Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Burbuliuks @ 2009 05 19, 14:29)
mes dabar ežiukai esam ir kitais metais jau būsim bitutės  verysad.gif
labai gaila su auklėtojomis išsiskirti, net tikrai  thumbup.gif dirba ir rūpinasi vaikais  wub.gif
tik Nijolės nebėra (ji tik rugsėjį tebuvo), vietoje jos Gražina..
apie pirmas dvi galiu pasakyti tik labai ir labai gerus žodžius  rolleyes.gif


jus nepergyvenkit del bituciu, maniskis is meskiuku, bet labai nori sveciuotis pas bitutes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2009 05 20, 06:24)
jus nepergyvenkit del bituciu, maniskis is meskiuku, bet labai nori sveciuotis pas bitutes wink.gif

aš per daug ir nepergyvenu mirksiukas.gif tik auklėtojų gaila, per metus tik priprato ir vėl keisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2009 05 20, 09:08)
aš per daug ir nepergyvenu  mirksiukas.gif tik auklėtojų gaila, per metus tik priprato ir vėl keisi  ax.gif

aš irgi apie tai galvoju... (mes irgi ežiukai) bet vis tiek - dabar jau pratinimasis turėtų būt lengvesnis, nes bent jau dalis vaikučių tų pačių aplink bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 05 20, 08:30)
aš irgi apie tai galvoju... (mes irgi ežiukai) bet vis tiek - dabar jau pratinimasis turėtų būt lengvesnis, nes bent jau dalis vaikučių tų pačių aplink bus ax.gif

bigsmile.gif nu čia tai geras ir kuris čia jūsų aukselis rolleyes.gif
man tai baisiausia, kad maniškis dar iki šiol kartais lūpa patempia paliekant doh.gif nors šiaip eina noriai iki daržo ir ne visada išeiti nori lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pažiūrėjau parašą, o čia gi mano Tomo draugo mama thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 20 gegužės 2009 - 08:33
QUOTE(Burbuliuks @ 2009 05 20, 09:32)
bigsmile.gif nu čia tai geras ir kuris čia jūsų aukselis  rolleyes.gif
man tai baisiausia, kad maniškis dar iki šiol kartais lūpa patempia paliekant  doh.gif nors šiaip eina noriai iki daržo ir ne visada išeiti nori  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
pažiūrėjau parašą, o čia gi mano Tomo draugo mama  thumbup.gif  mirksiukas.gif

biggrin.gif greit išrišot biggrin.gif

o šiaip tai dar ilgai vaikas paliekamas temps lūpą biggrin.gif dar išgirsit ir "mama, į mokyklą neisiuuuuu biggrin.gif ". kol vieną dieną pastebėsim, kad vaikas bėgte iš namų bėga ax.gif va tada tai bus gaila ax.gif
Atsakyti
Prisidedu prie pagirimų Ežiukų auklėtojoms wub.gif wub.gif wub.gif

burbuliuks - nepergyvenk, darželyje daugiau užsiėmimų, būreliai visokie. Daugiau veiklos, vaikams įdomiau bus ir nereikės lūpos tempt mirksiukas.gif juolab kad draugeliai visi į tą pačią grupę papuls smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2009 05 20, 12:02)
Prisidedu prie pagirimų Ežiukų auklėtojoms  wub.gif  wub.gif  wub.gif

burbuliuks - nepergyvenk, darželyje daugiau užsiėmimų, būreliai visokie. Daugiau veiklos, vaikams įdomiau bus ir nereikės lūpos tempt  mirksiukas.gif juolab kad draugeliai visi į tą pačią grupę papuls smile.gif

va tas ir džiugina, kad visi į tą pačią eis po lopšio thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal zinot ka reikia pristatyti, kokius dokumentus direktorei del pasalpos ax.gif
As tureciau 50% maziau moketi uz vaikuti,nes musu mazos pajamos unsure.gif

Kazin, kaip direktore i tai pasiziures, kazkaip nepatogu rolleyes.gif

Gal kas susidurete? buciau dekinga uz info 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2009 05 22, 12:29)
Sveikutes 4u.gif
Gal zinot ka reikia pristatyti, kokius dokumentus direktorei del pasalpos ax.gif
As tureciau 50% maziau moketi uz vaikuti,nes musu mazos pajamos unsure.gif

Kazin, kaip direktore i tai pasiziures, kazkaip nepatogu rolleyes.gif

Gal kas susidurete? buciau dekinga uz info 4u.gif  mirksiukas.gif

4. Užmokestis už vaiko išlaikymą ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse tėvų prašymu mažinamas 50 procentų, jeigu:
4.5. vidutinės šeimos pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį;


Jeigu visas pajamas sudejus ir padalinus is seimoje sanciu nariu, vienam zmogui nesigauna daugiau kaip 525 lt per men, tada reiketu pristatyt pazymas apie gaunamas pajamas is darbovietes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eugute: 22 gegužės 2009 - 11:43
Pridursiu, kad už šituos reikalus atsakingos grupių auklėtojos ir pavaduotoja ugdymui mirksiukas.gif . Jos ir suteiks Jums visą reikiamą informaciją.
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2009 05 22, 12:43)
4. Užmokestis už vaiko išlaikymą ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse tėvų prašymu mažinamas 50 procentų, jeigu:
4.5. vidutinės šeimos pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį;
Jeigu visas pajamas sudejus ir padalinus is seimoje sanciu nariu, vienam zmogui nesigauna daugiau kaip 525 lt per men, tada reiketu pristatyt pazymas apie gaunamas pajamas is darbovietes mirksiukas.gif


mano darboviete bankrutavusi,o vyras pensininkas unsure.gif gal is Sodros tada ax.gif
Atsakyti
Apie vyro pajamas gausit pažymą iš sodros, o apie savo pajamas - iš tų institucijų, iš kur gaunate kokias nors išmokas (bedarbio, motinystės pašalpą ir t.t.)

Irmama, o Jūsų vaikas jau lanko? Jei taip, teiraukitės visų smulkmenų auklėtojos. Jei dar kils klausimų, užeikit į administraciją, pasiteiraukit buhalterės. Ji tikrai žino visą tvarką. mirksiukas.gif
O jei nelanko, sužinosit viską, kai pradės lankyt. mirksiukas.gif Tik nereikia iš anksto nerimauti mirksiukas.gif .

Atsakyti