Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

maniskis ant puodo visai nesedejo. atejau viena diena pasiimti vaiko- rubinej ant spinteliu drabuziu pundeliai. sakau kas cia dabar. sako- nuo sian pas mus akcija- visi be pampersu. darzely ir ismoko ant puodo sedeti.
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2009 03 26, 15:05)
aš leidau nuo 1metų ir 1mėnesio. Manoji gerai vaiksčiojo, nereikėjo nei soskės, nei buteliuko, kalbėt jau bandė. Tokie mažiai greičiau pripranta, kokias dvi savaites būdavo ašarų, bet kiek klausiau išėjus pro duris, ilgiau 2min verksmai netrukdavo  thumbup.gif

Gaila aišku vest tokius mažiukus, bet tai ir nuo vaiko priklauso.



na va, matyt nuo vaikiuko priklauso... ax.gif

anas maziukas - tai dar vos vos vaiksciojo, kalbet isvis nekalbejo, gere is buteliuko... na labai labai dar jam anksti buvo i ta darziuka... ax.gif

del atvirksciu drabuziuku lauke - tai man iskart kyla klausimas - o kam nepasitaiko? ax.gif man paciai yra atsitike visokiu kurjozu su vienu, dviem vaikais - o ka kalbet, kai ju 15-20 doh.gif

ismoko lopselyje visko - nes keliant i darzelio grupe, vaikas jau turi but siuose reikaluose savarankiskas - t.y. moket valgyt, bent minimaliai apsirengt, ir draugaut su klozetu (naktipuodziu darzelyje nera)...

Atsakyti
nezinau mamytes ar as busiu teisi, bet man atrodo kad vaikus isleisti i darzeli sunkiau mums paciom, negu musu atzalom... As aisku patirties neturiu, man sunku apie tai sprestim, del to klausiu jusu patarimu...
isivaizduoju palieki maziu viena ir nzn kaip jam ten, skauda sirdi, neramu...o tuo metu jie linksmai zaidzia ir vargo ne mato...
zinoma tai liecia ne visus vaikus...buna kuriems nepatinka darzelis ir viskas, as viena is tokiu buvau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 03 26, 17:41)
nezinau mamytes ar as busiu teisi, bet man atrodo kad vaikus isleisti i darzeli sunkiau mums paciom, negu musu atzalom...
Esi visiškai teisi mirksiukas.gif . O dėl ramios "dūšios" galima pasiskambint auklėtojai ir pasiteiraut, kaip vaikiukas laikosi mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 03 26, 13:48)
Mamytes negi niekas nevedet nuo metuku, man labai idomu kaip su tokiais maziukais, kaip jiems darzelyje sekasi???  ax.gif

Mano nuo 1,2 metų eina. Nieko baisaus. Kadangi pakankamai daug sugebėjo, jokių problemų nekilo. Tik dabar serga, pirmą kartą nuo rugsėjo.
Atsakyti
oho, tai Jusu maziukas saunuolis, jei tik dabar pirma karta susirgo... Kai pradejo eiti i darzeli ka mokejo daryti Jusu lialius??? vaikscioti, tai kiek suprantu jau tikrai, o ka dar??? I kokia grupe pauolet??? Labai smalsu, renkun inf, kai bus geguzes men eisim i atviru duru diena pasizvalgyti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 03 28, 18:06)
kai bus geguzes men eisim i atviru duru diena pasizvalgyti...  blush2.gif
Bus atvirų durų dienos, visą savaitę vyks įvairūs renginiai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Langai tikrai ne visi pakeisti blush2.gif Bet darzelis bent jau mum tai thumbup.gif
Atsakyti
plačiau apie darželį galite pasiskaityti čia http://www.zingsnelis.kaunas.lm.lt smile.gif Ir nuotraukyčių iš renginių yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2009 03 29, 15:11)
Langai tikrai ne visi pakeisti  blush2.gif Bet darzelis bent jau mum tai  thumbup.gif


Pritariu, saunuoles aukletojos, daug veiklos ir renginiu.
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 03 28, 18:06)
oho, tai Jusu maziukas saunuolis, jei tik dabar pirma karta susirgo... Kai pradejo eiti i darzeli ka mokejo daryti Jusu lialius??? vaikscioti, tai kiek suprantu jau tikrai, o ka dar??? I kokia grupe pauolet??? Labai smalsu, renkun inf, kai bus geguzes men eisim i atviru duru diena pasizvalgyti...  blush2.gif

pats valgė, na su sriuba tik prasčiau buvo. Gėrė iš puodelio. O daugiau kaip ir nieko tokio... Mes einam pas BORUŽIUKUS thumbup.gif
Atsakyti
o gal kas zino kokia ten priemimo tvarka? maciau internete, kad yra laisvu vietu sitam darzely, tai iskart priimtu ar nelabai? o sitas darzelis vasarai uzsidaro?
Atsakyti