Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

Tikrai negaliu pasakyti ar rygpjuti dirbs, bet kai ejom uzrasyti lialiu kai jis gime tai buvo rugpjutis-dirbo (bent jau direktore buvo), jei nedirbs vesim nuo rugsejo...
Atsakyti
mergaites, kaip sakykit is savo patirties, ar labai serga maziuliai g.gif nezinau ka daryt, ar eit dirbt, ar dar paaugint...labai bijau, kad nesirgtu unsure.gif
4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2009 03 25, 15:40)
mergaites, kaip sakykit is savo patirties, ar labai serga maziuliai g.gif nezinau ka daryt, ar eit dirbt, ar dar paaugint...labai bijau, kad nesirgtu unsure.gif
4u.gif  mirksiukas.gif

jei tik yra galimybė, leiskit nuo pavasario, tada rudenį mažiau sirgs 4u.gif
o kad sirgs, tai faktas, namo iki daržo net temperatūros aukštos neturėjęs vaikas buvo, o va pradėjo lankyti, tai nuo rudens 3 mėnesius tik po savaitę dirbau doh.gif
dabar tfu tfu tfu apsiprato ir lyg nėr bėdos... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal galit papasakoti kas daugiau apie šitą darželį? Kaip ten aplinka, kokie būreliai, kaip auklėtojos? Esam užsirašę jau nuo rugsėjo eiti. Bet neseniai išgirdau patarimą persirašyti į kitą darželį.Tai gal mamos pasidalintumėt patirtim kaip ir kas tam daržely? Ir gal žinot kada sudaromos rudeniui grupės? Ar bus iškabinti kokie sarašai ar pas direktorę eiti teirautis? Oš anksto dėkoju už informaciją.
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2009 03 26, 08:38)
Sveikos,

Gal galit papasakoti kas daugiau apie šitą darželį? Kaip ten aplinka, kokie būreliai, kaip auklėtojos? Esam užsirašę jau nuo rugsėjo eiti. Bet neseniai išgirdau patarimą persirašyti į kitą darželį.Tai gal mamos pasidalintumėt patirtim kaip ir kas tam daržely? Ir gal žinot kada sudaromos rudeniui grupės? Ar bus iškabinti kokie sarašai ar pas direktorę eiti teirautis? Oš anksto dėkoju už informaciją.


Negaliu nieko sakyti apie kitas grupes, bet ta grupė kurią lanko mano vaikas (ežiukų) superinė thumbup.gif
Lauke aplinka aišku nėra ideali, nėra ten supynių kažkokių mandrų, grupėse irgi nėra prabangos, bet langai pakeisti, šilta, aplinką jaukią auklėtojos sukuria, žaislų ir užsiėmimų pakanka. Mano vaikas eina su džiaugsmu. Aišku pirmą pusmetį sirgo kaip ir visi turbūt - savaitė darželyje, trys namie doh.gif
Atsakyti
Matre, - tokiu pasiulymu persirasyt i kita, gausi uzsirasius i bet kuri darzeli.... biggrin.gif tokie jau mes esam - geriausia tai, kas sava biggrin.gif

Su situo darzeliu turim reikalu jau nuo 2001 metu smile.gif Tai, koks jis buvo tada ir dabar - skiriasi, kaip diena ir naktis thumbup.gif Praeita vasara pakeitus langus - visose grupese silta, jauku. Yra atskira sporto sale, kasryt vyksta manksteles, pora kartu per savaite logopediniai uzsiemimai.

Nei apie viena aukletoja, su kuria esam susidure (o ju buvo isties jau nemazai ax.gif ) - negaliu pasakyti ne vieno blogo zodzio thumbup.gif

Del bureliu - yra sporto burelis, sokiai, daile, keramika... ax.gif Sarasai, kiek zinau, sudaromi pries rugseji - t.y. rugpjuti jau paprastai buna aiskus... teirautis reikia direktores, nors sklande cia kalbos, kad dabar svietimo skyrius tas vietas skirstys ir sarasus sudarines... g.gif
Atsakyti
man irgi sitas darzelis thumbup.gif: ypac jauki aplinka- koridoriuose iskabineti vaiku darbeliai, kampuose pristatyta atributikos artejancio sezono ar artejanciu svenciu. turejau galimybe paleisti vaika nuo siu metu prie namu, bet ne nesuabejojau, kad pasilinksime sitame darzelyje, nors jis gerokai toliau. o del sirgimo- maniskis buvo stiprus iki darzelio, niekad nesirges, tai pirmais metais gal 3 kartus sirgo, o siais- pirma karta, neskaitant vejaraupiu. manau, jei stipresnis vaikas, maziau ir sirgs.
Atsakyti
Mamytes negi niekas nevedet nuo metuku, man labai idomu kaip su tokiais maziukais, kaip jiems darzelyje sekasi??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 03 26, 13:48)
Mamytes negi niekas nevedet nuo metuku, man labai idomu kaip su tokiais maziukais, kaip jiems darzelyje sekasi???  ax.gif



nu nevedem... ax.gif tik buvom grupeje, kurioje buvo metinukas... ax.gif

nu ka galiu pasakyt, - as vesciau savo vaika tik ekstra atveju... ax.gif unsure.gif nes jiems dar labai labai reik mamytes... aukletojos, kad ir kokios bebutu auksines - mamos niekada neatstos... prie viso to - joms dar reikia priziureti bent 10 vaiku... negali visa laika jo nesiot ant ranku, maitint, kalbint ir t.t.

gaila budavo ziuret, kaip sededavo atsisedes tas mazulis ant fotelio arba aukletojai ant keliu su ciulptuku burnytej... dar vos vos vaiksciojo, prie vaiku neidavo - nes nelabai jam dar reikejo to bendravimo... kas ryta asarasos - nuo mamos aukletojos vos atplesia...

zdz, mano manymu, vaikiukai i lopsiuka turetu eiti nuo 2 metuku... blogiausiu atveju nuo 1.5 metu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 03 26, 15:06)
nu nevedem...  ax.gif  tik buvom grupeje, kurioje buvo metinukas...  ax.gif 

nu ka galiu pasakyt, - as vesciau savo vaika tik ekstra atveju...  ax.gif  unsure.gif  nes jiems dar labai labai reik mamytes... aukletojos, kad ir kokios bebutu auksines - mamos  niekada neatstos... prie viso to - joms dar reikia priziureti bent 10 vaiku...  negali visa laika jo nesiot ant ranku, maitint, kalbint ir t.t.

gaila budavo ziuret, kaip sededavo atsisedes tas mazulis ant fotelio arba aukletojai ant keliu su ciulptuku burnytej... dar vos vos vaiksciojo, prie vaiku neidavo - nes nelabai jam dar reikejo to bendravimo... kas ryta asarasos - nuo mamos aukletojos vos atplesia...

zdz, mano manymu, vaikiukai i lopsiuka turetu eiti nuo 2 metuku... blogiausiu atveju nuo 1.5 metu...  ax.gif

jetus kaip graudziai parasei, kad cray.gif verysad.gif susigraudinau...ech...
tikrai, kad mamos silumos, niekas neatstos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 03 26, 13:48)
Mamytes negi niekas nevedet nuo metuku, man labai idomu kaip su tokiais maziukais, kaip jiems darzelyje sekasi???  ax.gif


aš leidau nuo 1metų ir 1mėnesio. Manoji gerai vaiksčiojo, nereikėjo nei soskės, nei buteliuko, kalbėt jau bandė. Tokie mažiai greičiau pripranta, kokias dvi savaites būdavo ašarų, bet kiek klausiau išėjus pro duris, ilgiau 2min verksmai netrukdavo thumbup.gif

Gaila aišku vest tokius mažiukus, bet tai ir nuo vaiko priklauso.
Atsakyti
Ačiū mamos už pasidalinimą patirtim. Mums žinoma ir nereikia jokios prabangos. Svarbiausia, kad būtų šilta atmosfera, kad auklėtojos atsiduotų savo darbui, bendravimui su vaikais. Tie neigiami komentarai, kuriuos girdėjau buvo tokie,kad į lauką vaikai išvedami atvirkščiomis kepurėmis, ne taip susegiotomis striukėmis,kad netgi blogu oru jie kapstosi smėlio dėžėj. Žodžiu auklėtojų aplaidumas.
O ar nekyla auklėtojoms keblumų jei vaikas nemoka gert iš puoduko, ar mokina gamtinius reikalus atlikt į naktipuodį? Maniškei jei mes eisim nuo rugsėjo bus maždaug 1m.9mėn., buteliuko jau nereikia.Po truputį pratinamės ir prie naktipuodžio.Tik nežinau ar jau būsim pilnai su juo susidraugavę kai eisim į darželį. smile.gif
Atsakyti