Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

drinks_cheers.gif aciu labai aciuks.gif aha, dar tik lankysim nuo rugsejo mirksiukas.gif

4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, mes pauolem i peledziuku grupe, nes nuo siu metu nebus savaitines grupes, bus paprasta, tai noreciau jusu atsiliepimus isgirsti ax.gif
is pirmo zvilgsnio, tai labai patiko aukletojos rolleyes.gif
Atsakyti
Senikai buvau prisijungusi, tai kol perskaiciau viska smile.gif

Apie eziukus mano nuomone pati geriausia...Ana thumbup.gif aukletoja...Jolita irgi labai labai gera, bet nezinia ar ji bus kitais metais....Grazinos nepazistu, nes kai mano berniukas ja lanke, nebuvo sios aukletojos.
Savo dukryte (jais bus 1m ir 4 men) irgi uzrasiau i eziukus nuo rugsejo. tikiuosi jai bus taip pat gera ir jauku, kaip ir pirmam mano vaikui...
as irgi buvau susirinkime...vaiku pasirodym,ai labai grazus, o 20 d buvo ir ritminiu sokiu pasirodymas...koks grozis...sirdis tiesiog kartu soko su visais vaikuciais wub.gif

QUOTE(matre @ 2009 03 26, 15:21)
į lauką vaikai išvedami atvirkščiomis kepurėmis, ne taip susegiotomis striukėmis,

manau cia nera aplaidumas...vaiakai darzelio grupese mokomi buti savarankiskais, stengiamasi leisti jiems patiems rengtis, jei uzsideda kepure atvirksciai, tai aukletojos gali ir nepastebeti, juk tu vaiku kokie 20...
mano berniukas irgi grizta kartais atvirksciom pedkelnem ir ne ta puse uzsidejes kelnes, bet as dziaugiuosi...nes jis jas dedasi pats....namie net nebando, sako "tu uzdek" doh.gif biggrin.gif

Atsakyti
aha, maniskis irgi kai itartinai ka apsirenges, tai jau juokiuosi, "pats rengeisi turbut" biggrin.gif o namuose irgi schmoll.gif sakau nusiauk batukus, jis man- tu nusiauk man batukus doh.gif
Atsakyti
Marija, tai rengiasi ir apsiauna viska pati, kai as namuose... ax.gif bet jeigu buna tetis - tai vaiks nieko nebemoka... lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 05 27, 09:02)
Marija, tai rengiasi ir apsiauna viska pati, kai as namuose... ax.gif  bet jeigu buna tetis - tai vaiks nieko nebemoka...  lotuliukas.gif  doh.gif

lotuliukas.gif saunuole, nuo mazens vyrams nepaklusta, savo rodo lotuliukas.gif Dominykas, siandien paskui vyresnes paneles begdamas nuo kalno taip griuvo, kad ir zanda nusibrozdini, ir lupa prasiskele doh.gif
p.s bandau ieskot vienos temeles, kur 100 metu nebuvau, kazkaip nerandu doh.gif
Atsakyti
jokiu atsiliepimu apie peledziuku grupe unsure.gif
Atsakyti
linkime pasveikti Dominykui, pirmos bedos del meiles....ehhhh :-)))) ir linkejimai busimai darzelio grupiokei Agnytei, nuo Aleksiuko :-)))) eziuku grupe!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 06 10, 14:44)
linkime pasveikti Dominykui, pirmos bedos del meiles....ehhhh  :-)))) ir linkejimai busimai darzelio grupiokei Agnytei, nuo Aleksiuko  :-)))) eziuku grupe!!!!!!!

aha, nesitikejau, kad jau 3 metu iskils tokios bedos biggrin.gif aciu uz linkejimus, tikiuosi vaikai labai daug nesirgs ir susidraugaus eziukuose mirksiukas.gif smagu, kad prisijungei prie SM ir radai sia temele smile.gif
Atsakyti
Sakykit ar užsidaro darželis vasaros atostogu g.gif
kaip suprantu priima nuo rugsėjo, kai grupes sustato, o ar yra galimybė patekti rugpjūti g.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2009 06 25, 15:30)
Sakykit ar užsidaro darželis vasaros atostogu  g.gif
kaip suprantu priima nuo rugsėjo, kai grupes sustato, o ar yra galimybė patekti rugpjūti  g.gif

jei naujai eisit, tai tik rugsėjį jus priims 4u.gif
o kiti tik liepą atostogaus, o dabar ir rugpjūtį eis vaikai į darželį thumbup.gif
Atsakyti
reikia atgaivinti tema 4u.gif
Atsakyti