kai paduoda lapuka ir nieko nepaaiskina, tai tikrai soka gali gaut.
Aciu zinule, kad paaiskinai 4u.gif
Atsakyti
Kiek zinau, tai ir Rasytes darzelyje tokius sarasus isdalino jau pirmomis rugsejo dienomis. Taigi kaip suprantu, tai visuose darzeliuose tas pats ... Nors mes Eziuku grupeje tokio saraso dar negavome smile.gif Tik vat jau siandien nunesiau 5 Lt sporto sales inventriaus atnaujinimui ax.gif
Atsakyti