Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(zinulė @ 2009 01 20, 20:09)
Tylit mamytės g.gif Kaip naujokėms darželyje sekasi mirksiukas.gif

Labas.Mums tai gerai mirksiukas.gif Vakar panelė pietų miegojo,sakė truputi verkė,bet vistiek užigo.O šnd noriai ėjo vėl,nubėgo iškart pas auklėtoją biggrin.gif Tavo berniukas visada mus išlydi biggrin.gif
Atsakyti
sakykit o nuo kada reikia prasimus nesti, kazkas sake kad kuo anksciau tuo geriau, mums dar viso labo 4men, o i darzeli ruosiames tik 2 metuku, tai cia jau dabar eiti ar po metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kytia @ 2009 01 21, 14:14)
sakykit o nuo kada reikia prasimus nesti, kazkas sake kad kuo anksciau tuo geriau, mums dar viso labo 4men, o i darzeli ruosiames tik 2 metuku, tai cia jau dabar eiti ar po metu  g.gif

o ko laukt? geriau dabar, kad paskui nebūtų nereikalingų nervų ir stresų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kytia @ 2009 01 21, 14:14)
sakykit o nuo kada reikia prasimus nesti, kazkas sake kad kuo anksciau tuo geriau, mums dar viso labo 4men, o i darzeli ruosiames tik 2 metuku, tai cia jau dabar eiti ar po metu  g.gif



gimstamumas padidejes, tai lopseliuose tikria pritruks vietu... todel kuo anksciau - tuo geriau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 01 21, 14:44)
gimstamumas padidejes, tai lopseliuose tikria pritruks vietu... todel kuo anksciau - tuo geriau wink.gif

tai, kad nuo šio rudens per savaivaldybę bus priimami prašymai ax.gif
tik tiek, kad neaišku, kaip iš darželių bus renkami duomenis, apie jau pateiktus prašymus... juk ne visos direktorės PC turi ir suvedinėja tuos duomenis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruliukas @ 2009 01 21, 11:05)
Labas.Mums tai gerai  mirksiukas.gif Vakar panelė pietų miegojo,sakė truputi verkė,bet vistiek užigo.O šnd noriai ėjo vėl,nubėgo iškart pas auklėtoją  biggrin.gif  Tavo berniukas visada mus išlydi biggrin.gif

Ot koks,panelę įsitaisė ir nepasigyrė mamai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 01 21, 17:32)
Ot koks,panelę įsitaisė ir nepasigyrė mamai lotuliukas.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 01 20, 21:09)
Tylit mamytės g.gif Kaip naujokėms darželyje sekasi mirksiukas.gif

mums irgi visai neblogai ax.gif tik pirma diena kai atejau pasiimti reke kam mane palikai verysad.gif o siandien irgi verke kai palikau ryte, vos pati susilaikiau verysad.gif sakykit mamos ka daryt kad praeitu nerimas nors zinau kad jai ten viskas gerai bet vistiek namie einu is kampo i kampa verysad.gif
Atsakyti
zinok priprasi su laiku, per koki menesiuka nerimas tikrai praeis, ypac jei vaikas iseidamas is darzelio verks, o ne ateidamas, kaip mano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuskakamile @ 2009 01 22, 13:01)
mums irgi visai neblogai ax.gif  tik pirma diena kai atejau pasiimti reke kam mane palikai verysad.gif  o siandien irgi verke kai palikau ryte, vos pati susilaikiau verysad.gif  sakykit mamos ka daryt kad praeitu nerimas nors zinau kad jai ten viskas gerai bet vistiek namie einu is kampo i kampa verysad.gif

vaikas jaučia mamos nerimą ir atitinkamai reaguoja. pirmiausiai Jūs turit išmokti ramiai palikti vaikutį darželyje, o paskui dar ramiau pasiimti, kad vaikas suprastų, jog tai yra normali, o ne kažkokia baisi stresinė situacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 01 22, 14:20)
vaikas jaučia mamos nerimą ir atitinkamai reaguoja. pirmiausiai Jūs turit išmokti ramiai palikti vaikutį darželyje, o paskui dar ramiau pasiimti, kad vaikas suprastų, jog tai yra normali, o ne kažkokia baisi stresinė situacija 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pas mus taip ir buvo, kol aš nerimavau, tol ir vaikas ogo kaip elgėsi..
dabar jau aš rami, tai tik dėl vaizdo paverkšlena, kad neatsipalaiduotų mama per daug lotuliukas.gif , bet būna gerai darže thumbup.gif
kukuskakamile , jums tik kantrybės palinkėčiau... mums tas procesas virš mėnesio užtruko doh.gif
bet tikrai nėr ten blogai vaikams, bė to jiems jau reikia ir į bendruomenę intergruotis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
ir mes kol apsipratom, verkėm galima sakyt abi biggrin.gif sunkiausia po ligos sugrįžti, nes vėl atpranta nuo darželio. bet aš manau, jog mamos patiria daugiau streso palikdamos savo vaikus darželyje nei jie. kantrybės visiems ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti