Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(assstis @ 2009 09 01, 14:16)
mamytes, kurios vedet pima diena i darzeli!!!!
mes ryt einam i eziuku grupe pirmai dienai, o jus likote su maziais nors trumpam, ar ivedete ir palikote????


Nelikom, ko gero neliko nei viena mama. smile.gif Pabuvom kelias minutes,maniškė tuoj žaislais susidomėjo,tai ir išėjau. Bet viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuskakamile @ 2009 08 31, 09:39)
sveiki mes ir is lopselio i darzelio grupe einam ir patekom pas bitutes.gal gali kas ka nors papasakot apie sia grupe

mes irgi šiandien į šitą grupę nuėjom, nieko negaliu komentuoti pati, bet kiek iš kitų mamyčių girdėjau, tai thumbup.gif grupė
be to ir auklėtoja man įspūdį paliko thumbup.gif ji tokia maloni ir visais greitai pasirūpino, suregistravo ir suskaičiavo ax.gif
žiūrėsim, kaip mūsų špokinis jausis vakare, ką čiauškės, ką pasakos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 09 01, 14:16)
mamytes, kurios vedet pima diena i darzeli!!!!
mes ryt einam i eziuku grupe pirmai dienai, o jus likote su maziais nors trumpam, ar ivedete ir palikote????




Nelikau, pakeiciau batukus ir mazoji nubego zaisti, o as pro duris islekiau, kol nemate ax.gif Kiek zinau visi teveliai taip dare. Viskas bus gerai, tvirtybes drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes irgi ryt einam pirma diena i eziuku grupe smile.gif neramu labai bet tikiuosi kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
mes ejome i eziuku grupe tai galiu uztikrinti,kad ten su vaikais elgiasi thumbup.gif labai geros aukletojos ten jusu vaikuciai tikrai saugus ir jiems gerai ten bus., o va kaip kitoje grupeje mums seksis tai dar nezinau mes einam i bituciu grupe gal kas jojia jau buvote ir gal ka galite pasakyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hierjolka: 01 rugsėjo 2009 - 15:05
Sveiki, mes buvom peledziuku grupej pirma diena, kolkas viskas liuks thumbup.gif
nuvedus maze i darzeli, truputi pabuvau kartu, kokiu 20 min, tada pasakiau, kad iseinu i darbeli ir ji liko, gryzus po valandos radau sedincia ir laukiancia pietu biggrin.gif , papietavo ir nenorom ikalbejau eiti namo ax.gif
Atsakyti
gal kas gali parasyt i az bituciu grupes aukletoju tel nr.buciau lb dekinga
Atsakyti
mums siandien paskambino direktore ir pasake, kad ir mes galim pradet lankyt lopseli, nes atsirado vietu thumbup.gif Sake eisim i boruziuku grupe. Gal kas kokiu atsiliepimu apie aukletojas turit, kaip ten grupe, kaip ten su tokiais maziukais elgiasi, labai man baisu kazko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beiker: 01 rugsėjo 2009 - 16:49
QUOTE(kukuskakamile @ 2009 09 01, 17:16)
gal kas gali parasyt i az bituciu grupes aukletoju tel nr.buciau lb dekinga
Paskambinkit ryte į darželį po 9 val. tel. nr. 460166. Kas nors nubėgs ir pakvies auklėtoją mirksiukas.gif
Atsakyti
dar turiu toki klausima, gal kas gales pasakyt. Jeigu as esu parasius prasyma, kad vaika auginsiu iki dvieju metu, bet jeigu as vaika anksciau isleidziu i darzeli, tai ar man jau reikia gryzt i darba ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 09 01, 16:56)
dar turiu toki klausima, gal kas gales pasakyt. Jeigu as esu parasius prasyma, kad vaika auginsiu iki dvieju metu, bet jeigu as vaika anksciau isleidziu i darzeli, tai ar man jau reikia gryzt i darba ar ne?


nereik man rodos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2009 09 01, 17:12)
nereik man rodos  mirksiukas.gif

bet sodra pinigus ir toliau moka? g.gif nes realiai, tai as vaika isleidus i darzeli, jau jo neauginu g.gif
Atsakyti