Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

Na aš irgi sitinku su Paperoni, gal tu Liorka vedei savo vaiką iš viso ne į tą darželį nes Malvina tikrai niekada nebuvo tamsesne už ryškią blondinę smile.gif
Ir aš dar kartą pasikartosiu, jeigu vaikas nesitraukia nuo auklėtojos, tai nemanau kad taip būtų jei ji tuos vaikus tampytų, o lauke jie tai niekada po du nevaikšto nes jie dar per maži, pati juos stebiu per langą kai jie būna lauke.
O šiaip tai Malvina, labai faina, mes kai nueinam tai mano mergaitė iš karto nuo mūsų rankų tiesia rankas į ją, rodo mums ate, ir eina jos kartu į grupę. Atėjus pasiimti Malvina visą laiką papasakoja kaip diena praėjo ar mergaitė valgė, kaip miegojo, ką veikė, kaip elgėsi. Nu nežinau kaip gali taip skirtis musų nuomonės. Manau kad mes čia kalbam ne apie tą patį žmogų.
Papildyta:
Šiaip tai ką tik skaičiau komentarus apie "Rasytės" darželį, kuris yra prie pat "Žingsnelio", pasirodo kad ten irgi yra Boružiukų grupė, tai ar ne bus taip kad mes kalbam ne apie to darželio Boružiukų grupės auklėtoją ???? smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Egliukas,2006 05 18, 17:04
Tai nesuprantu, geras ar blogas darzelis?  biggrin.gif

Atkreipiau dėmesį, kad diskutuojama apie vieną auklėtoją, todėl norėčiau paklausti: ar gali ji viena "pagadinti" visą darželį? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 22 gegužės 2006 - 07:22
Man irgi idomu ir kitos nuomonės apie grupes, aulėtojas. Vardais galit neminėti, bet įspūdžiai visada bus naudingi, kas skaitys šią temą. ax.gif

P.S. kitoj temoj parašyta, kad senoji auklėtoja, blogai egusis su vaikais, buvo iškviesta pokalbiui pas vadovybę. Taigi, jei ką, jūsų nuomonę ir atsiliepimus skaito ne tik mamos, bet ir darbuotojos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar kas galit paaiskinti del misriu grupiu kaip yra siam darzely: kokio amziaus buna lopseliniai ir kokio dazeliniai? Ir savaitine grupe kuom skiriasi nuo paprastos?
Atsakyti
QUOTE(Egliukas @ 2006 05 18, 17:04)
Tai nesuprantu, geras ar blogas darzelis?  biggrin.gif
Uzrasiau abu vaikus (bet ir kitur, kur dar siais metais priima, uzrasineju), viena i lopseli (2 metu), kita i darzeli (4 metu). Tai man irgi nepatiko direktores saltas priemimas ir nelabai paaiskino del misriu grupiu kaip ten yra, ir kazkokia savaitine grupe labai siule - kas cia per dalykas? g.gif Sake, kad i dienine gali nebuti jau vietu, o i savaitine jiems reikia vaiku ir kad tik keliais litais brangiau.  unsure.gif



Savaitinė grupė - yra savaitinė grupė smile.gif Joje vaikai gali nakvoti - t.y. gyventi darželyje visą darbo savaitę. O mokestis yra didesnis todėl, kad vaikai gauna dar vieną ar du (tiksliai nežinau ax.gif ) papildomus maitinimus. Privalumas šios grupės yra toks, kad joje vaikas gali ir nenakvot, bet tėvai gali pasiimti vaikus daug vėliau, kai kitų grupių darbo laikas jau yra pasibaigęs (t.y. po 18:00 val.) Tai ypač aktualu, kai tėvai dirba pamainomis, ar ilgiau nei iki 18:00. ax.gif tas pat ir su atvedimu į darželį wink.gif


QUOTE(klopedija @ 2006 05 22, 08:21)
Atkreipiau dėmesį, kad diskutuojama apie vieną auklėtoją, todėl norėčiau paklausti: ar gali ji viena "pagadinti" visą darželį?  g.gif


Na tikrai nemanau, kad viena auklėtoja gali pagadintivisą darželį, tuolab, kad dabar iš vis nebeaišku apie kokį darželį ir kokią auklėtoją ėjo kalba biggrin.gif

QUOTE(Egliukas @ 2006 05 22, 13:19)
Ar kas galit paaiskinti del misriu grupiu kaip yra siam darzely: kokio amziaus buna lopseliniai ir kokio dazeliniai? Ir savaitine grupe kuom skiriasi nuo paprastos?


