Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

Gal kas keliauja i peledziuku grupe ?
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2009 09 04, 12:19)
O jums kaip sekasi? smile.gif



na treciadieni lyg ir neblogai o siandien radau visa uzsiverkusi, nevalgo nieko, o kai pagalvoju kad reiks jam ir miegot pasilikt tai is is vis baisu..
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2009 09 04, 15:42)
Manai bus problemų?




Visko gali buti, nes namie dazniausiai uzmiega mane apsikabinusi, kad viena uzmigtu pakankamai retas ivykis ... g.gif O ten nebus ka apsikabinti ... unsure.gif Be to apetitu irgi nepasizymim, tai bijau, kad ir bus visa diena alkana, nes niekas su saukstu is paskos nelakstys verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksis @ 2009 09 05, 13:57)
Visko gali buti, nes namie dazniausiai uzmiega mane apsikabinusi, kad viena uzmigtu pakankamai retas ivykis ...  g.gif  O ten nebus ka apsikabinti ...    unsure.gif  Be to apetitu irgi nepasizymim, tai bijau, kad ir bus visa diena alkana, nes niekas su saukstu is paskos nelakstys  verysad.gif


Mamytėms teks apsišarvuot stiprybe. 4u.gif Reiks persilaužt vaikams, juk nebus įsikibę visą gyvenimą į mamos sijoną. Man gal šiek tiek lengviau, kai maniškė greit persilaužianti, bet vistiek labai neramu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksis @ 2009 09 05, 13:57)
Visko gali buti, nes namie dazniausiai uzmiega mane apsikabinusi, kad viena uzmigtu pakankamai retas ivykis ...  g.gif  O ten nebus ka apsikabinti ...    unsure.gif  Be to apetitu irgi nepasizymim, tai bijau, kad ir bus visa diena alkana, nes niekas su saukstu is paskos nelakstys  verysad.gif
Atneškit kokį mielą žaislą, kad galėtų lovytėje apsikabinti ir jaustis kaip namie mirksiukas.gif .
O dėl maitinimo nesirūpinkit irnesakyk.gif , visi valgo ir ji valgys. Gal pradžioje nedaug ir nenoriai, bet įpras prie tvarkos ir viskas bus gerai mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2009 09 05, 17:28)
Atneškit kokį mielą žaislą, kad galėtų lovytėje apsikabinti ir jaustis kaip namie  mirksiukas.gif .
O dėl maitinimo nesirūpinkit  irnesakyk.gif , visi valgo ir ji valgys. Gal pradžioje nedaug ir nenoriai, bet įpras prie tvarkos ir viskas bus gerai  mirksiukas.gif .



Dekui uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
O is kur gaut pazyma apie seimos sudeti? eit i silainiu seniunija?
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 09 08, 09:59)
O is kur gaut pazyma apie seimos sudeti? eit i silainiu seniunija?


Mes tai daržely užpildėm. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2009 09 08, 09:48)
Mes tai daržely užpildėm. smile.gif

tai nesuprantu, man liepe ja atnest. O is kur man ja gaut, nes pasiskaiciau, kad seniunijos tokiu pazymu neduoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 09 08, 11:09)
tai nesuprantu, man liepe ja atnest. O is kur man ja gaut, nes pasiskaiciau, kad seniunijos tokiu pazymu neduoda  doh.gif


mes tai nuejom i seniunija (mes is vilijampoles) ir pasakaiu, kad reik, tai israse iskart mirksiukas.gif
tikrai duoda pazymas smile.gif
Atsakyti
mums israse silainiu seniunijoj, tiesa, pries pora metu...
Atsakyti
mes darzelyje uzpildem, nereikejo i seniunija eit smile.gif
Atsakyti