Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

Sveikos mamytes, prasau informacijos. Mano mazajam jau beveik 2 metukai, po nauju metu galvoju grizti i darba (mazajam bus 2metai ir 3 men), arba jau nuo 2,5metuku tai tikrai noriu grizti, bet tai idomu ar i si darziuka priima nuo 2,5 metuku??? Ar verta man ten eiti prasyt kad priimtu ar nelabai? Ar iskart eiti su kysiuku? g.gif Uzrasius vaikuti i Sarkele nuo 3 metuku, bet kad jau reikia grizti i darba anksciau, tai galvoju kur reiks padeti mazaji... unsure.gif
Labai aciu is anksto uz info 4u.gif
Atsakyti
siam darzely priima nuo 1,5 metu tikrai tikrai. o gal ir nuo 1 metu, situo nesu tikra.
Atsakyti
priima nuo metuku
Atsakyti
Na isleidau siandien savaja pirma diena i darziuka. Maciau, kaip lauke visi vaiksiojo, tai ir prarymojau prie lango, kol nuejo i grupe blush2.gif
QUOTE(fregata22 @ 2009 09 08, 15:11)
mes darzelyje uzpildem, nereikejo i seniunija eit  smile.gif

as visdelto pasiemiau is sialiniu seniunijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuxxx @ 2009 09 08, 21:23)
Ar verta man ten eiti prasyt kad priimtu ar nelabai?
Manau, kad visos grupės jau sukomplektuotos. O tiksliai į Jūsų klausimus atsakyti galėtų tik pati direktorė.
Atsakyti
O gal kas galit papasakot ka ten lopselinukams duoda pietu valgyt? Parsivedziau savo maze, sake buvo labai gera, viska suvalge, bet nepaklausiau koki ten pietus buna, tai net ir nezinau ka mano vaikas valge doh.gif
Ir dar, gal kas gali paskayti, ka vaiaki veikia ryte per ryto rata? Viskas taip idomu po pirmos dienos, bet kazkokia issiblaskius esu, nieko nepaklausiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beiker: 09 rugsėjo 2009 - 11:50
Na va ryt leisiu savo dukryte i Zuikuciu grupe, nerimauju... kaip ten bus ,nes dar mazyte labai ,nieko nemoka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(night-wish @ 2009 09 09, 18:04)
Na va ryt leisiu savo dukryte i Zuikuciu grupe, nerimauju... kaip ten  bus ,nes dar  mazyte labai ,nieko nemoka blink.gif

maniske dar mazesne, bet viskas buvo gerai mirksiukas.gif Labiausiai dziaugiausi, kad neverke, graziai zaide ir kad pietu visa porcija suvalge, nors namuose prastokai valgo
Atsakyti
bus viskas gerai, o kad nerimaujat tai suprantama, gi savo vaika, o ne svetima vedat i darzeli...musu irgi mazas ir nieko nemoka, bet visai jam patinka...pradejom rugseji...
Atsakyti
kad kiek pastebejau tai mazesniem vaikiukam lengviau adaptuotis darzelyje,bent jau musu eziuku grupej tai visi maziukai gerai jauciasi, o didesnieji asaras lieja unsure.gif Manau kad tikrai viskas bus gerai jusu maziukei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fregata22 @ 2009 09 09, 18:52)
kad kiek pastebejau tai mazesniem vaikiukam  lengviau adaptuotis darzelyje,bent jau musu eziuku grupej tai visi maziukai gerai jauciasi, o didesnieji asaras lieja  unsure.gif  Manau kad tikrai viskas bus gerai jusu maziukei  smile.gif

va va, man lygiai ta pati siandien sake boruziuku aukletoja. Kad kuo mazesnis vaikas, tuo viskas paprasciau, nes kuo vyresnis, tuo daugiau visko supranta ir jiems sunku sad.gif
Atsakyti
beja assstis kuris jusu mazylis, dar nelabai pazystu blush2.gif
Atsakyti