Mišrios grupės - tai tokios, kuriose vaikai yra ne vienų gimimo metų. Lopšelyje paprastai būna vaikai iki 3 m., o vyresni darželyje. pvz. mūsų grupėje nuo lopšelio iki priešmokyklinės grupės vaikai buvo maždaug 1999-01-01 - 2000-12-31 gimimo metų...

na nežinau, ar aiškiai paaiškinau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 25 gegužės 2006 - 11:28
Peperoni, dabar viskas aiškiau. mirksiukas.gif O daugiau apie grupes negalėtum papasakoti. Čia tiek daug buvo neigiamų žodžių apie vieną auklėtoją, o tikrai visas darželis nuo to nei pagerėja, nei pablogėja. Gal gali savo patirtim pasidalinti ir smulkiau papasakoti kas Žingsnelyje patinka ir kas ne. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukas @ 2006 05 26, 19:28)
Peperoni, dabar viskas aiškiau.  mirksiukas.gif O daugiau apie grupes negalėtum papasakoti. Čia tiek daug buvo neigiamų žodžių apie vieną auklėtoją, o tikrai visas darželis nuo to nei pagerėja, nei pablogėja. Gal gali savo patirtim pasidalinti ir smulkiau papasakoti kas Žingsnelyje patinka ir kas ne.  ax.gif



na net nežinau, ką galėčiau papasakot... ax.gif mes jau paskutines dieneles skaičiuojam ten... kažko blogo - tikrai negaliu papasakot... labiausiai man patinka ten finansiniai visi reikalai... kadangi darželis ūkiskaitinis - tai finansus tvarkosi pats... ir ne taip, kaip kt. darželiuose, vaikai pvz. saldainių maišiukus per kalėdas gauna iš darželio lėšų, per šventes darželio valgykla dovanoja vaikams pyragą, šiemet išleistuvių kelionei darželis apmoka autobusą.... žodžiu, tikrai jaučiasi, kad žmonės dirba vaikams, o ne sau... ax.gif


jei kas nors dar domina - klausk konkrečiau... mirksiukas.gif nes nežinau apie ką dar papasakot... g.gif
Atsakyti
Kažkaip netikėtai užklydau į šią temą ir susidomėjau radusi atsiliepimus apie Žingsnelį. Aš metus laiko (kol studijavau) dirbau šiame darželyje sekretore. Tekdavo labai daug laiko bendrauti su auklėtojom ir grupėse lankytis... Nežinau tikrai ar dabar niekas nepasikeitė, ar auklėtojos nepasikeitė, bet tada tai buvau nusprendusi, kad kai turėsiu vaikiuką tai tik į tą darželį leisiu thumbup.gif
Labai patiko auklėtoja Malvina iš boružiukų, auklėtoja Virginija iš Drugelių, Valentina ir Meškučių, Daiva iš Ežiukų, Margarita iš Giliukų... Jautėsi, kad į šį darbą jos įdeda visą širdį ir dirba ne todėl kad reikia, o todėl kad patinka
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2006 06 22, 09:18)
Kažkaip netikėtai užklydau į šią temą ir susidomėjau radusi atsiliepimus apie Žingsnelį. Aš metus laiko (kol studijavau) dirbau šiame darželyje sekretore. Tekdavo labai daug laiko bendrauti su auklėtojom ir grupėse lankytis... Nežinau tikrai ar dabar niekas nepasikeitė, ar auklėtojos nepasikeitė, bet tada tai buvau nusprendusi, kad kai turėsiu vaikiuką tai tik į tą darželį leisiu  thumbup.gif
Labai patiko auklėtoja Malvina iš boružiukų, auklėtoja Virginija iš Drugelių, Valentina ir Meškučių, Daiva iš Ežiukų, Margarita iš Giliukų... Jautėsi, kad į šį darbą jos įdeda visą širdį ir dirba ne todėl kad reikia, o todėl kad patinka



Visiškai sutinku drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2006 06 22, 10:18)
Kažkaip netikėtai užklydau į šią temą ir susidomėjau radusi atsiliepimus apie Žingsnelį. Aš metus laiko (kol studijavau) dirbau šiame darželyje sekretore. Tekdavo labai daug laiko bendrauti su auklėtojom ir grupėse lankytis... Nežinau tikrai ar dabar niekas nepasikeitė, ar auklėtojos nepasikeitė, bet tada tai buvau nusprendusi, kad kai turėsiu vaikiuką tai tik į tą darželį leisiu  thumbup.gif
Labai patiko auklėtoja Malvina iš boružiukų, auklėtoja Virginija iš Drugelių, Valentina ir Meškučių, Daiva iš Ežiukų, Margarita iš Giliukų... Jautėsi, kad į šį darbą jos įdeda visą širdį ir dirba ne todėl kad reikia, o todėl kad patinka


Sveiki nesenai buvau "žingsnelyje" ir iš šono nugirdau kaip šneka savaitinės grupės auklėtoja, tai žinokit akys ant kaktos atsirado, eina ir keikia vaikus šita tai isterike, kitas tai rėksnys ir t.t. Kita tai išvis maža mergaite kuriai neseniai suėjo 1 metukai, tai ji eina ir keikia jos tėvus g.gif kaip jie gali taip palikti vaika, kad jie labai gudrus ir atveda nutrenkia vaika ir dabokit, juk tokiam vaikui reikia aukles, ir taip visa laika ji bumbejo kol buvo laukia su vaikais.
Juk ne visi tevai isgali moketi auklei, o dirbti tai reikia nes vaikas valgyti taip pat nori. doh.gif , uz buta moketi tai reikia.
isvis kas inai tokia per viena kad gali smerkti ar aptarineti kitu gyvenimus, jos toks darbas ir ji ji turi atlikti nepriekaistingai.

Labai gaila kai tokie zmones dirba su musu vaikais. doh.gif

Nekalbu apie visas kitos tikrai graziai elgesi, bet jau ta aukletoja tai net dabar neatgaunu kvapo.

Jei mazdaug tarp 45-50, na gal jaunesne, bet buvo tokia susiraukusi kad net negaliu pasakyti kad ji galejo buti jaunesne, trumpais sviesiais plaukais
dazytais schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2006 06 22, 08:18)
Kažkaip netikėtai užklydau į šią temą ir susidomėjau radusi atsiliepimus apie Žingsnelį. Aš metus laiko (kol studijavau) dirbau šiame darželyje sekretore. Tekdavo labai daug laiko bendrauti su auklėtojom ir grupėse lankytis... Nežinau tikrai ar dabar niekas nepasikeitė, ar auklėtojos nepasikeitė, bet tada tai buvau nusprendusi, kad kai turėsiu vaikiuką tai tik į tą darželį leisiu  thumbup.gif
Labai patiko auklėtoja Malvina iš boružiukų, auklėtoja Virginija iš Drugelių, Valentina ir Meškučių, Daiva iš Ežiukų, Margarita iš Giliukų... Jautėsi, kad į šį darbą jos įdeda visą širdį ir dirba ne todėl kad reikia, o todėl kad patinka

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2006 06 22, 09:18)
Labai patiko auklėtoja Malvina iš boružiukų, auklėtoja Virginija iš Drugelių, Valentina ir Meškučių, Daiva iš Ežiukų, Margarita iš Giliukų... Jautėsi, kad į šį darbą jos įdeda visą širdį ir dirba ne todėl kad reikia, o todėl kad patinka

Daiva jau gandriukuose dirba, o Margarita naujoje grupeje (bitutese) as irgi ten pat dirbu smile.gif
Atsakyti